Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Pustoaica noua in domeniu 0755948888

gfe pustoaica domnisoara fk owo oral neprotejat masaj

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
37 raspunsuri in acest thread

#21 >evantai<

evantai

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 417 Postari:
  • Inscris la:
    02 July 2016
  • Reputatie: 439

Postat 03 March 2018 - 02:54 PM

nu mi-a zis, ca nu am intrebat. am vazut ca se fereste. nu mor fara fk. esti pe dorobanti de la perla catre televiziune cateva sute de metri si iesi pe o strada perpendiculara 50 de metri. vrei sa iti dau adresa exacta aici, pt labari si politai? vrei sa te duci singur, neanuntat? pana la piata dorobanti mai e aproape un km. deci e mai aproape de perla, care e un reper clar pt multi dintre bucuresteni... dar blocul in care sta caprioara nu e CHIAR LA PERLA, nu e NICI UN BLOC CA O PERLA... e ok acum???? ai inteles?vrei sa iti trimit un desen sau sa iti dau coordonatele gps?

Bossulică cu cine te cerți? I-ați pastilele când știi ca te apucă.

Pt cei cu mașini mergeti pana la benzinărie, acolo o sa găsiți ușor de parcat, cel puțin asa se înțelege din ce zice Ionutz.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 >gicutu41<

gicutu41

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 297 Postari:
    • Inscris la:
      11 July 2013
  • Reputatie: 73

Postat 03 March 2018 - 06:43 PM

Concluzia: nu mi a lasat impresia ca ar fi majora, vorbea mult, un pic ciudatica,........merita de vizitat doar daca cauti ceva foarte tanar dar fara sa ai asteptari de un futai cu o starleta.. decat o laba merita pentru o descarcare rapida..tinand cont ca zona sta cam prost la capitolul curve

D-aia unii fericiti , cand sunt intrebati pe unde e locatia , invoca politia  care stie si e rusinoasa sa sune pentru a afla daca nu stie, in loc sa dea un etaj, un amanunt acolo,  pentru credibilitate 

Aceasta postare a fost editata de gicutu41: 03 March 2018 - 06:45 PM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >evantai<

evantai

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 417 Postari:
    • Inscris la:
      02 July 2016

Postat 05 March 2018 - 12:44 AM

Vizitat mandra fata. Prea multe nu sunt de spus. Am telefonat si facut programarea. Ajuns in locatie o resun si aud cum zbiera o voce de barbat. Mi-a indicat locatia (a doua strada pe dreapta de la fostul perla) si am purces. La intrare m-a asteptat o fetiscana cu un larg zambet pe buze.

Dus si toate cele, totul oke. Am pus-o sa se intinda putin langa mine, povestit putin si i-am zis sa ne apucam de treaba. Fata vorbeste foarte mult daca o lasi si la inceput aveam impresia ca vrea sa traga de timp ca sa faca mai putin dar pur si simplu e neexperimentata si are o exprimare mai greoaie.

Oralul a debutat basic, doar capul luat, limbute acordate si o putina laba cu cealalta mana. A zis ca face si finalizare orala dar ca nu poate sa inghita. Dupa 5 minute i-am cerut apoi de normal unde mi-a montat un prezervativ ieftinache (din ala mic de se monteaza greu). S-a dat un “unguent” la pasarica mentionand ca o ajuta si ca nu prea poate fara. Cand sa imping nu intra, ma uit mai bine sa vad daca nu cumva impingeam in fund dar era pasarica ei. O pun cu picioarele in sus ca sa vad mai bine si imping mai tare dupa care imi fac loc si incep usor. La normal lucrurile au stat bine, am avut parte de un FK slab, a facut fara sa fiu inlaturat sau sa se fereasca iar in timpul actiunii te mangaie, pupa si chiar te trage in ea. Dupa terminare am mai vorbit ceva si cam aia a fost.

Tipa: 7/10 mai mult pentru tinerete, are burtica si putin mai dolofana dar cu o constitutie firava consititutie firava

Fata: 7/10 este mai de la sat deci nu va faceti prea mari asteptari

Atitudine: 8/10 asta daca esti si tu deschis

Oral: 6.5/10

Normal: 8/10, destul de implicate cu mine

GFE: 8.5/10, cu FK si mangaieri

Igiena: 9/10, personal nu am avut nimic de reprosat

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 razbunaregrea

razbunaregrea

Razbunarea pulii

• Maistru Curvar
    • 148 Postari:
    • Inscris la:
      02 July 2013
  • Reputatie: 252

Postat 05 March 2018 - 11:32 AM

Am fost si eu la domnisoara acum 2 saptamani.

locatie ok, fara locuri de parcare ...

Nu am fost prea impresionat de prestare, la fel ca evantai, as cam da acelasi note:

Aspect overall - fata +corp - 8.

ORAL - slabut- nota 7

Normal - nota 7...nu stie sa se miste, doar ca uneori te mai mangaie...la final te intreaba daca a fost bine.

GFE 7-8 - vorbeste mult, daca o lasi, dar putin cam aiurea.

Igiena - nota 6 . Observ ca majoritatea au dat note bune si au fost multumiti, ceea ce poate insemna ca am avut eu ghinion. Fata avea un usor miros de transpiratie, nu s-a dusat inainte si nici dupa, nici mie nu mi-a propus sa merg la dus, a fost nevoie sa cer eu. Partea proasta e ca la un moment dat  la normal a venit un miros neplacut de la vagin, asta mi-a pus capac. 

Eu nu mai revin.

halatul :100 fin/200 h

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >evantai<

evantai

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 417 Postari:
    • Inscris la:
      02 July 2016

Postat 05 March 2018 - 11:40 PM

Nu neaparat ghinionist fiindca vad si altii au raportat asta.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 glavan

glavan

VIP Member

• VIP Member
    • 1024 Postari:
    • Inscris la:
      31 January 2016
  • Reputatie: -403

Postat 06 March 2018 - 07:03 AM

Nu prea am ce dezvolta.

O nota de 6 cred ca este potrivita.

Nu e genul care sa ma faca sa ma intorc mai ales ca pozele nu bat cu realitatea.

Aceasta postare a fost editata de glavan: 06 March 2018 - 07:04 AM

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 shendu506

shendu506

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 142 Postari:
    • Inscris la:
      05 January 2014
  • Reputatie: 18

Postat 11 March 2018 - 05:37 AM

Nu prea am ce dezvolta.

O nota de 6 cred ca este potrivita.

Nu e genul care sa ma faca sa ma intorc mai ales ca pozele nu bat cu realitatea.

dar pana la urma,ea este in poze sau sunt false?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 keomarrr

keomarrr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      19 August 2013
  • Reputatie: 42

Postat 13 March 2018 - 12:37 PM

Salutare. Pe dra ce era inițial am vizit-o de multe ori. Sunt sigur că acum nu mai este ea. Cu mine a fost o chimie deosebita. 19 ani, super corp, super atitudine. Super pizda, super tate. Femeia in zodia gemeni. Adică o curva înnăscută și fără să fie curva. Dusuri împreună făcut orice mai puțin anal. Țin minte că prima oara la oră am stat peste o ora jumate, din plăcerea amândurora. Zicea că nu o sa stea mult timp. Asta se întâmpla prin ianuarie. Nu am mai fost la ea de aproape o luna. Îi dădeam damage prea mare și până la urmă s-au decis sa nu mă mai primească. Sincer nu o pot învinovăți. Informația utilă pentru voi este că 99% nu mai este ea. Igiena era impecabila, sugea pula peste medie și mult peste medie pt 19 ani , în fine nu cred că greșeam când o futeam in felul ala. Strada Amman, un bloc ponosit unde administratora îmi dădea buna ziua când ne întâlneam la lift. Pe scurt, căutați în altă parte. Trenul a plecat de mult din gară.
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 crocozaurulfermecat

crocozaurulfermecat

Tiganu' de la colt

• Super Premium
    • 2005 Postari:
    • Inscris la:
      04 October 2017
  • Reputatie: 1905

Postat 13 March 2018 - 09:19 PM

Asta vorbeste aiurea. Fata inca presteaza.

Am revenit la ea acum vreo 3 saptamani, iar domnisoara m-a recunoscut instant si mi-a sarit in brate.

Ca si in recenzia facuta la deschiderea topicului, va pot spune ca fata si-a pastrat (cel putin fata de mine) aceeasi atitudine sagalnica si placuta. Am plecat satisfacut.

• 1

Am dat la buci de mic copil, c-asa m-a invatat tata

Nu rata nici o femeie: pula-n pizda, gata fata!

Spoiler

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 keomarrr

keomarrr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      19 August 2013

Postat 14 March 2018 - 03:40 PM

E de bine că ți-a sarit acum vreo 3 saptamani. Poate ești cavaler până la capat și o data la 2 săptămâni, când merge acasă,ii cari și tu ghiozdanul până la gara. Si pentru tine sunt domnul asta.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 crocozaurulfermecat

crocozaurulfermecat

Tiganu' de la colt

• Super Premium
    • 2005 Postari:
    • Inscris la:
      04 October 2017

Postat 15 March 2018 - 12:22 AM

E de bine că ți-a sarit acum vreo 3 saptamani. Poate ești cavaler până la capat și o data la 2 săptămâni, când merge acasă,ii cari și tu ghiozdanul până la gara. Si pentru tine sunt domnul asta.

Esti fix pielea pulii.

Pe nimeni nu intereseaza statutul tau in societate, ok, "domnu" ? Asta-i un spatiu virtual, nu-ti mai da cu stangu-n dreptu' si cu aere de superioritate. 

Eu sunt un simplu boschetar, cum scrie si la profil. Mi-e bine asa.

O seara buna.

• 1

Spoiler

#32 panoramic

panoramic

VIP Member

• Pedepsit
    • 2988 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2016
  • Reputatie: -2718

Postat 15 March 2018 - 12:31 AM

Asta e aia care statea cu o matura??
    • 0
    Lick my balls!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 keomarrr

keomarrr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      19 August 2013

Postat 15 March 2018 - 03:15 PM

Esti fix pielea pulii.

Pe nimeni nu intereseaza statutul tau in societate, ok, "domnu" ? Asta-i un spatiu virtual, nu-ti mai da cu stangu-n dreptu' si cu aere de superioritate.

Eu sunt un simplu boschetar, cum scrie si la profil. Mi-e bine asa.

O seara buna.

Radule, tu ești ???
    Eu nu am pomenit de statut social, doar am făcut o observație vis-a-vis de exprimarea ta. Nu interesează pe nimeni că ești boschetar, print sau cerșetor. Faci ce vrei cu banii de sandvișuri . Incearcă să folosești expresiile astea pe viu și vezi cat timp mai ai dinții in gura. E forumul plin de duri ca tine. În altă ordine de idei nu e cazul sa îmi spui o seara buna. Mai bine le spui părinților tăi alaturi de mulțumiri pentru banii de trening și sandvișuri.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 keomarrr

keomarrr

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      19 August 2013

Postat 15 March 2018 - 03:27 PM

Asta e aia care statea cu o matura??

Da, panoramic. Când mergeam la ea stătea în apartament cu una pe la 40 dar la telefon răspundea ea mereu. Știu că mai avea un număr de tel pe care mi l-a dat dar nu l-am salvat. Și față de poze eu o știu mai slim și cu alt par.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 crocozaurulfermecat

crocozaurulfermecat

Tiganu' de la colt

• Super Premium
    • 2005 Postari:
    • Inscris la:
      04 October 2017

Postat 15 March 2018 - 04:39 PM

Radule, tu ești ???
    Eu nu am pomenit de statut social, doar am făcut o observație vis-a-vis de exprimarea ta. Nu interesează pe nimeni că ești boschetar, print sau cerșetor. Faci ce vrei cu banii de sandvișuri . Incearcă să folosești expresiile astea pe viu și vezi cat timp mai ai dinții in gura. E forumul plin de duri ca tine. În altă ordine de idei nu e cazul sa îmi spui o seara buna. Mai bine le spui părinților tăi alaturi de mulțumiri pentru banii de trening și sandvișuri.

Hopa, te-ai incins nitel.

Faptul ca eu te-am desemnat drept "asta", nu-i decat un adevar. Probabil preferi mai mult "acesta", fiindca in bibilica ta, respectul pe care cineva trebuie sa ti-l acorde consta in folosirea apelativului potrivit.

Se vede fix dupa stilul in care scrii, modul in care te exprimi ca esti un frustrat.

La o caterinca de 2 bani nu tii, iar la subtilitati o dai in alte aluzii.

Uite cum sta treaba: Tu m-ai ironizat pe mine si tot tu imi tii mie lectii de viata. Dintii mei sunt in regula, si vor fi mult timp de acum incolo.

Daca totusi vrei sa demonstrezi ceva, esti invitatul meu. Trebuie doar sa faci cateva postari, pana ce-ti va fi deblocat PM-ul si dupa aceea putem vorbi in privat.

Si ca sa inchei aici circul, tu esti cel care face pe durul cu expresii de genul "cat timp mai ai dinții in gura". Astfel, automat te incadrezi si tu caracterizarii pe care mi-ai facut-o mie, de "dur". Felicitari, durule.

• 1

Spoiler

Robotel Reclama

Robotel Reclama

• Guests
    • Inscris la:
      --
  • Reputatie: 0
  • Postat 15 March 2018 - 05:07 PM

Da, panoramic. Când mergeam la ea stătea în apartament cu una pe la 40 dar la telefon răspundea ea mereu. Știu că mai avea un număr de tel pe care mi l-a dat dar nu l-am salvat. Și față de poze eu o știu mai slim și cu alt par.

e angelina jolie...100 lei cu cim...daca nu ma insel..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 >blackberry6969<

blackberry6969

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 609 Postari:
    • Inscris la:
      09 May 2012
  • Reputatie: -1

Postat 20 March 2018 - 08:33 AM

de vizitat !!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 glavan

glavan

VIP Member

• VIP Member
    • 1024 Postari:
    • Inscris la:
      31 January 2016
  • Reputatie: -403

Postat 22 March 2018 - 04:56 AM

dar pana la urma,ea este in poze sau sunt false?

false

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: gfe, pustoaica, domnisoara, fk, owo, oral neprotejat, masaj

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi