Sari la conținut

Postări Recomandate

Îmi fac timp de câteva ore pe zi sa intru și aici , și ghici ce ?

Nu se mai întâmpla nimic interesant :(

Ce a pățiți toată lumea ?

Nu mai râdeam și noi ?

 

 

Circula un zvon prin popor ca deja i-au internat la spitalul de nebuni.  I-au legat in camasa de forta si urla astia ca toti dracii. 

 

 

Ia zi boss cum e cu transexuala antonella ?!? O recenzie nu lasi ai tu sa moara Franta.

Mereu te prind seara tarziu cand te uiti la stromeleagul fetei. E mare ?!?

Ai de :) mea de barbati care cauta sa suga pula de la ts/tv.

 

Best_star cum e ? Poti sa ne impartasesti din experienta ta ? (ca pe topicul fetei nu am vazut recenzie)

PS: Nu trebuie sa negi pentru ca stii ca este adevarat si Pisicut are si statistici cu userii care isi petrec X din TIMP pe topice.

PSS: Ce gust are? :)))

Link spre comentariu

Îmi fac timp de câteva ore pe zi sa intru și aici , și ghici ce ?

Nu se mai întâmpla nimic interesant :(

Ce a pățiți toată lumea ?

Nu mai râdeam și noi ?

 

 

Circula un zvon prin popor ca deja i-au internat la spitalul de nebuni.  I-au legat in camasa de forta si urla astia ca toti dracii. 

 

 

Ia zi boss cum e cu transexuala antonella ?!? O recenzie nu lasi ai tu sa moara Franta.

Mereu te prind seara tarziu cand te uiti la stromeleagul fetei. E mare ?!?

Ai de :) mea de barbati care cauta sa suga pula de la ts/tv.

 

BEST_STAR ai cuvantul !  De ce tot umbli pe topicul fetei , pardon baiatului Antonella si nu ii lasi o recenzie ? (doar cauti poze cu pula ? )

PS:  Nu trebuie sa negi pentru ca stii ca este adevarat(pot pune si eu cand si unde ai intrat pe topicul Antonelei) si Pisicut are si statistici cu userii care isi petrec X din TIMP pe topice.

PS: Ce gust are ? :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mihaita asta este varianta masculina Heidi, fetita muntilor, iar Cristiano varianta bere la PET.

  

Iar ala de deasupra mea e o varianta(clona) masculina nereusita, care dintr-o grava plictiseala arunca cu noroi in stanga si-n dreapta.   PS : intrebare retorica, oare ce-o fi baut si fumat asta ?!  Cred ca bere expirata la pet si iarba uscata !!!

  

Cois mai bine zi la lume ce cautai pe data 24/12/2017 la ora 01:26:54 pe topicul asta ? http://nimfomane.com/forum/topic/61985-transexual-antonella/

Vezi ca stiu toate mutarile voastre gay sau bisexual ce esti RONALDO !!!

  

RONALDO sa nu zici ca ai nimerit gresit. Ai stat pe acel topic pana la ora la 01:30:09. Starlete ai vrut sa vezi cum e si cu o domnisoara cu pula ?

 

  

Du-te ma si spanzura-te !  N-am ce discuta cu oligofreni ca tine care abereaza non stop !

  

Pot vedea la profilul tau orice miscare care o faci. Poti sa zici ce vrei tu, pentru mine este un poponar. Adevarul il stim amandoi. FAGGOT !!!

 Iti stiu si celalat cont de ceva vreme. Nu pot sa te judec pentru ca gusturile nu se discuta.   :bye

Asa va faceti toti de cacat, credeti ca puteti da lectii de moralitate cand eu stiu mult mai mult decat voi.

 

  

Pe tine cand te fute grija de altii, ai si orgasm din cate observ !

  

Am uitat sa iti zic ca ai accesat si azi linkul TS/TG Antonelei (http://nimfomane.com/forum/topic/61985-transexual-antonella/) (30/12/2017 00:43:03)  :bye  Sa lasi o recenzie poponare !!! Spor la muie fetito.

 

 

 

30/12/2017 00:43:03

Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

BEST_STAR ai cuvantul !  De ce tot umbli pe topicul fetei , pardon baiatului Antonella si nu ii lasi o recenzie ? (doar cauti poze cu pula ? )

PS:  Nu trebuie sa negi pentru ca stii ca este adevarat(pot pune si eu cand si unde ai intrat pe topicul Antonelei) si Pisicut are si statistici cu userii care isi petrec X din TIMP pe topice.

PS: Ce gust are ? :)))

Trebuie sa il intrebi pe kiki77, are experiență, îi plac stiuletii , ia muie și îi atârna cravata precum pula! :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...