Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

da asa e .. sry .. dar e zapaceala mare ... baws cred ca ai nevoie de ochelari si m-am saturat sa ma tot repet ;) cine a vrut sa ma vada a putut ;) doar cine nu vrea si are chef de misto nu o face .. va pup

 

Nici o problema. Sunt de accord, multa zapaceala. Dar am certitudinea ca in timp lumea va observa ca esti un provider de top :) Eu unul, abia astept sa incep sa te vizitez. Spor! ❤

 

Cat despre ochelari... cred ca hellboy999 are nevoie de ei si nu eu lol avand in vedere ca eu i-am adus la cunostinta in mod indirect faptul ca nu e atent la detalii. (sunt sigur ca aia a fost o eroare de auto spell check asa ca no stress)

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Nici o problema. Sunt de accord, multa zapaceala. Dar am certitudinea ca in timp lumea va observa ca esti un provider de top :) Eu unul, abia astept sa incep sa te vizitez. Spor! ❤

 

Cat despre ochelari... cred ca hellboy999 are nevoie de ei si nu eu lol avand in vedere ca eu i-am adus la cunostinta in mod indirect faptul ca nu e atent la detalii. (sunt sigur ca aia a fost o eroare de auto spell check asa ca no stress)

te astept cu mare drag si sa stii ca cei care au vrut sa vina au venit si au vazut si s-au convins. . Restul care vb sunt frustrati/e care nu au ce face decat sa stea pe aici .. kiss
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

0733355971 ;) pt detalii pup

Deschide-ti topic pe sectiunea Galati scumpi ca sa fii mai vizibila si pune link acolo la topicul asta

Ai nimerit si un oras plin de labagii si , mai ales, o vreme naspa cand nu prea merge treaba ..... dar sper sa ai succes pe zona GL-BR , fata de ce panarame de TS au trecut pe aici de-a lungul timpului tu esti la o categorie mult superioara ;)

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Deschide-ti topic pe sectiunea Galati scumpi ca sa fii mai vizibila si pune link acolo la topicul asta

Ai nimerit si un oras plin de labagii si , mai ales, o vreme naspa cand nu prea merge treaba ..... dar sper sa ai succes pe zona GL-BR , fata de ce panarame de TS au trecut pe aici de-a lungul timpului tu esti la o categorie mult superioara ;)

la faza cu labagii ai dreptate. . Si ce stresanti off .. dau confirmare pe wapp ma vad ca sunt eu si incep arata aia fa aia . Pe bune ? .. ca sa nu mai zic de preturi .. doamne abia astept sa plec de aici ... in loc sa profite ca au de ce ... fac figuri. . Si cand is poze false si furati si muntiti e totul bine. . Le place ... csf n-ai csf ...
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

dau confirmare pe wapp ma vad ca sunt eu si incep arata aia fa aia . Pe bune ? .

Daca te mananca in cur sa le dai nas pe wapp.... toti aia de pe wapp se masturbeaza in timp ce se uita la tine , cel putin asa e moda prin zona GL-BR de ceva vreme incoace... :lol:

 

 ca sa nu mai zic de preturi .. doamne abia astept sa plec de aici ...

Zona e saraca rau-rau, de aia nici nu prea se inghesuie nimeni si prefera sa faca laba pe wapp :lol:

Cu toate astea amatori de TS erau destui, cel putin din ce auzisem eu. Dar de acuma cand (daca) mai vrei sa vii anunta si tu pe sectiunea GL si BR cu vreo sapt inainte , si evita sa prinzi ninsorile astea :)

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Daca te mananca in cur sa le dai nas pe wapp.... toti aia de pe wapp se masturbeaza in timp ce se uita la tine , cel putin asa e moda prin zona GL-BR de ceva vreme incoace... :lol:

 

Zona e saraca rau-rau, de aia nici nu prea se inghesuie nimeni si prefera sa faca laba pe wapp :lol:

Cu toate astea amatori de TS erau destui, cel putin din ce auzisem eu. Dar de acuma cand (daca) mai vrei sa vii anunta si tu pe sectiunea GL si BR cu vreo sapt inainte , si evita sa prinzi ninsorile astea :)

mda ... repet .. o travestita/transexuala frumoasa finuta reala discretă nu le place. . Le place fake fals teapa si asa mai departe ... imi pare ca mi-am facut o impresie proasta si abia astept sa ma întorc in italia ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

la mata-n pizda e bine? :laugh2

mai băieți mai nu ma faceti sa uit de cei 7 ani de acasa si sa fiu rauta ... vedeti-va dracu de ale voastre si comm in alta parte pe alt topic nu umpleti aici cu cacaturile voastre ca voi va plictisiti si nu aveti ce face ... scutiti-ma va rog
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...