Sari la conținut

Transexuala 0758567875


mariann

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va pupăcesc scumpii mei💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

post-268677-0-49894700-1532027626_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

Scumilor din seara asta pînă luni ma găsiți în brașov pe bulevardul victoriei nr2 va puuup ‍♀

esti praf cu limba romana, da nah copia fidela a Loredanei Chivu ce sa ii mai ceri, crezi ca dacă ai 2mingi de bowling în piept și niște extensii te face transexuala? Tot caracter de bărbat ai,Tanya, Cristina, Adyna... Pisi astea sunt transexuala adevărate... Tu? Nici la degetul mic de la picior nu le ajungi
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti praf cu limba romana, da nah copia fidela a Loredanei Chivu ce sa ii mai ceri, crezi ca dacă ai 2mingi de bowling în piept și niște extensii te face transexuala? Tot caracter de bărbat ai,Tanya, Cristina, Adyna... Pisi astea sunt transexuala adevărate... Tu? Nici la degetul mic de la picior nu le ajungi

haha ciocu mic ca acesti sanisori sunt pupaciti de cîte 15 clienți pe zi așa ca băgați gheara in gât
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti praf cu limba romana, da nah copia fidela a Loredanei Chivu ce sa ii mai ceri, crezi ca dacă ai 2mingi de bowling în piept și niște extensii te face transexuala? Tot caracter de bărbat ai,Tanya, Cristina, Adyna... Pisi astea sunt transexuala adevărate... 77Tu? Nici la degetul mic de la picior nu le ajungi

tu nici bani de silicoane nu ai risule crezi ca nustiu cine ești
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

 

tu nici bani de silicoane nu ai risule crezi ca nustiu cine ești

tu nici bani de silicoane nu ai risule crezi ca nustiu cine ești

pai dacă te vinzi ieftin parasuto cum dracu sa nu îți vina 15pe zi... ALEXANDRA de ce merge pe 500lei ora? Pentru ca e o apariție ceea ce tu nu vei fi în veci
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu știi ce însemna lux fa nebuno? Îți place să te dai în spectacol în Mia Musica și dansezi cu toți țiganii aia te cataloghează lux??

tu știi ce însemna lux fa nebuno? Îți place să te dai în spectacol în Mia Musica și dansezi cu toți țiganii aia te cataloghează lux??

da fa risule îmi dau dedicații țiganii de 300 de euro ,tu ai văzut vreodată 300 de euro?
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Cand te chemam eu in Galati la inceput de drum nimeni nu stia cat de buna esti acuma au aflat si te cheama peste tot vino macar ptr 2 zile te rog in Galati

tu pe toate ne chemi la galați dar de văzut nu te-am văzut niciuna 😂😂😂😂😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...