Sari la conținut

o recomand pe prietena mea nou venita in brasov 0724710908


Postări Recomandate

  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Buna, scuze de offtopic dar colega ta Giulia mai revine? Multumesc anticipat :*

sincer nu pastrez legatura wow cu fata dar ce stiu da semne ca pleaca in alta tara.. Acum nu stiu de ea depinde dar sigur o vei regăsi pe site cand se va intoarce te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

 

 

Am vizitat-o pe Megan aseara. Programarea stabilită de dimineața și confirmată, la cerere cu 15min înainte

 

Locatie: Avantgarden 3, in apartament nou, curat, baie cu toate dotările necesare, geluri de dus, prosop curat etc.

 

Fata in sine, curata, îngrijită, f. Drăguță si plăcută.

 

Corp - 9 pozele se confirma, are un trup aproape adolescentin, pielea fina și îngrijită, epilata, toate cele

 

Servicii

ON: 9, deep, placut cu atentie la zonele adiacente

NP: 9, se implica, schimba poziții fără probleme, încearcă să te faca sa te simti cât mai bine

 

 

Atitudine: o fata dezinvoltă, ai ce vb cu ea. O fire spontană. Nu m-am simțit nici o secundă grabit

 

Igiena: 10

 

Cadoul 150 pt o finalizare care door to door a durat puțin mai mult (Scuze Megan) :D

 

De revenit: Da

De recomandat? Da, deja am recomandat-o unui prieten si a vrut să meargă dar isi notase nr gresit si nu mai putea sa ma sune după ce ajunsesem acasa :)) (Scuze Megan, sper ca nu te-am încurcat in vreun fel)

 

 

Te pup Megan si mersi frumos!

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Draga si frumoasa Megan,primavara aceasta sa iti aduca, soare ,fericire si mult succes!La multi ani de 1 martie!!!

O primavara frumoasa!

băieţi va pup si aceleasi ganduri frumoase va, doresc... Oameni frumoşi!
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Salutare,

Am vizitat-o pe Megan aseara. Programarea stabilită de dimineața și confirmată, la cerere cu 15min înainte

Locatie: Avantgarden 3, in apartament nou, curat, baie cu toate dotările necesare, geluri de dus, prosop curat etc.

Fata in sine, curata, îngrijită, f. Drăguță si plăcută.

Corp - 9 pozele se confirma, are un trup aproape adolescentin, pielea fina și îngrijită, epilata, toate cele

Servicii

ON: 9, deep, placut cu atentie la zonele adiacente

NP: 9, se implica, schimba poziții fără probleme, încearcă să te faca sa te simti cât mai bine

Atitudine: o fata dezinvoltă, ai ce vb cu ea. O fire spontană. Nu m-am simțit nici o secundă grabit

Igiena: 10

Cadoul 150 pt o finalizare care door to door a durat puțin mai mult (Scuze Megan) :D

De revenit: Da

De recomandat? Da, deja am recomandat-o unui prieten si a vrut să meargă dar isi notase nr gresit si nu mai putea sa ma sune după ce ajunsesem acasa :)) (Scuze Megan, sper ca nu te-am încurcat in vreun fel)

Te pup Megan si mersi frumos!

te astept sa revi pana atunci iti doresc un început de primăvara frumos!
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Mmm, neaparat trebuie sa te vizitez iar pana pleci, macar o data, esti o femeie de nota 10 care merita toate aprecierile, sper sa nu gresesc daca zic ca esti o femeie speciala. Te pup draga Megan si sper sa ajung cat de curand la tine, iar. :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Mmm, neaparat trebuie sa te vizitez iar pana pleci, macar o data, esti o femeie de nota 10 care merita toate aprecierile, sper sa nu gresesc daca zic ca esti o femeie speciala. Te pup draga Megan si sper sa ajung cat de curand la tine, iar. :hug1

te pup si te astept pana pe 18.03.2018
Link spre comentariu

Super frumoasa și foarte sexi !!!

Mă bucur că am găsit forumul pentru că pe publi iei tepe la greu și în primul rând că te am găsit pe tine și încă câteva fete super !!

O zi frumoasa să ai!! Mâine ajung acasă și asi dorii dupamiaza sa ajung la tine ,fac programare la tel ? Și încă ceva cim și 69 se poate ? Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Super frumoasa și foarte sexi !!!

Mă bucur că am găsit forumul pentru că pe publi iei tepe la greu și în primul rând că te am găsit pe tine și încă câteva fete super !!

O zi frumoasa să ai!! Mâine ajung acasă și asi dorii dupamiaza sa ajung la tine ,fac programare la tel ? Și încă ceva cim și 69 se poate ? Mulțumesc

buna nu fac CIM fac COB ! Si 69 saruturi pe corp masaj
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...