Sari la conținut

Nouă in orasul tau larisa 0749525417


mona201

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

cine sunt? sa spunem ca sunt fantezia ta, eu sunt visul tau cel mai salbatic. bruneta sexy, sofisticata cu un corp subtire dispus sa-ti satisfaca dorintele. pregateste-te sa-ti folosesti imaginatia pentru placerile mele mistice. nu ezitati sa ma contactati, eu sunt deschisa si foarte discreta imaginea mea este autentica ... pupici??post-256100-0-41503100-1518456601_thumb.jpg

0755 646 553

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

În data de 11.02.2018, orele 13,29 avea anunț la Oradea sau fotografia cu Iulia este de acest anunț.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Da,am avut dreptate.Este vorba de Alina și Andrea din Oradea,de unde si-au luat,astăzi,rămas bun de la colegii de acolo.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu .Nu-i nici o problemă. În momentul când am postat era în discuție locul de unde ați venit.Doar atât. Să fie într-un ceas bun venirea ta,eventual și a colegei tale. Să ai spor în toate!

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu .Nu-i nici o problemă. În momentul când am postat era în discuție locul de unde ați venit.Doar atât. Să fie într-un ceas bun venirea ta,eventual și a colegei tale. Să ai spor în toate!

Mulțumesc dragu meu colega mea nu este :*:* :* :* :* :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator internationall
Reputație: 0

Salutare tuturor e prima mea recenzie chiar daca urmaresc de ceva timp acest forum, neavand ce face si cu un chef nebun de o pasarica am intrat sa vad ce mai e pe aici si am dat peste postarea domnisoarei in cauza am sunato si mia raspuns imediat dandumi adresa si prezentandumi tot meniu o intreb daca e libera in 15 min si imi spune sa o sun cand ajung sar in masina si ma indrept spre faimoasele blocuri noi de langa Palas ajung sun si imi deschide ajung sus si raman foarte placut surprins , o sa incerc sa va fac o scurta descriere in jur de 20 ani inaltime 160 slim corp foarte bine proportionat sani foarte frumosi nu mari nici mici exact ce trebuie ,pozele ii apartin dar in realitate arata mult mai bine , acum sa trecem la prestatii ma intrebat daca vreau sa fac un dus dar tocmai facusem acasa ma rugat sa o astept sa ma fac comod cat face ia un dus rapid vine de la baie si incepem cu un oral bine facut dupa care vine deasupra sarutari mangaieri e foarte activa fata dupa care trec eu deasupra si termin in misionar , nu o sa dau note pt ca nu imi place dar pot sa va zic ca am ramas foarte surprins placut de prestatii si felul in care arata pretul a fost 80 pentru o finalizare totul cu foarte mult calm . Cu siguranta o voi vizita din nou

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare tuturor e prima mea recenzie chiar daca urmaresc de ceva timp acest forum, neavand ce face si cu un chef nebun de o pasarica am intrat sa vad ce mai e pe aici si am dat peste postarea domnisoarei in cauza am sunato si mia raspuns imediat dandumi adresa si prezentandumi tot meniu o intreb daca e libera in 15 min si imi spune sa o sun cand ajung sar in masina si ma indrept spre faimoasele blocuri noi de langa Palas ajung sun si imi deschide ajung sus si raman foarte placut surprins , o sa incerc sa va fac o scurta descriere in jur de 20 ani inaltime 160 slim corp foarte bine proportionat sani foarte frumosi nu mari nici mici exact ce trebuie ,pozele ii apartin dar in realitate arata mult mai bine , acum sa trecem la prestatii ma intrebat daca vreau sa fac un dus dar tocmai facusem acasa ma rugat sa o astept sa ma fac comod cat face ia un dus rapid vine de la baie si incepem cu un oral bine facut dupa care vine deasupra sarutari mangaieri e foarte activa fata dupa care trec eu deasupra si termin in misionar , nu o sa dau note pt ca nu imi place dar pot sa va zic ca am ramas foarte surprins placut de prestatii si felul in care arata pretul a fost 80 pentru o finalizare totul cu foarte mult calm . Cu siguranta o voi vizita din nou

Mulțumesc frumos dragul meu :* :* :* :* :* :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...