Sari la conținut

Strada delfei o matura din raid


Postări Recomandate

  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Am fost eu la doamna cu ceva timp in urma 7 8 luni tot asa zicea la tel 70 fin dar in camera ajunsesm la 30 ron pt.oral . Eu nu am ramas nu avea nici preze si eu nu fac fara dar ea insista hai ca fac treaba buna sunt curata bla bla bla . Iam zis k merg sa cumpar prez si revin dar nu !ðŸ˜ðŸ˜€ðŸ˜€ðŸ˜€. Era o femeia casnica in jur de 50-55 ani!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vuzitat matura...la telefon imi zice oral+nornal 70 lei. Mi-a spus sa o sun cu 10 min inainte sa ajung pe strafa deltei. Locatie str Baciului imediat dupa Deltei. Ma doare la carici daca este mobila veche noua comunsita etc...nu ma duc sa iau cina acolo...femeiea f vorbareata( te intreaba cum te cheama, ce faci unde te duci unde stai cu cine stai unde vrei sa ajungi....imi ia pula in gura... o pun sa ling cateva sute de pule...super miros! O pun pe burta o ling in cur si ii ridic curuul...o ling...super ok. Fac un facesitting...ling in continuare multe pule...si dupa pompez capra...Vorbeste mult si in timpul actiunii si dupa...lasat 50 lei ptr tot si dau sa plec. Dupa, m a retinut, ca sa imi povesteasca viata ei, una alta.... eu sunt pe fast fuck...nu sa imi povesteasca o prostiuata vuata ei si ce vrea sa faca...( minus ptr mine, Plus ptr altii)

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Vuzitat matura...la telefon imi zice oral+nornal 70 lei. Mi-a spus sa o sun cu 10 min inainte sa ajung pe strafa deltei. Locatie str Baciului imediat dupa Deltei. Ma doare la carici daca este mobila veche noua comunsita etc...nu ma duc sa iau cina acolo...femeiea f vorbareata( te intreaba cum te cheama, ce faci unde te duci unde stai cu cine stai unde vrei sa ajungi....imi ia pula in gura... o pun sa ling cateva sute de pule...super miros! O pun pe burta o ling in cur si ii ridic curuul...o ling...super ok. Fac un facesitting...ling in continuare multe pule...si dupa pompez capra...Vorbeste mult si in timpul actiunii si dupa...lasat 50 lei ptr tot si dau sa plec. Dupa, m a retinut, ca sa imi povesteasca viata ei, una alta.... eu sunt pe fast fuck...nu sa imi povesteasca o prostiuata vuata ei si ce vrea sa faca...( minus ptr mine, Plus ptr altii)

Cred ca mai voia un numar si nu stia cum sa-ti spuna.  :bravo

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...