Sari la conținut

Anais - 0752 508 829


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu stiu. nu prea cred. Nu imi place sa stau pe hotel cu reguli impuse , program si altele. De cand au bagat reguli n-am mai calcat pe acolo :))) iar la Metropol am auzit ca e infectie, conditii jalnice si multi tigani. Alte locatii nu cunosc.te pup

Găsești multe alte locații în afară de jegul de la metropolitan si altele.sunt destule hoteluri ok..ca să nu mai zic de garsoniere,apartamente ok..ne e dor de tine,nu prea mai e nimeni ca tine pe aici,gandeste te mai bine si vino :)) te pup
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

eu sunt buna de iubit.

 

Ai incercat sa-ti iei vreun barbatel de-ala apretat, cu bani multi, pula mica si rusine sa-ti dea o palma la buci? :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Găsești multe alte locații în afară de jegul de la metropolitan si altele.sunt destule hoteluri ok..ca să nu mai zic de garsoniere,apartamente ok..ne e dor de tine,nu prea mai e nimeni ca tine pe aici,gandeste te mai bine si vino :)) te pup

Pai la Net era impecabil, dezinfectau o data la 3 zile tot hotelul . Dar de cand au bagat limita de program si reguli, nu prea am mai avut chef sa merg.. apartamente se gasesc greu , aproape deloc. Sau poate nu stiu eu sa caut. Si mie imi e dor de Pitesti 🙈✌ðŸ½

Hotelurile ma cam baga in depresie , cand merg singura .

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pai la Net era impecabil, dezinfectau o data la 3 zile tot hotelul . Dar de cand au bagat limita de program si reguli, nu prea am mai avut chef sa merg.. apartamente se gasesc greu , aproape deloc. Sau poate nu stiu eu sa caut. Si mie imi e dor de Pitesti 🙈✌ðŸ½

Hotelurile ma cam baga in depresie , cand merg singura .

Nu e panica,i ați o colega să nu intri în depresie :)).măcar să vrei tu să vi ca de ajutat te ajutam noi cu locația
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e panica,i ați o colega să nu intri în depresie :)).măcar să vrei tu să vi ca de ajutat te ajutam noi cu locația

💋💋 stiu, mereu m-au ajutat clientii cu informatii â¤ï¸
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...