Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Toate sunt frumoase 😂 toate sunt regine 😂 da tot jos de pe ele ... sa vezi ce rămâne 😂😂😂😂 quality not quantity y'all ... let this bitches know 💗💗 noapte buna oameni frumosi 😘

post-255568-0-81557900-1535068044_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toate sunt frumoase 😂 toate sunt regine 😂 da tot jos de pe ele ... sa vezi ce rămâne 😂😂😂😂 quality not quantity y'all ... let this bitches know 💗💗 noapte buna oameni frumosi 😘

adica la ce te referi sormea, pai ramanem regi ce e asa greu 😂🤣😘😘😘🤩
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

adica la ce te referi sormea, pai ramanem regi ce e asa greu 😂🤣😘😘😘🤩

iubirea mea noi ramanem regine indiferent de situatie 💗💗💗 dar maidanezele ce se fac oare daca dau tot jos de pe ele hahahahahahahahahahahahahha
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iubirea mea noi ramanem regine indiferent de situatie 💗💗💗 dar maidanezele ce se fac oare daca dau tot jos de pe ele hahahahahahahahahahahahahha

haha raman pline de bube cum sunt si acum, unii ca sa nu zic unele ca e mult de spus au un par in cap jegos se vede in poza ti se face scarba cand le privesti 😂😂😂😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

haha raman pline de bube cum sunt si acum, unele au un par in cap jegos se cede in poze ti se face scarba cand le privesti 😂😂😂😂😂

hai sa ne vedem de regatul nostru zic si sa ne facem somnul de printese ca maine avem o zi plinaaa si trebuie sa fim fresh stii ce zic 💗💗 noapte buna 😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

😅😅😅 daca te uiti mai atent ai să vezi fara note (y'know school is gone) dar bineinteles ca trebuie sa te holbezi prin pagini pentru nu-i asa in loc sa lase si oamenii o recenzie .. nu fac altceva decat sa provoace jigneasca injure sau sa se injure intre ei ( mafioatele) 😂😂 te pupiii si ce sa mai zic iubitel te astept la mine .. poate imi lasi tu o recenzie adevărată.. zic !!! 💗💗💗💗 #Rrrr 🔞

  • Like 2
Link spre comentariu

Uau ariana am vazut ce recenzii lasi pe alte pagini, dar nu inteleg cum o fata asa frumoasa ca tine are asa limbaj!😂😂😂ar trebui sa folosesti limbajul asta si cu cei ce vor in sedintele cu tine putin dirty talking, cred ca ai face furori😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...