Sari la conținut

Serena - Nu rata! Deosebita - 0738447074


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: +40728776282
  • Oras:constanta
  • Telefon: +40728776282
  • Oras:constanta

Deci hai sa fac si eu o postare :

Prestatie mai proasta ca asta nu am avut in viata mea si daca faceam laba ma simteam mult dar mult mai bine , vorbesc de colega serenei cu ea am intrat este fast fuck si parca ai fute o stafie , oralu facut mai mult cu mana , mi-a pus imediat prezervativul deci groaznicc, numarul 70

Oral : 0\10

Normal: 0\10

Gfe: 0\10

Locatie : 4\10

Propun sa o trecem la evitat, de revenit niciodata in viata mea! Groaznic! Cu serena nu am nimic , dar colega ei o duce in jos de tot

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Locatie 4/10

Igiena 5/10

Aspect minioana putin grasuta 6/10

Oral 2/10 dezamagitor

Normal 3/10 din cauza ca iti zice sa termini mai repede si nu se implica.

Gfe 0/10

 

70/100 la abator in fata la profi

Poate a avut o zi proasta dar nu cred.

De revenit in niciun caz.

 

 

Deci hai sa fac si eu o postare :

Prestatie mai proasta ca asta nu am avut in viata mea si daca faceam laba ma simteam mult dar mult mai bine , vorbesc de colega serenei cu ea am intrat este fast fuck si parca ai fute o stafie , oralu facut mai mult cu mana , mi-a pus imediat prezervativul deci groaznicc, numarul 70

Oral : 0\10

Normal: 0\10

Gfe: 0\10

Locatie : 4\10

Propun sa o trecem la evitat, de revenit niciodata in viata mea! Groaznic! Cu serena nu am nimic , dar colega ei o duce in jos de tot

Ce inseamna sa gandesti cand o ai in erectie

Am fost si eu dar cand iti dadeau ca reper fostul emag.

Am fost intampinat de Serena, tipa mica si as putea sa spun bine proportionata.

Serena a scos-o pe colega din bucatarie si am fost poftit sa aleg. Colega arata si ea binisor, brunetica, ten mai inchis dar cand am privit-o din start mi-am dat seama ca este cu fite ca parca se ascundea dupa Serena si stramba din nas cand m-a vazut asa ca am intrat cu Serena si bine am facut.

Despre Serena ce pot sa spun este ca raspunde la telefon in timp ce este cu ea in gura, mie mi-a placut faza asta, cum mai spunea 2-3 cuvinte cum mai o lua putin, chiar misto.

In rest fast fuck corect la 70 de lei eu pentru asta m-am dus.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am sunat si eu sa cer detalii ca ma avantajeaza zona abator ca merg la sala acolo si e chiar bine venit jn futai dupa sala ... dar din pacate vorbea cu o scarba in ea ... de am zis pas ...

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Serena nu mai este ce a fost inainte,e neserioasa,chiar si cu mine care am fost de foarte multe ori la ea,e tepara,iar anal nu face dupa marime cum e normal sa fie,dupa cum vrea ea si cu cine vrea,asa ca total-u ala e cam vrajeala doar ca sa te aduca acolo,motivu eee o ai mare,chiar daca tu o vezi cu microscopu ...

  • Like 6
Link spre comentariu

Ai dreptate era bine de stiut inainte sa merg la ea.

Serena nu mai este ce a fost inainte,e neserioasa,chiar si cu mine care am fost de foarte multe ori la ea,e tepara,iar anal nu face dupa marime cum e normal sa fie,dupa cum vrea ea si cu cine vrea,asa ca total-u ala e cam vrajeala doar ca sa te aduca acolo,motivu eee o ai mare,chiar daca tu o vezi cu microscopu ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 30.03.2018 la 14:27, Vizitator cenzurat a spus:

0734206262

 

gasit anunt cu nr asta : 0734206263 - sa fie coincidenta oare?

 

 

80/160

post-172588-0-09306400-1522409247_thumb.jpg

post-172588-0-66555800-1522409247_thumb.jpg

post-172588-0-20991100-1522409248_thumb.jpg

post-172588-0-69736600-1522409248_thumb.jpg

Doar ce am fost la tipa asta, un nr scurt dar cica face si total acum, are un cur superb, daca mai sta o sa mai merg la ea pt curul ala, e Serena, cel putin eu asa zic, de a stat in spate la emag, la energia si pe la casa de cultura in trecut. 0720724877

Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL
On 2/3/2024 at 5:41 PM, catalin99 said:

Doar ce am fost la tipa asta, un nr scurt dar cica face si total acum, are un cur superb, daca mai sta o sa mai merg la ea pt curul ala, e Serena, cel putin eu asa zic, de a stat in spate la emag, la energia si pe la casa de cultura in trecut. 0720724877

De unde ai numărul, pune și tu un link ceva, de pe publi sau de unde ai numărul 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Povestea mai pe lung e urmatoarea, o contactasem pe Sophie, eram fiert sa merg la ea, m`am programat, am ajuns la ora stabilita si ii scriu fetei, la care ea imi zice, acum am pe altcineva, tu esti peste o ora, avea dreptate fata incurcasem ora stabilita ajunsesem cu o ora mai devreme, mi-am cerut scuze si am anulat programarea de peste o ora. Am rasfoit pubi sunt la 19372 de numere si aia a fost singura tipa care a raspuns ca face oral cu fin orala fara extra, cand aud de extra pt oral sau fin orala ma enervez, prefer sa fie inclus in pretul mai mare, dar aia e alta discutie. Asa am ajuns la Serena, ea e sigur, ea mi-a zis "ca nu e ea" dar o stie pe fata aia de care zic :))) vrajeala evident, locatia la Colonadelor pe traian blocul din fata la Ten hotel.

Nu am link.. e de pe publi dar nu mai am link

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 1 minut, catalin99 a spus:

Povestea mai pe lung e urmatoarea, o contactasem pe Sophie, eram fiert sa merg la ea, m`am programat, am ajuns la ora stabilita si ii scriu fetei, la care ea imi zice, acum am pe altcineva, tu esti peste o ora, avea dreptate fata incurcasem ora stabilita ajunsesem cu o ora mai devreme, mi-am cerut scuze si am anulat programarea de peste o ora. Am rasfoit pubi sunt la 19372 de numere si aia a fost singura tipa care a raspuns ca face oral cu fin orala fara extra, cand aud de extra pt oral sau fin orala ma enervez, prefer sa fie inclus in pretul mai mare, dar aia e alta discutie. Asa am ajuns la Serena, ea e sigur, ea mi-a zis "ca nu e ea" dar o stie pe fata aia de care zic :))) vrajeala evident, locatia la Colonadelor pe traian blocul din fata la Ten hotel.

Nu am link.. e de pe publi dar nu mai am link

Si pe mai lung se poate?:))

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, catalin99 a spus:

Povestea mai pe lung e urmatoarea, o contactasem pe Sophie, eram fiert sa merg la ea, m`am programat, am ajuns la ora stabilita si ii scriu fetei, la care ea imi zice, acum am pe altcineva, tu esti peste o ora, avea dreptate fata incurcasem ora stabilita ajunsesem cu o ora mai devreme, mi-am cerut scuze si am anulat programarea de peste o ora. Am rasfoit pubi sunt la 19372 de numere si aia a fost singura tipa care a raspuns ca face oral cu fin orala fara extra, cand aud de extra pt oral sau fin orala ma enervez, prefer sa fie inclus in pretul mai mare, dar aia e alta discutie. Asa am ajuns la Serena, ea e sigur, ea mi-a zis "ca nu e ea" dar o stie pe fata aia de care zic :))) vrajeala evident, locatia la Colonadelor pe traian blocul din fata la Ten hotel.

Nu am link.. e de pe publi dar nu mai am link

Scurt si la subiect se poate?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...