Sari la conținut

Imposibil Sa Ma Refuzi!realllaaa! 0720074070 si 0769981633 fost 0760542280


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

am incercat sa iau legatura cu pisicut dar are pm plin ,nu il pot contacta.ROG PE ACEASTA CALE UN MODERATOR SA MUTE POSTAREA 77 DE LA ACEST TOPIC LA TOPICUL: IA-MA CU TINE,AL ANDREI ,RECENZIA RESPECTIVA SI POZA II APARTIN IN TOTALITATE,EU SINT CEL CE A CREEAT CONFUZIA, VA MULTUMESC DE INTELEGERE.Si pt talibanu daca citeste,poate stie el cum putem rezolva problema.

Link spre comentariu

Draga `  Andra_94 " ... ce cauti la mine pe topic ?:| puteai sa-i lasi mesaj in privat ... daca a pus o poza cu tine... si o tecenzie... nush unde :)

 

Rog` pe cineva sa stearga aceste mesaje... care nu-si au rostul ... :) multumesc :*

Pisicuts` iubire poate ma ajuti tu :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

JoJo stai jos ca nu ai dreptate! Fata a facut o afirmatie pertinenta si la locul ei, chiar este poza ei! Sa nu intre pe topicul tau dc!? Tu fiind cine!? Astfel de atacuri nu te ajuta deloc la reputatie, cand va gresi cu ceva o va penaliza pisicuts nu e nevoie sa dai tu directve. Sper sa nu iei in nume de rau interventia mea, nu am absolut nimic cu tine, dar dai intr-o fata care nu a gresit cu nimic. Ms de înțelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

 

JoJo stai jos ca nu ai dreptate! Fata a facut o afirmatie pertinenta si la locul ei, chiar este poza ei! Sa nu intre pe topicul tau dc!? Tu fiind cine!? Astfel de atacuri nu te ajuta deloc la reputatie, cand va gresi cu ceva o va penaliza pisicuts nu e nevoie sa dai tu directve. Sper sa nu iei in nume de rau interventia mea, nu am absolut nimic cu tine, dar dai intr-o fata care nu a gresit cu nimic. Ms de înțelegere.

 eu am gresit ,fapt pentru care imi asum raspunderea inca o data ,am cerut stergerea postarii,am completat un formular la reclamatii si am incercat sa iil contactez pe pisicut dar pm ul sau era plin.revin cu o noua cerere catre moderatori si anume la postarea 77 recenzia apartine domnisoareiIAMA CUTINE,POATE FI STEARSA SAU MUTATA LA TOPICUL RESPECTIV.VA MULTIUMESC.
Link spre comentariu

recenzia aia mare... care este scrisa mai sus... imi apartine mie dragul meu... si ... nu andrei... pt k stiu foarte bine ce s.a intamplat si cum... si ea... dk vroia sa`i spuna cva domnului.... ii lasa msj privat... nu la mine pe topic ! ;-)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...