Sari la conținut

Salut a fost cineva


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

O puteti trece la testate. Am futut-o eu, in masina, ca-n liceu. Ce senzatie sa-mi bag pula. Am luat-o de la mall, cand am vazut-o sa-mi pice fata. O pustoaica super draguta si binisor imbracata. Am tras-o pe-o alee langa mall si ne-am futut pe bancheta din spate. :))

A inceput cu un oral foarte bun, ma jucam cu sanii ei maricei si frumosi. Apoi a venit ea deasupra am dat putin de se zguduia masina. :)) Si am mai schimbat cu ea pe spate unde am mai dat putin si am terminat. Se simtea foarte placut pasarica, probabil ca nu prea e utilizata. 

 

Tarife 150/300. Are si locatie pe la Hotel Nevada pe undeva a zis.

 

Abia astept sa o iau o tura la ea acasa, pe lumina.

 

Recomand!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Încerc sa o contactez de câteva ore dar pare sa nu mai fie disponibila. Am avut o singura experienta în mașină cu o fata din Eforie, acum vreo 2 ani. As vrea sa o repet, dacă domnișoară arata ca în fotografii e promițătoare. Revin cu detalii cum reușesc să dau de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Florine , fata e ascultatoare , ii spui ce sa faca ,cum iti place si se conformeaza.

Suna din ce in ce mai bine si imi pare rau ca nu am reusit sa dau de ea. Voi mai incerca si zilele ce urmeaza. Ai idee daca mai are cateva topice deschise la intrebari si raspunsuri in care specifica ca actiunea se poate desfasura in masina?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...