Sari la conținut

Nouă în oraș


Postări Recomandate

Locatie f dubioasa bloc bordel cu tiganci asa stiu si am vazut ...normal ca cei care au urcat nu ti au spus pt ca tiganii probabil nu au stat toata ziua sa se certe..dar prietenul nu ma minte...cei care nu au urcat normal ca nu ti au spus..nu aveau cum si de ce.Daca erai mai central veneam si noi..suntem 4 investitori in Arad.Locatie oricum e in vizorul politiei si nu ne afisam acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai un prieten mi-a spus ca a fost undeva f.central la tine in ceva locatie super lux ca in germania...nu mai esti acolo..suntm un grup de oameni de afaceri care venim 2 zile pe saptamana in arad si central in locatie lux asa cum ne-a spus colegul am vrea sa venim..nu in barloguri dubioase la ared...

Link spre comentariu

Pai un prieten mi-a spus ca a fost undeva f.central la tine in ceva locatie super lux ca in germania...nu mai esti acolo..suntm un grup de oameni de afaceri care venim 2 zile pe saptamana in arad si central in locatie lux asa cum ne-a spus colegul am vrea sa venim..nu in barloguri dubioase la ared...

Link spre comentariu

Pai un prieten mi-a spus ca a fost undeva f.central la tine in ceva locatie super lux ca in germania...nu mai esti acolo..suntm un grup de oameni de afaceri care venim 2 zile pe saptamana in arad si central in locatie lux asa cum ne-a spus colegul am vrea sa venim..nu in barloguri dubioase la ared...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...