Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

In aceasta seara am reusit sa ajung si eu in bratele acestei minunate fiinte.ce pot sa spun este faptul ca atitudinea si serviciile Elenei sunt ireprosabile.Notele sunt cum le stiti si voi deja:10 +.

Multumesc frumos pt clipele minunate!

P.S.

Data viitoare sper sa fiu putin mai dezinhibat.

Semnat baiatul cu bratarile 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

In aceasta seara am reusit sa ajung si eu in bratele acestei minunate fiinte.ce pot sa spun este faptul ca atitudinea si serviciile Elenei sunt ireprosabile.Notele sunt cum le stiti si voi deja:10 +.

Multumesc frumos pt clipele minunate!

P.S.

Data viitoare sper sa fiu putin mai dezinhibat.

Semnat baiatul cu bratarile 😂😂

Mulțumesc! Te 😘
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Salut, băieți! Tin sa anunt ca incepand cu data de 17.09.,preturile se vor modifica si anume:

200 lei/fin (35-40 min)

300 lei/ora ( 65-70 min)

Rog pe cei nemulțumiți, sa se abțină de la comentarii răutăcioase si sa caute altundeva.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

...inflatie, ....criza........cresc preturile........asta-i Romania........

Sa nu uitam ca sunt vestita pentru marketing. Unui produs ii crește prețul cand se vinde bine si ii scade atunci când doritorii respectivului produs,sunt destui de puțini . Cand e criza de futi pe 5 lei,cand e full, dublezi. Acesta e raspunsul dedicat doar tie,daca mai exista doritori,mai am răspunsuri.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Nu trebuia sa te obosesti sa raspunzi..........tu ti,ai expus pretentiile........eu mi,am expus opinia........

Eu mi-am expus pretențiile celor ce m-au vizitat sau potențialilor clienți, nu celor care se trezesc si adorm pe acest forum, fără a avea alta ocupatie sau vreun gand de a ma vizita.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Eu mi-am expus pretențiile celor ce m-au vizitat sau potențialilor clienți, nu celor care se trezesc si adorm pe acest forum, fără a avea alta ocupatie sau vreun gand de a ma vizita.

 

:clapp

 

 

P.S.   Si ce multi is, din pacate...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, băieți! Tin sa anunt ca incepand cu data de 17.09.,preturile se vor modifica si anume:

200 lei/fin (35-40 min)

300 lei/ora ( 65-70 min)

Rog pe cei nemulțumiți, sa se abțină de la comentarii răutăcioase si sa caute altundeva.

 

Frumusete mica  :snappy te rog cand ai ocazia sa mai faci o poza sexy in care sa apare si buzele tale dulci ca mierea si carnoase  :onbed imi e foarte dor de ele .. Pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...