Sari la conținut

A fost cineva la Ada


mifuletz

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare... Mai știe cineva ceva despre aceasta fata? Vad ca are tf inchis sau si l-a schimbat

Din 2013 pana in 2020 ai reusit sa faci o singura postare ......  :clapp  :clapp  :clapp

Daca atunci cand era activa ai tinut-o numa pentru tine fara sa zici nimic, acuma de ce te-am ajuta sa o gasesti ??

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am greșit, promit sa nu mai fac 😬

Am fost prin Galați mai demult si am vizitat-o... A făcut lucru de calitate si cum am drum săptămâna viitoare ma gândeam sa o vizitez

La vremea respectiva anunțul batea cu pozele si fata s-a comportat profesionist... Ziceam sa o încerc tot pe ea, dar se pare ca e retrasă daca nu mai apare nimic

ÃŽncerc in altă parte sa sperăm ca nu imi iau vreo țeapa

Promit sa fac si recenzie, sa vedem ce iese 😅😬

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

150 nr in doja la blocurile noi langa sf maria,sunt colegi pe aici care zic ca merita 150? Vorbeste frumos la telefon....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

150 nr in doja la blocurile noi langa sf maria,sunt colegi pe aici care zic ca merita 150? Vorbeste frumos la telefon....

daca e aia cu 0753836706 stai in banca ta. am fosr eu acum mai bine de un an , am scris si recenzie pe forumul defunct, am dat 80 sau 100 nu mai tin minte exact, de nota 7 la general. tin minte ca colegul cristigl spunea atunci ca si-ar fi inceput cariera pe centura, destul de probabil... nu merita 150 tragerea sub nici o forma

  • Like 1

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

daca e aia cu 0753836706 stai in banca ta. am fosr eu acum mai bine de un an , am scris si recenzie pe forumul defunct, am dat 80 sau 100 nu mai tin minte exact, de nota 7 la general. tin minte ca colegul cristigl spunea atunci ca si-ar fi inceput cariera pe centura, destul de probabil... nu merita 150 tragerea sub nici o forma

Cred ca o stiu si eu avea locatie deasupra la finante cand sau langa luca daca imi mai aduc aminte....nici nu am de gand sa dau pe la ea daca e ea:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Asta din poze a avut locatie ultima data,pentru o perioada lunga de timo,in ICF langa Scoala 12,si din ce stiu e retrasa de vreo jumatate de an

 

Dap, acolo am pocnit-o si eu, tin minte ca era noaptea pe la 11-12 cand n-a mai raspuns nici una din preferate, asa ca am apelat aici. Era un frig de crapau pietrele, si cand am dat sa intru in bloc din scara a coborat unu' care m-a studiat lung dupa care s-a dus la plimbare in jurul blocului , iarna la -10 grade ....  :laugh2  :laugh2  :laugh2   N-am mai vazut-o pe publi24 de ceva vreme, posibil sa se fi retras....

PS Tu ai mai avut un cont pe aici, si pe dincolo , tot cu alex in denumire ??? :)

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...