Sari la conținut

Cristina trans


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

ia viteza te rugam :rax2 nu esti decat un bagator de seama nefolositor

mai oameni buni voi sunteti orbi sau turci ca va zic si pe turcă nu-i problema. .. discutati in alta parteee ... vrea cineva sa se uite in topicul meu si vede doar ras si circ .. sunteti frustrati sau ce dracu' aveti ... iesiti afaraaaaa si faceti-va topic ... afaraaaa !!!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Imi cer scuze fata de voi cei din galati ca de 3 zile nu va raspund la telefoane sunt foarte bolnava nu ma pot nici ridica din pat .. sper sa imi revin intr-o zi doua iar asa mai stau cu 3 zile in plus .. va multumesc pentru intelegere

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Prezinta si analizele ptr testul hiv ca Amber Costache are hiv sida sa vedem daca esti curata

mai du-te dracului de handicapat nu imi vb mie de sida taranule eu nici macar oral nu fac fara esti tanpit .. am o gripa puternica si tocmai tu trebuia sa te bagi in seama hai jet
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

mai du-te dracului de handicapat nu imi vb mie de sida taranule eu nici macar oral nu fac fara esti tanpit .. am o gripa puternica si tocmai tu trebuia sa te bagi in seama hai jet

Voi ăștia din Brăila și Galati va dați rotunzi , dar când ajunge cineva in Galati vreți sa futeti pe gratis. Le spui la toate fetele sa vina in Galati . Ce dracu sa caute in Galati ? Dați Tepe de asta sunteți in stare . Din acesta cauza multe ocolesc Galatiul . Eu una nu voi veni niciodată sa lucrez in Galati . Sunt locuri atât de frumoase cu oameni primitori și parolisti. Voi sunteți niște frustrați și săraci și jegosi și sălbatici . Cristina lucrează in Italia o țara primitoare. După acesta experiența din Galati sigur nu va mai veni , in Galati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Voi ăștia din Brăila și Galati va dați rotunzi , dar când ajunge cineva in Galati vreți sa futeti pe gratis. Le spui la toate fetele sa vina in Galati . Ce dracu sa caute in Galati ? Dați Tepe de asta sunteți in stare . Din acesta cauza multe ocolesc Galatiul . Eu una nu voi veni niciodată sa lucrez in Galati . Sunt locuri atât de frumoase cu oameni primitori și parolisti. Voi sunteți niște frustrați și săraci și jegosi și sălbatici . Cristina lucrează in Italia o țara primitoare. După acesta experiența din Galati sigur nu va mai veni , in Galati.

eu cand am spus de ginecologu si de pickhammer ai sarit ca arsa

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Voi ăștia din Brăila și Galati va dați rotunzi , dar când ajunge cineva in Galati vreți sa futeti pe gratis. Le spui la toate fetele sa vina in Galati . Ce dracu sa caute in Galati ? Dați Tepe de asta sunteți in stare . Din acesta cauza multe ocolesc Galatiul . Eu una nu voi veni niciodată sa lucrez in Galati . Sunt locuri atât de frumoase cu oameni primitori și parolisti. Voi sunteți niște frustrați și săraci și jegosi și sălbatici . Cristina lucrează in Italia o țara primitoare. După acesta experiența din Galati sigur nu va mai veni , in Galati.

vai fata ce maxim mi-a dat taranul asta cu sida lui pe capul lui sa fie ... nu sunt toti la fel sa stii .. sunt oameni si oameni .. dar si asa .. nu cred ca ma voi intoarce aici :))
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

vai fata ce maxim mi-a dat taranul asta cu sida lui pe capul lui sa fie ... nu sunt toti la fel sa stii .. sunt oameni si oameni .. dar si asa .. nu cred ca ma voi intoarce aici :))

Te cred , dar nu bagă in seama răutățile oamenilor . Așa sunt ăștia frustrați , cum amentionat anterior :frustrați , jegosi și labari. Poate Tea sunat și a spus săi lași la preț . Ai refuzat și tia scris așa ceva . Așa sunt țărani astia.

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Te cred , dar nu bagă in seama răutățile oamenilor . Așa sunt ăștia frustrați , cum amentionat anterior :frustrați , jegosi și labari. Poate Tea sunat și a spus săi lași la preț . Ai refuzat și tia scris așa ceva . Așa sunt țărani astia.

:)))) te pup iubita mea â¤ðŸ’‹ multumesc pentru sfat ⤠love u
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Te cred , dar nu bagă in seama răutățile oamenilor . Așa sunt ăștia frustrați , cum amentionat anterior :frustrați , jegosi și labari. Poate Tea sunat și a spus săi lași la preț . Ai refuzat și tia scris așa ceva . Așa sunt țărani astia.

Tu esti tigan schiop cu peruca STIE TOATA ROMANIA DAR TU ESTI IN CONSTANTA

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Tu esti tigan schiop cu peruca STIE TOATA ROMANIA DAR TU ESTI IN CONSTANTA

Ești mai prost ca data trecută . Ma bag pentru ea , ca voi moldoveni sunteți prosti și rai , iar mai nou labari . Eu nu am peruca și sunt mai punctuală , dacat majoritatea romanilor ( in speța tu ) și nu am peruca sunt naturală . Oricum nu ai tu fata pentru mine . Eu una Ma fut in țara ta , România . Eu lucrez afara nu îmi trebuie mie sa lucrez in țara . In străinătate ești mai respectat , decât in România . Hai mai lasă-ne ! Minți lumea nu vezi cum te oftici . O sa le spun și la celalalte fete , ca ești mincinos .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Tu esti tigan schiop cu peruca STIE TOATA ROMANIA DAR TU ESTI IN CONSTANTA

mai asta ginecologul din sloboz vorbeste frumos frustratule si nu vorbi in nestiinta de cauza si mai da-te dracu si sa nu te mai prind aici ca te mascaresc de nu te vezi nesimtitule nu iti e rusine cauti pula gratis si vii si te iei aici pula in gura cu prietena mea fimi-ar scarba de barbatii ca tine
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...