Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Ce contează când scapă X și Y? E problema fetei dacă alege să lucreze in Weekend sau in cursul săptămânii

 

Dacă vrei sa dai la buci, fie îți faci timp când lucrează ea, fie dai la buci la ce e valabil

așa e,danturatul.te pup😘
Link spre comentariu
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan

Si eu sunt de parere ca e mai bine in timpul saptamanii, ziua, cand oamenii au treaba prin oras.

In weekenduri ziua lumea sta acasa sau are program cu familia. Vei vedea...

 

daca iti faci un renume ok prin servicii si seriozitate va merge treaba oricum

Link spre comentariu
  • Oras:Sibu
  • Oras:Sibu

poate ai și tu dreptate,dar din 50 de bărbați care vor sa vina,garantat 10 vin...acum mai e și la noroc,mai e și cum lucrezi.daca clientul e mulțumit,își face timp și următoarele dați.

ma bucur ca esti optimista, eu am vrut sa te ajut sa-ti spun cum sta treba in Sibiu,pe weekend

Deschide un topic pe Sibiu si vei vedea  ca 90% pot si prefera in timpul saptamanii

si atunci iti faci o idee

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Si eu sunt de parere ca e mai bine in timpul saptamanii, ziua, cand oamenii au treaba prin oras.

In weekenduri ziua lumea sta acasa sau are program cu familia. Vei vedea...

 

daca iti faci un renume ok prin servicii si seriozitate va merge treaba oricum

vom vedea.inainte să rezolv cu locația și după,mă voi gândi la programul de lucru
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

e bine in centru , ca mai ai scuza pt ce esti pe acolo , dar programul de week-end nu ma avantajeaza . in rest sper sa ne cunoastem cat  mai repede.

nici pe mine nu ma avantajeaza...sunt destui pana acuma care au scris ca nu e tocmai un program care sa ne permita sa o vizitam...dar e alegerea ei :) poate il schimba , cu siguranta vor fi mult mai multi clienti :) e alegerea ei, daca vrea sa faca bani sau nu :))

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

e bine in centru , ca mai ai scuza pt ce esti pe acolo , dar programul de week-end nu ma avantajeaza . in rest sper sa ne cunoastem cat mai repede.

cu timpul mă voi muta acolo și mă puteți vizita oricând,momentan nu pot,cel puțin până în aprilie😘
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Pozele mult așteptate😊aceste poze le voi folosi și pe site in momentul in care am sa va vizitez.sa știți de unde să mă luațiðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

post-250830-0-31793800-1517505121_thumb.jpg

post-250830-0-46079100-1517505136_thumb.jpg

post-250830-0-51101400-1517505148_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Pozele mult așteptateaceste poze le voi folosi și pe site in momentul in care am sa va vizitez.sa știți de unde să mă luați

 

ce vedem e bine :)

sa rezumam, in week-end-ul 10-11 feb. esti disponibila ? ( pt. mine week-end-ul e ok ! ), ca sa-mi stiu programul :)

pupici

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

ce vedem e bine :)

sa rezumam, in week-end-ul 10-11 feb. esti disponibila ? ( pt. mine week-end-ul e ok ! ), ca sa-mi stiu programul :)

pupici

sigur că da.disponibila intre 9:00-02:00..de obicei acesta era programul meu și îl respect in continuare.te aștept cu drag😘
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

sigur că da.disponibila intre 9:00-02:00..de obicei acesta era programul meu și îl respect in continuare.te aștept cu drag

 

oooh da, ne vedem sigur (din ce am citit si "cu drag" ! ) , ca program sambata la amiaza e numa' bine :) pupici aici si apoi adevarati 

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

din 10 februarie,voi lucra doar in weekend-uri.pana atunci,va las o poza făcută acum sa va mai clătiți ochii

don't worry baby , daca te pricepi la sex la fel de bine cum arăți in dresurile din prima pagina a topicului, nu te vom lasa sa te plictisesti pe weekend-uri  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

don't worry baby , daca te pricepi la sex la fel de bine cum arăți in dresurile din prima pagina a topicului, nu te vom lasa sa te plictisesti pe weekend-uri :hug1

eu zic că sunt mai mult decât ok,din toate punctele de vedere:sexual,caracter, igiena,punctualitate,etc.acum...mai rămâne decât să vă convingeți voi😘
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Până ajungi cheltuim banii pe altele.Că ai incins lumea :)

🙈🙈🙈mai aveti o săptămână la dispoziție,că după vine fata și rupe tot 😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...