Sari la conținut

Elena, bruneta slim 0736493355


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Sefu' aici nu exista niciun numar de telefon. probabil urmeaza.....

nu exista Nr de tel deoarece vineri ajung in Sibiu,așadar vineri voi face un topic cu Nr și link-ul
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

de 24 de ore nu știu dacă ar fii posibil,însă de 12 ore da.daca doriți să vă petreceți o noapte cu mine,plătiți doar finalizările și 200 lei in plus.exemplu:in seara respectiva ai 3 finalizări+200 lei=650

 

Parerea mea e ca pentru o noapte intrega (o sa ma gandesc serios la asta daca toate sunt ok) , 3 finalizari e cam...... putin, putin :)

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Parerea mea e ca pentru o noapte intrega (o sa ma gandesc serios la asta daca toate sunt ok) , 3 finalizari e cam...... putin, putin :)

eu am dat un exemplu.
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Suna interesant platesti 3, 4 finalizari si inca 200 :)

finalizările pot fii de o ora-doua una,iar tu plătești doar 150..iar cat despre cei 200,este compania..tu poți avea o singura finalizare,iar restul timpului ieșim în club,bem o sticla de vin,îți fac masaj,etc...daca nu i-aș lua pe acei 200,ar însemna să rămân cu 150 lei in 12 ore,ceea ce nu ar fii convenabil
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

daca faci treaba buna, si esti ok........fara ceas pe mina , :thinking o sa te gasesti bne in Sibiu......

așa cum am mai spus,voi veți decide și voi sunteți singurii in măsură să mă evaluați.
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

atunci mai ai o verisoara,surioara mai mare??? stiu pe cineva cu un semn identic :thinking

nu.se întâmplă și eu am văzut câteva fete la mare aproape identice cu ale mele.
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

ok.....eram sigur ca va cunoasteti..............intrarea ei pe site........aproape identica intrarii tale....... :rax2 :rax2

ce intrare vorbești acolo?îmi dau cuvântul de om că nu știu despre ce vorbești.explica-mi,te rog
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...