Sari la conținut

Marissa in vizita la Pitesti 0723312542


andreea18

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare tuturor!

 

Astăzi i-am făcut din nou o vizită Marissei, datorită experienței incredibile și a faptului că m-am simțit foarte bine cu ea, data trecută.

 

Această recenzie va fi mai scurtă, din cauza faptului că nu s-a schimbat absolut nimic de la ultima vizită.

 

Am făcut programarea la telefon cu o zi inainte.

De data aceasta Marissa a venit cu tocurile pe care nu le-a avut data trecută; De altfel i-am și spus să mă aștepte așa.

De această dată am rămas o oră(2 finalizări). Prețul a fost 300 Ron.

Primul număr am început cu un cunnilingus, care cred că i-a plăcut destul de mult, apoi cu un oral neprotejat și normal protejat, unde am încercat doar o poziție. Finalizarea a avut loc pe tocuri, pe care le-a purtat pe tot parcursul actului sexual,la dorința mea; Nu mai spun că iar mi-am dat drumul destul de mult, și nu mai pe tocuri și picioare nu a sărit. 😂😂😂

După o pauză în care am făcut duș amândoi și am mai stat de vorbă ceva timp am trecut la al doilea număr.

Am început tot cu un oral neprotejat, iar apoi am schimbat 3 poziții iar pe la spate am încercat foarte puțin din cauza faptului că o durea.

De această dată mi-a cerut să finalizez în prezervativ ca să nu mai sară peste tot. 😂😂😂

Am finalizat ca prima dată. 😂😂😂

 

Toată acțiunea a durat cam o oră jumătate.

 

Acum urmează notele:

 

Aspect fizic: 10

Oral(neprotejat): 10

Normal(protehat): 10

GFE: 10+ (FK)

Igienă: 10+

 

Pentru mine este cea mai frumoasă experiență pe care am avut-o cu o femeie, până acum.

 

Te pup dulce, Marissa și îmi pare bine că ne-am cunoscut.😘

 

O zi bună tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...