Sari la conținut

Blonda Focoasa 0733273582


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara din nou fratii de spart buci.Nu stau prea mult de vb si va spun cum au decurs ostilitatiile cu domnisoarele  si de ce le-am trecut la de evitat.

 in primul rand anuntul il luasem din ziarul telegraf si nu de pe site ca nu aveam acces la net,si am sunat la numerele de telefon mentionate in ziar.La telefon m-au indrumat la spitalulu mare la blocurile vizavi de parcarea etajata pe unde intra salvarile.Ajuns in parcare am revenit cu un apel spunandu-mi sa astept 10 min ca ma suna ele.Coincidenta face ca am parcat masina chiar vizavi de scara blocukuii pe unde se perindau o gramada de baieti(clientii) .Dupa 10 min revin eu cu un  tel si ii spun celei care mia raspuns daca mai astept sau plec,raspunsul fiind favorabil si deja stiind si locatia indrumanduma la scara respectiva mi-a deschis o pustoaica brunetea c-am de 20 ani imbracata intr-un halat de culoare verde deschis unde se vedeau formele foarte bn proportionate ,ea fiind cea cu care trebuia sa ma tavalesc.Am intrat in apartament si de aiicea incepe panarama si proateala pe fata ca era prea frumos sai dau la buci ei.Locatie la parter  apartament cu 3 camere cred ca se auzeau voci si din stg si din dreapta de dupa usi baia nu a incercat.Am intrat in camera de primire oaspetii si aice sa trecut la negocire la telefon spunandu-mi 60 ron fin sex total dar in realitate 100 ron si am platit un nr 60 ron si a plecat la duca banii in alta camera spunandu-mi sa ma dezbrac ca vine si ea  imediat .Surpriza a venit o boccie de fata spunandumi ca cea care am platit  a luato al client si daca vreau sa raman cu ea eu deja eram doar in chilot am ramas de ciuda deci am luat o teapa de zile mari.A inceput cu un oral de 25 sec si hai la normal cu ea peste mine si in 5 min gata ,in tot acest timp am fost deranjati de cred 3-4 ori de o colega sa ne grabim ca au nevoie de camera.

locatie :aspect neingrijit mult fum si mobila veche 5

tarif:la tel sex total 60 ron si ora 100 ron la fata locului alt tarif 100  ron cu 150 nota 4,

prestatie :prosteala pe fata sunt tipul care ia o data teapa si altada data ii anunta si pe altii sa nu ia teapa.Deci cu a doua ca prima mi-a luat banii si aplecat oral nota 3 si normal 5 ca am putut sa-mi dau drumu ambele protejat totul a desurs in max 15 min

intimitate 0 cred ca sunt peste 5 fete din care 3 **spam editat**e dupa fizionomie si aspect de coplie,se de asemenea guvizii cred sau erau altii clienti

Concluzie nu mai sun si nu ma mai duc la cele care nu au o descriere inainte pe forum sa aveti aminte de la mine si scuze pentru scrierea dezordonata pentru altele din aceasta recenzie intrebatima.

  • Like 7
Link spre comentariu

Acest numar de telefon mai apare si la topicul ''blonda focoasa'' deschis de obiectiv in linkul http://nimfomane.com/forum/topic/10818-blonda-focoasa/?hl=0733273582 .  Deasemenea numarul de telefon din topicul acesta mai apare si in linkul http://nimfomane.com/forum/topic/11246-madalina-brunetha-incendiara-0725881033/?hl=0733273582&do=findComment&comment=109426 la postarea #6 a colegului carbone77.

Probabil domnisoara s-a vopsit si a schimbat locatia insa a pastrat mobilul.

Anuntul din editia online a ziarului telegraf are urmatoarele poze:

post-60970-0-56863300-1363898824_thumb.jpg

post-60970-0-57452400-1363898845_thumb.jpg

post-60970-0-11290800-1363898859_thumb.jpg

post-60970-0-17680100-1363898870_thumb.jpg

 

Rog moderatorii sa uneasca topicurile!

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt 3 indicii (canapeau, covorul, parchetul) care sunt in pozele actuale din anuntul din editia online a ziarului telegraf si care corespund cu poza:

post-60970-0-84689500-1363899691_thumb.jpg

 

din linkul: http://nimfomane.com/forum/topic/10818-blonda-focoasa/?hl=0733273582

Link spre comentariu

Atunci cand vrei sa vezi daca mai exista alta postare cu acelasi numar de telefon la sectiunea de cautare dai click stanga pe  ''acest topic'' si selectezi ''forum''.

Cu aceasta ocazie si mai ales cu ajutorul lui Londra72 cred ca si colegul nostru obiectiv s-a lamurit in legatura cu blonda focoasa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...