Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Uau ariana am vazut ce recenzii lasi pe alte pagini, dar nu inteleg cum o fata asa frumoasa ca tine are asa limbaj!😂😂😂ar trebui sa folosesti limbajul asta si cu cei ce vor in sedintele cu tine putin dirty talking, cred ca ai face furori😂😂😂

da baby stiu ...uneori ma enervez prea tare cand ar trebui sa nu imi pese :))) iar in legatura limbajului cred ca am sa il folosesc doar la dirty talking 😂😂🔞💗💗💗😘😘😘 pupici cu sclipici 💗
Link spre comentariu

Uau vi la timisoara din 8 septembrie?!!!abia astept sa ajungi!nu am mai fost niciodata la o transa, si daca ai putea sa sa imi spui unde vei avea locatia ar fi super misto, chiar mi-as dori sa fac si experienta asta ca sunt foarte curios, si ai putea sa imi spui cat e tariful la ora? Multumesc te pup😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Uau vi la timisoara din 8 septembrie?!!!abia astept sa ajungi!nu am mai fost niciodata la o transa, si daca ai putea sa sa imi spui unde vei avea locatia ar fi super misto, chiar mi-as dori sa fac si experienta asta ca sunt foarte curios, si ai putea sa imi spui cat e tariful la ora? Multumesc te pup😘😘😘😘😘

undeva in zona unirii baby iar tariful pentru o ora este 400 lei 💗💗💗 pupiii 🙈💋
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

4 mil ora ? sa moara copii mei raion si prostitution

ba esti nebun ? te fute aia in cur sau ii futi tu pa ei da 4 milioane ??

😂😂😂 imi era dor de tine :))))) baby stiu ca tu esti raut dar iti explic... dai un ban dar stai in fata si nu te trezesti cu surprize urate la usa din contra.. nu esti grăbit si asa mai departe .. stii tu ce vreau sa zic 😘 iar legat despre ce fac eu pt banii aia huhh :)) las pe altii sa comenteze 🚫💯🔞😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Onani
  • Oras:Onani

Uau vi la timisoara din 8 septembrie?!!!abia astept sa ajungi!nu am mai fost niciodata la o transa, si daca ai putea sa sa imi spui unde vei avea locatia ar fi super misto, chiar mi-as dori sa fac si experienta asta ca sunt foarte curios, si ai putea sa imi spui cat e tariful la ora? Multumesc te pup

sa moara mata ca nu ai fost vreodata la asa ceva cine crede ba asta????asteptam recenzica sa te vad  cat de mare platitor esti mincinos ordinar si tepar ce esti asa ai facut si cand ai zis ca vi la arad muist onanist mortii tai

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Noapte buna dragii mei timisoreni va multumesc celor care m-ati vizitat astăzi in numar atat de mare nu ma asteptam pentru prima dată la Timisoara un oras frumos cu oameni frumosi sunt impresionată dar sunt si epuizată 😂😂😂 💖💖💖 va astept si maine începând cu orele #11 Pupici cu sclipici 💖💖 🚫🔞🚫

post-255568-0-78371100-1536614458_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cristina nu arata bine,arata foarte bine si este ts. Intradevar, daca nu o vizitezi, traiesti cu impresia ca este femeie pentru ca arata foarte bine . Este o companie placuta si merita vizitata pentru ca are o prestatie deosebita. Amanuntele din prestatie raman in locatia ei si daca doriti sa o vizitati eu o recomand pentru ca merita.

să mai vada si iubitii mei o recenzie pozitiva in tot scandalul ce l-au facut baietii prin topicul meu 😂😂💖
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...