Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:_
  • Oras:_

E simplu, incalca regulile (https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/), si vei primi ban ;)

 

recomand sa incepi cu:

 

-Reclama este interzisa (ea se plateste)

-Trollingul excesiv sau atacurile repetate catre alti membrii sunt interzise

-Atacurile indreptate catre Randunica sau Siana sunt interzise si se pedepsesc cu warn sau cu ban permanent in functie de gravitate si in functie de decizia moderatorului.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E simplu, incalca regulile (https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/), si vei primi ban ;)

 

recomand sa incepi cu:

 

-Reclama este interzisa (ea se plateste)

-Trollingul excesiv sau atacurile repetate catre alti membrii sunt interzise

-Atacurile indreptate catre Randunica sau Siana sunt interzise si se pedepsesc cu warn sau cu ban permanent in functie de gravitate si in functie de decizia moderatorului.

De ce sa facă toate astea când poate pur și simplu sa nu mai între aici ? =))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

turbezi ca te-am facut sa dai 5 luni de zile minus la Justlove la plusurile care le-am dat eu.Spor, si tie si lui Arlechino,sunteti tristi rau

 Mai lasa drogurile si forumul ca iti dauneaza grav sanatatii travestitule :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

turbezi ca te-am facut sa dai 5 luni de zile minus la Justlove la plusurile care le-am dat eu.Spor, si tie si lui Arlechino,sunteti tristi rau

Contul tau de travestit e facut pe 1 ianuarie... Poate ne explici cum e cu matematica elementara :D.

Praf nene...praf

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Ziceai ca nu mai folosesti contul, da' postezi in prostie "Admin, fuck you!" :slap2

Il doare la 3 metri de pula pe admin de tine! :laugh2

 

Mai bine posta i.n.f.o.e.s.c.o.r.t.e😂😂

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...