Sari la conținut

Despasito prostul forumului!!!!


justitiar

Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Vb frumos ce fete am jignit

Este când după 5 minute te dau afară

Ce e?

Ai jignit pe Tanya, Nicole, Alina, Justlove, fetele de la masaj de la Cleo. Ma mai gandesc si iti voi mai zice.

Si care fata te-a dat afara dupa 5 minute? Spune aici sa stim si noi sau ai mancat ciuperci si acuma ai halucinatii, cretinel ce esti. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Cum cu ce ai jignit? Tu esti prost sau te faci?

La o fata i-ai spus ca e tiganca desi nu o cunosteai, pe alta o faci grasa, pe alta nesimtita. Te legi de fete ca-si fac UP pe topicul lor si zici ca nu au clienti.La una ii spui ca este reducere la paine la Peny. Astea nu sunt jigniri? Iar Justlove normal ca ti-a dat minusuri la aceste postari.

Adu informatii utile, scrie recenzii si atunci vei primi plus.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pe tine poate la cat esti de cretin, bagami-as pula in neamul tau ca doar prostii postezi.

 

 

Da. Sunt gelos ca tu o futi pe ma-ta in fiecare seara si eu doar o data pe saptamana.   :laugh2

Tot frumos vad ca ai ramas. 

 

 

 

Mai pula cu ochi, cand o sa termini tu sa mai jignesti gratuit fetele sau membri de pe forum, atunci voi termina si eu. Pana atunci ti-o vei lua la muie non-stop. :D :D :D

 

Este mult mai simplu sa nu-l bagi in seama, asta doare mai mult decat daca-l injuri ca un birjar. Dont feed the troll!

 

 Cu limbajul asta dovedesti ca nu esti cu nimic mai bun decat cel pe care-l injuri.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...