Sari la conținut

Vizita Daria oral deep cu finalizare 0743602272


daria maria

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Eu unul sigur o caut la ce recenzii are. Plus că are în meniu nebunia mea... De data asta nu o ratez pentru nimic în lume. Ești mai mult decât binevenită ðŸ˜.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragii mei; asa cum am promis pentru unii domni ca va voi vizita. iata-ma deja aici( nu stiu cat mai prestez asa ca grabiti-va sa ma prinde-ti macar o data :)) pentru prima data in alba. Aceasta vizita va fi de 2 zile..

 

 

Dar sa ma prezint.. Ma numesc Daria am 21 de ani 1.63 si 48 kg bruneta parul mediu(extensii pt par lung) ochii verzi o fata slim dar cu fundulet bombat si sani micuti( vreau sa mai adaug faptul ca am fost mai grasuta si am musculatura netonifiata bine. :( dar ma voi apuca de sala curand ;)

Ca si servicii prestez oral adanc indiferent de dimensiuni( cu finalizare orala sau faciala normal si anal/in funct de dimensiuni)

 

150/200( 1 nr total cu fin in prezervativ si un nr oral cu fin orala)

 

 

50 de lei extra pt finalizare faciala/69/french kiss/girld friend experience/masaj erotic&relaxare /dominare si uro (doar activa) accept anni cunni (pasiva)

 

Va astept cu drag

 

Doar pentru domni manierati EXCLUS PESRSOANELE IN STARE DE EBRIETATE CU BILE SAU ALTE ADAUGARI SAU CHIAR DE ETNIE ROMA!!! Nu fac deplasari!!!

:atm

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...