Sari la conținut

Adina - 0791516316


Postări Recomandate

  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Dragilor ,voi face o scurta actualizare a serviciilor si tarifelor .

 Servicii : NP ,OP/ON (in functie de igiena),deepthroat, 69 ,masaj ,FK

AP (in functie de dimensiune)-extra 100 de lei

CIM(fără inghitire)/COF(ÃŽn funcție de igiena)-extra 50 de lei pentru fiecare

Tarife : 150 de lei 30 de minute(O finalizare)

.     300 de lei ora(2 finalizari)

😊😘

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Revenit din nou la Adina, pt noua grila de servicii !

Aceeasi primire cu un GFE de 10, stat la taclale timp de o tigare, dupa care dusul de rigoare !

Intors de la dus , ma astepta in pat dezbracata, actiunea a inceput cu FK sustinut, trecand usor la ON . . . . oralul cu care ne-a obisnuit, cu atentie la zonele adiacente, cu deep,  cu incercari timide de anilingus .

Dau nota 10 pt oralul Adinei.

Pe toata durata vizitei, am parcurs toata "grila" de servicii, aici nu dau detalii, fiecare cu chimia lui !

Lasat la final cele 3 bete pe noptiera, pt o ora si 20 de min, nu m-am simtit deloc presat de timp !

Adina, o fata de nota 10, la care am sa revin ori de cate ori o sa am ocazia si am sa o prind disponibila !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Revenit din nou la Adina, pt noua grila de servicii !

Aceeasi primire cu un GFE de 10, stat la taclale timp de o tigare, dupa care dusul de rigoare !

Intors de la dus , ma astepta in pat dezbracata, actiunea a inceput cu FK sustinut, trecand usor la ON . . . . oralul cu care ne-a obisnuit, cu atentie la zonele adiacente, cu deep,  cu incercari timide de anilingus .

Dau nota 10 pt oralul Adinei.

Pe toata durata vizitei, am parcurs toata "grila" de servicii, aici nu dau detalii, fiecare cu chimia lui !

Lasat la final cele 3 bete pe noptiera, pt o ora si 20 de min, nu m-am simtit deloc presat de timp !

Adina, o fata de nota 10, la care am sa revin ori de cate ori o sa am ocazia si am sa o prind disponibila !

Ma bucur ca te-Ai simtit bine ,este o plăcere să te revăd de fiecare dată, te sărut  ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Nu mi-o lua in nume de rau, dar cresterea tarifelor cu 50% mi se pare cam exagerata.

Probabil este exagerată din punctul unora de vedere ,insa tarifele sunt in functie de calitatea serviciilor si cine a avut ocazia sa ma cunoască stie ca tot ce fac ,fac cu plăcere si o fac cum trebuie . 😊

Link spre comentariu

  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Asa e,din partea mea tu meriti pana la ultimul banut pretul care il ceri! Iti multunesc pentru momentele de mai devreme. Te pup si voi merge la tine de cate ori o sa am ocazia

Iti multumesc ,te sărut  :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...