Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

buna seara - esti f dragutza si foarte feminina-pe mine unul ma pui pe ganduri-oare esti trans?! ce dotater ai?poate ne dai o foto mai sexy-nu neaparat cu dotarea-sa lase sa se vada mai mult-adica-o bluza mai decoltata-ai implant? - multumim pentru lamuriri

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu ma aflu aici pentru circul creat de cateva id-uri de aici,doresc sa fiu lasat sa comentez ce doresc si cum doresc fara sa fiu asaltat de tot felul de indivizi care bat apa-n piua inutil,inventand personaje cu tot felul de aberatii.Este ultimul raspuns pentru acesti domni/ne dupa caz.

V am spus ca e nebun?:)) El de fiecare data cand se logheaza cu cate un id nou, se crede alta persoana, intra n rolul personajului nou creat!😱

Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

E trans, si cu atat mai bine ca nu pare :P nu stiti sa apreciati ce-i important, feminitatea ce o emana.

 

Dovada, uitati-va la forma corpului in reflexia din spate... distanta intre spate/umeri si solduri/coapse, daca nu vedeati fatza si hainele sexy in reflexie ziceati ca e barbat

https://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_02_2018/post-255568-0-74248900-1517646010.jpg

Trasaturile fetei, daca te uiti atent si mai mult timp, vei vedea putina masculinitate

https://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_02_2018/post-255568-0-53696600-1517646072.jpg

 

Cris, esti foxy rau, da prea departe de mine din pacate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

dc nu raspunzi pe whatsapp?

1 nu raspund pe wapp pt ca am dormit toata ziua pentru ca sunt super obosită si 2 poate nu raspund ca is satula .. care aveti dubii 0733355971 videocall si te convingi. . Multumesc pentru complimente va puup

post-255568-0-73658800-1518281234_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut! Am vizitat 3 transe in buc .pana acum" alexandra gold ( 250 lei un numar) jessy ts ( 200 un numar) andrea (200 un numar) " am cerut de fiecare data o intampimare in lenjerie " cv" si toate au fost in halat ca si cum ...hai lasa da bani , fute , pleaca . Ca eu am treaba .

Oricat ai platii pt.ele nu conteaza .nu conteaza ca tu muncesti poate o saptamana pt.banii astaia ( 400 lei "o ora") si nu iti ofera nimic .sunt doar niste barbati cu tate care nu merita nici macar / din cat cer .Nu respecta clientu si nici efortul lui .Sper ca nu am jignit pe nimeni.

Este doar punctul meu de vedere .servicii / pret .NU MERITA !!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Salut! Am vizitat 3 transe in buc .pana acum" alexandra gold ( 250 lei un numar) jessy ts ( 200 un numar) andrea (200 un numar) " am cerut de fiecare data o intampimare in lenjerie " cv" si toate au fost in halat ca si cum ...hai lasa da bani , fute , pleaca . Ca eu am treaba .

Oricat ai platii pt.ele nu conteaza .nu conteaza ca tu muncesti poate o saptamana pt.banii astaia ( 400 lei "o ora") si nu iti ofera nimic .sunt doar niste barbati cu tate care nu merita nici macar / din cat cer .Nu respecta clientu si nici efortul lui .Sper ca nu am jignit pe nimeni.

Este doar punctul meu de vedere .servicii / pret .NU MERITA !!

parerea ta e 0 barat pt mn .. nu stiu de celelalte fete .. dar alexandra gold e prietena mea stiu cum munceste si cum asteapta un client ca tu esti frustrat baby nu te pune nimeni sa ne cauti daca ai premize de astea nu suntem perfecte si da asa barbati cu tate nu suntem toate la fel daca tu ai luat-o in gura asa pe româneste nu inseamna ca suntem la fel ... la mine cine a fost a plecat multumit ... asa ca tine-ti frustrarile in alta parte nu pe topic-ul meu ;)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...