Sari la conținut

Bruneta reala ? Doar deplasari - 0742629557


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Sunt o companie placuta si discreta, dispusa sa te rasfat si sa iti satisfac dorintele. discreta si intima. graba nu este punctul meu forte.

detalii la telefon. nu raspund la nr privat sau mesaj. imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela

post-35336-0-86951400-1518027846_thumb.jpeg

post-35336-0-95348900-1518027861_thumb.jpeg

post-35336-0-10889600-1518027873_thumb.jpeg

post-35336-0-32369800-1518027889_thumb.jpeg

post-35336-0-80021000-1518027901_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Desi am zis ca nu mai contactez fete noi :) acum cateva seri fiind foarte foarte dornic sa “vizitez ceva” si fiind o ora tarzie nu am gasit nimic cunoscut, am luat la rasfoit publi. La anuntul de mai sus m-a atras ceva, nu stiu ce :)) dar am sunat mai mult “de control” si sa vad daca nu are cumva si locatie :)) mi-a raspuns o voce foarte prietenoasa/interesanta care mi-a explicat ca nu are locatie, face doar deplasari parca 250 ora daca imi amintesc bine, mi-a spus ca pozele nu sunt reale dar se apropie de realitate si ca majoritatea clientilor ii spun ca arata mai bine decat in acele poze. In momentul ala as fi invitat-o undeva dar chiar nu aveam cum sa ajung niciunde :) :) daca nu o viziteaza nimeni, foarte foarte curand o sa ma dau peste cap si o sa fac cumva sa o cunosc pe aceasta donsoara.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

A revenit, zilele astea tre sa fac rost de o locatie.cine se ofera sa imi inchirieze o vila cu piscina? :)))

 

La ăștia movi le închiriez eu moca. Îmi mai trebuie doar câțiva ani sa o construiesc :D

Felicitari barosane!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Intr-un final, am reusit sa “ma sincronizez” cu fata, detalii multe nu dau, pentru ca nu am timp si pentru ca pot :))

Pe scurt: e frumusica tare, clar realitatea bate pozele :) tarif 250 ora doar deplasari. Eu unul am fost multumit de tot, dar a fost si o “chimie” interesanta. Cu siguranta voi mai reveni.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Zilele trecute am facut rost de o locatie pentru un party, dupa ce se termina toata treaba zic, hai sa futem ceva :)) daca tot avem locatie, hai sa testam ceva "deplasari". Am gasit intr-un final o tipa, discut cu ea ce si cum, cand ajunge, turn off, era cea din poze, dar pozele o avantajau maxim. O sa povestesc mai multe despre ea cand gasesc topicul aferent, cert e ca i-am dat bani de taxi sa se duca de unde a venit :)) fiind o ora destul de tarzie nu aveam pe unde sa ma mai duc la "cunostiintele mele" asa ca mi-am amintit de titulara topicului si am zis sa mai bag o fisa :))) sun, i-am explicat ca ne cunoastem bla bla bla, imi spune ca ajunge in juma de ora, zic hai fie. Vine fata, vorbim ce si cum, si ne apucam de treaba. Detaliile din camera nu le mai dau pentru ca sa nu dau material de laba tuturor cretinilor de pe forum. Cert este ca fata e frumoasa, se imbraca in asa fel incat sa fie foarte atractiva dar in acelasi timp sa nu "deranjeze vecinii" prea mult, stie ce are de facut si face bine :)) ca igiena e impecabila, si mai mult de atat nu cred ca are rost sa scriu. Pe deplasari nu cred ca poate avea concurenta.

In concluzie, o recomand, doar pentru mine :)) si eventual poate o trece cineva la testate.

 

Ps: vorbiti frumos cu ea si va vorbi frumos cu voi ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu cand vin in Ct, evident stau la hotel si prefer sa chem fete la mine carora sa le fac si fotografii. Nu prea am avut noroc azi si nici nu prea eram in dispozitie de deplasari asa ca am incercat sa iau legatura cu titulara topicului si nu am regretat deloc. Pot spune ca recenzia talibanului a fost decisiva. Multumesc Talibane, ai o bere de la mine  :beex2

De obicei caut fete cu recenzii pozitive cat mai multe dar majoritatea au locatie si nu se deplaseaza. 

Am sunat, a raspuns o voce cristalina si deja aveam un sentiment bun. Mi a spus ca ajunge in 30 de min si puteam sa mi potrivesc ceasul dupa ea, fix asa a ajuns. Putin timida dar nu exagerat, mi a spus ca o cheama Alexandra si ca lucreaza de aprox. un an. Nu sunt pozele ei si a spus asta din start, dar ar putea sa zica lejer ca sunt. Seamana foarte mult. Este foarte finuta si draguta, tanara, in jur de 20 de ani, are tenul deschis si parul negru. Are cateva kg in plus dar nu multe si multi ar cosidera ca este fix cum trebuie. Este o fata educata si cu foarte mult bun simt, mai rar in domeniul asta. Este comunicativa si vorbeste frumos, chiar m a impresionat pozitiv dupa cum cred ca se vede...

Personal am fost putin dezamagit pentru ca nu vrea sa fie fotografiata, in schimb inteleg perfect motivele si nu am ce comenta. Sper totusi sa se razgandeasca si sa facem o sedinta foto serioasa din care sunt sigur ca vor rezulta fotografii de care si ea se va minuna :). Daca va fi asa, cu ce poze i as face va da bonuri de ordine.

 

Nu voi detalia actiunea in sine care a fost peste asteptari dar o recomand fara nicio retinere si cu siguranta o voi revedea, sper eu si cu o sesiune de fotografii dar asta doar cand si daca va decide ea. 

I am recomandat sa isi faca cont aici si sa interactioneze cu noi. Sper ca am si convins o. 

 

Este un castig pentru piata din Constanta si avand in vedere ca face deplasari cred ca va convinge multi vizitatori ocazionali, ca mine.

 

In concluzie, o fata frumoasa, cu foarte mult bun simt, implicata in ceea ce face si cu mult potential de crestere. 

Cadoul a fost 250 lei, si ceasul nu a fost urmarit de nimeni. 

 

Bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Baaaaa daca mai slabeste eu o scot din lista de favorite :))) din punctul meu de vedere arata perfect :))

Deci nu doar mie mk se pare ca arata mai bine decat in poze :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da, am spus ca arata foarte bine si mi a placut maxim. Si fata din poze arata foarte bine si chiar eram putin sceptic stiind ca nu sunt reale pozele. Daca va posta poze proprii, bine facute, depaseste pozele postate ;).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ma bucur ca te ai razgandit in ceea ce priveste pozele si mi a facut mare placere sa te fotografiez. Acum lumea te va vedea asa cum esti si chiar era pacat sa nu te vada. M am simtit foarte bine cu tine si abia astept o data viitoare cand voi reveni prin zona. Sunt sigur ca vei fi mult mai solicitata de acum :). Iti urez mult succes!

Baieti, vizita mea la Constanta lasa ceva frumos in urma. Ieri Alexa m a vizitat din nou. Am facut o sedinta foto si acum o puteti admira in persoana. Cu acordul ei, pot sa va prezint o fata superba:

post-44174-0-61958800-1521182784_thumb.jpg

post-44174-0-49931200-1521182794_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

Buna baieti si Hristos a inviat!

Vroiam sa va spun ca de astazi voi fi mai activa aici si in curand posibil sa ne putem intalni si la mine in locatie. Cand voi reusi ceva, va voi anunta aici.

Pentru moment as vrea sa rezolv cu mesageria privata dar nu stiu exact cum.

Doar pozele din postarea lui argintul_v sunt reale, si momentan sunt postate doar aici, pentru voi. Pe publi momentan nu voi pune poze reale din motive personale.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna baieti si Hristos a inviat!

Vroiam sa va spun ca de astazi voi fi mai activa aici si in curand posibil sa ne putem intalni si la mine in locatie. Cand voi reusi ceva, va voi anunta aici.

Pentru moment as vrea sa rezolv cu mesageria privata dar nu stiu exact cum.

Doar pozele din postarea lui argintul_v sunt reale, si momentan sunt postate doar aici, pentru voi. Pe publi momentan nu voi pune poze reale din motive personale.

detalii servicii si pret.

Pt a putea folosi mesageria trebuie sa faci 200 de postari,asa ca baga fazan :*

Link spre comentariu

Ca servicii oral si normal. Oralul se poate si neprotejat in functie de igiena, normalul doar protejat. Accept si unele fantezii dar prefer sa le discut la telefon sau fata in fata.

Momentan prerul este 300/ora doar deplasari iar in acest pret este inclus si taxiul pentru orasul constanta. Pentru imprejurimi pretul se discuta in functie de distanta.

Alte detalii nu stiu ce sa va zic, astept intrebarile voastre.

Multumesc pentru ideea cu fazanul.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

"Taxi-ul" nu înseamna neapărat fix acest mijloc de transport. Este o justificare, normală de altfel, a costurilor/timpului suplimentar pierdut cu deplasarea. În plus, serviciile oferite in deplasare pot implica riscuri suplimentare față de clasica locație. E un exercițiu util, zic eu, să încercăm să găndim în " pielea" interloçutorului.

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 7143
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dragii mei 😊 incepand de azi detin si locatie. Va astept cu drag! Cadoul meu e 150/300.

Cadoul tau pt noi sau cum?

Daca pana acum deplasarea era 250, acum la locatie e 300?

Inca n.a venit vara!😲😲

 

Si in septembrie ziceti ca nu merge bine pe constanta!

In fine...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...