Sari la conținut

FULL SERVICE REALA TOTAL CU ...tel.0740843578


Postări Recomandate

  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Poze reale, desi o dezavantajeaza. In poze mi se pare mai nasoala decat ii in realitate. Micuta, miniona, corp frumos mai putin sanii, mici lasati. 29 ani din Dambovita :)

Locatie str. Nasaud.

Aspect - 8

GFE - 5

Locatie - 8

ON - 8

NP- 8

A- face dar am luat pachetul fara

medie - 6,33

pret 100 lei finalizarea , 200 cu anal

 

developam si aici :)

post-102050-0-82775900-1518203524_thumb.jpg

post-102050-0-01607700-1518203531_thumb.jpg

post-102050-0-79870100-1518203537_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:marasti
  • Oras:marasti

O mica recenzie despre domnita din acest topic:

 

 

Am fost luni, 12 feb, nu inainte de a suna si face programarea - am mers pe jos intrucat eram in zona. La telefon mi-a zis ca un numar este 200 si o ora 300 dar i-am amintit ca pretul initial era 100 si 200 ora. A recunoscut ca tariful este pentru full service si ca 100 de lei este un numar "combinat" intre normal si oral.

 

Am ajuns la apartament, m-a intampinat in doua piese, chilot+sutien, ambele de culoare rosie, cu o tenta de push up la tatar. Am decis sa raman doar pentru o finalizare si dupa ce am inmanat banii mi-a comunicat ca limita de timp este de 15-20 de minute. Am facut rapid un dus, baie incapatoare, nu are papuci dar are prosoape curate. Gelul de dus pe final si din cele ieftine. 

Apartamentul este unul mare, cu un paravan in zona de bucatarie/living, cred ca mai sunt si alte fete care presteaza, dar nu pot fi 100%sigur. 

 

Fata pare ok la prima vedere, nu este o frumusete izbitoare dar nici urata; este o tipa normala, slim - genul acela slabanog, nu fit, blondina, cu sanii micuti, nu mi s-au parut lasati dar nici de pustoaica nebuna. 

 

Oralul este neprotejat dar slabut, tot ce face este sa ia capul in gura si sa se miste 3-4 centimetri pe gland. Am rugat-o macar sa incerce sa il ia mai adanc, dar centimetrul inghitit in plus se pare ca e limita ei in ceea ce priveste oralul. Imi da impresia ca face totul mecanic si ca tot ceea ce isi doreste este sa se termine mai repede. A pus prezervativul cu gura.

Am inceput cu un lady on top, in care se misca lent si desi am rugat-o sa fie putin mai energica, tot in ritmul ei continua. Am preluat initiativa si am controlat eu miscarea, dar intr-un final am obosit. Am schimbat pozitiile in doggy, umeri-craci, lingurita si atitudinea aceeasi, gemete mecanice, lipsa de implicare. Dupa ceva vreme, mi-a reamintit ca ar cam trebui sa termin ca timpul a expirat deja. Am scos prezervativul si am rugat-o sa ma termine oral pentru ca era evident ca putem continua asa pana poimaine fara absolut nici o sansa de ejaculare. 
A continuat in acelasi stil sictirit de supt, moment in care am preluat iarasi controlul si am inceput sa o frec - nu as fi plecat acasa neterminat, ca dupa negresa. Inainte de momentul culminant, am rugat-o sa termin oral, a fost de acord, dar in momentul in care am avertizat-o ca vine (de doua ori), s-a prefacut ca nu aude. :) 

 

A scos servetele sa ma sterg (eu, nu ea) si am rugat-o sa merg la dus - a fost atat de mirata ca vreau sa fac dus, incat am crezut ca nu a inteles ce ii cer. :)))

 

All in one, buna de o descarcare, nu e de revenit. 

Notele:

 

Aspect  - 7

GFE - 5

Locatie - 8

ON - 6

NP- 6

 

Nota finala: 6,4

  • Like 5
Link spre comentariu

Am sunat la numarul din topic... jalee

Trebuie trecute direct la De EVITAT

 

Nu e pe Nasaud ca e langa profi pe Dorobantilor

Nu e blonda din poze, ca e roscata la telefon iar cand deschide usa e dea dreptul bruneta mica voluptoasa

Nu e total ca e partial

Cica 23 si 40 ani dar sunt vreo 3-4 fete doar pe una am vazut-o

De evitat clar !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...