Sari la conținut

Poze realee!!!! 0742414331


delia97

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Actual cu anunț pe Publi24 și postări pe Timișoara (la Căutare după număr a rezultat postările din Timișoara - și acolo tot la Întrebări, fără recenzii reale).

 

0747387291

 

Mai jos topicul mai vechi, pustiu de recenzii și păreri pro și contra.

 

 

Multumesc :laugh2

Link spre comentariu

Eram curios daca a prinso cineva si cum presteaza pentru ca eu am incercat mai multe zile la rind de mai multe ori pe zi la intervale orare diferite fara sa imi raspunda niciodata.Dupe citeva zile in care repet am sunato de vorba vine mi-a venit rau am ajuns si eu la concluzia ca este o neserioasa si nu are rost sa mai insist.Iar explicatia ei cu faptul ca atunci cind are client nu raspunde nu se justifica pentru ca la cite telefoane am dat si la ce intervale orare am sunat inclusiv noaptea e clar ca nu aveam cum sa o prind tot ocupata.Vreau sa va spun ca o data am sunato doua ore la rind din zece in zece minute ori asa cum spuneam nu cred ca in cele doua ore cu apel la zece minute sa o prind tot ocupata.Pare frumusica si as fi incercato odata pentru palmares dar repet cu asa atitudine anti client am trecuto la de evitat.Plus ca din ce am citit aici desi nu sint recenzii concluzia care am traso si se si vede este ca mai multi sint cei care se pling de ea decit sa fie multumiti.Oricum vad ca nici programarile nu le respecta vine cu tot felul de scuze extrem de jalnice asa ca decit sa ma pun pe drum aiurea mai bine ma duc la una ce stiu sigur ca respecta programarile si sint si foarte multe in aceasta categorie caci are balta peste.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...