Sari la conținut

Clienti-Tepari!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Deschid topicul asta pentru ca una din fetele de pe Cluj a patit urmatoarea chestiune: Abordata de un client , noaptea tarziu, ora 03. Cica era usor turmentat si a optat pt o juma de ora la 250, ceea ce e evident cam mult, nu s-a incadrat si a mai pus 150. Dupa terminarea ostilitatilor omu a venit cu ...cireasa de pe tort: RESTITUIRE BANI , si a inceput cu bla bla-uri: ca el e ceva undercover politai si ca banii is marcati si tampenii. Fata evident ca s-a speriat si i-a dat banii inapoi. Evident ca a facut greseala sa-i zica numele. poveste incurcata. la plecare omu a zis sa-i dea 50 lei + peste banii lui, cica pentru bere la baietii din 'echipa'. 

Deci fetelor aveti grija! Pana la urma asta a iesit bine in conditiile in care putea sa-i ia toti banii:). Scriu asta pentru ca mi se pare aiurea cum un muie-n-crengi poate sa se dea politai , sa aiba un futai gratis si o muie moca si ....50 lei:). Aici mi se pare usor retard spre cersetor:).

P.S. Cica pe fb abordeaza cu Muresan Ioana:). 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Deschid topicul asta pentru ca una din fetele de pe Cluj a patit urmatoarea chestiune: Abordata de un client , noaptea tarziu, ora 03. Cica era usor turmentat si a optat pt o juma de ora la 250, ceea ce e evident cam mult, nu s-a incadrat si a mai pus 150. Dupa terminarea ostilitatilor omu a venit cu ...cireasa de pe tort: RESTITUIRE BANI , si a inceput cu bla bla-uri: ca el e ceva undercover politai si ca banii is marcati si tampenii. Fata evident ca s-a speriat si i-a dat banii inapoi. Evident ca a facut greseala sa-i zica numele. poveste incurcata. la plecare omu a zis sa-i dea 50 lei + peste banii lui, cica pentru bere la baietii din 'echipa'. 

Deci fetelor aveti grija! Pana la urma asta a iesit bine in conditiile in care putea sa-i ia toti banii:). Scriu asta pentru ca mi se pare aiurea cum un muie-n-crengi poate sa se dea politai , sa aiba un futai gratis si o muie moca si ....50 lei:). Aici mi se pare usor retard spre cersetor:).

P.S. Cica pe fb abordeaza cu Muresan Ioana:). 

 

Ce pumni in gura merita nenorocitul ala....

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si povestea asta ai auzit-o unde? Evident de la "patita" si crezi toate povestile curvelor. Nu ti-a provocat cumva si o lacrima?
E cusuta cu ata alba. Adica una care e destul de versata sa ceara 250 pt. ca il vede pe om baut si dupa aia mai are si tupeul sa mai scoata 150 de la el, se sperie de niste dume. Sa fim seriosi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...