Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna,dragii mei!începând din data de 17,cercul meu de clienti se va restrânge.Mai exact,voi fii disponibilă doar pentru clientii ce au fost cel puțin o dată la mine sau vin cu o recomandare de la un alt client.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Buna,dragii mei!începând din data de 17,cercul meu de clienti se va restrânge.Mai exact,voi fii disponibilă doar pentru clientii ce au fost cel puțin o dată la mine sau vin cu o recomandare de la un alt client.

 

Probabil mai eficient asa, pentru a evita fenomenele precum dezaxatul de mai sus.

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

O atitudine corectă! doar că din cauza unui ,,dezaxat " cei care nu au apucat să te viziteze nu o sa mai aiba ocazia sa o facă! mie sincer îmi pare rău 😌 dar asta e! succes!

nu e vorba de acel individ,ci se faptul că încă de la început am vrut să îmi fac in cerc de clienti si l-am făcut,unul chiar destul de larg.timpul si limita mea de 3-4 clienti pe zi,nu imi permite sa mai primesc alți clienti in afara de ce am.
Link spre comentariu

Ok! oricum o sa îmi încerc norocul poate te prind intr*o zi mai relax și mai bine dispusa și ai ceva timp liber partea aia cu recomandarea de la un ,,friend" e mai greu mai ales ca nu sunt din Sibiu! și oricum chestiile astea nu se discută!!

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna Elena,

 

Am incercat astazi de dupa masa sa te sun.

Sunt un client serios si cu vechime aici pe forum...poti sa verifici daca doresti. As vrea sa te vizitez, macar pana pe 17 cand restrictionezi accesul. Nr. meu se termina cu...023

 

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Buna,dragii mei!începând din data de 17,cercul meu de clienti se va restrânge.Mai exact,voi fii disponibilă doar pentru clientii ce au fost cel puțin o dată la mine sau vin cu o recomandare de la un alt client.

Sunt si eu in cerc? Nici nu am apucat sa prind cadoul de ziua bârbatului :) .

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna.Am avut drum prin Sibiu.Te-am tot sunat toata ziua de nenumarate ori fara sorti de izbanda.Mi-ar fi placut sa ne cunoastem.

Am observat,însă dacă citești câteva mesaje mai sus,vei vedea ca in fiecare luna din data de 10 pana pe 16,am liber.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...