Sari la conținut

O intrebare pentru toate fetele:care a fost cea mai mare pula cu care v-ati delectat ??


Vizitator caproshu

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acum multi ani am avut o prietena care a venit din Braila la mine .Tot pe un forum ne-am cunoscut. Facea sute de km doar pt scula mare pe care o devora. Era f frumoasa . De brailence se stie ca sunt frumoase . De ei insa ca sunt buni la box dar daca erau asa dotati ma gandesc ca nu batea a mea atata cale. Avea niste ani de experienta ca nu era cuminte dar nu gasise ceva mare inca

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Acum multi ani am avut o prietena care a venit din Braila la mine .Tot pe un forum ne-am cunoscut. Facea sute de km doar pt scula mare pe care o devora. Era f frumoasa . De brailence se stie ca sunt frumoase . De ei insa ca sunt buni la box dar daca erau asa dotati ma gandesc ca nu batea a mea atata cale. Avea niste ani de experienta ca nu era cuminte dar nu gasise ceva mare inca

:) corect. Acesta e cazul particular despre care am zis mai sus. D'aia te-o cautat.:)
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Acum multi ani am avut o prietena care a venit din Braila la mine .Tot pe un forum ne-am cunoscut. Facea sute de km doar pt scula mare pe care o devora. Era f frumoasa . De brailence se stie ca sunt frumoase . De ei insa ca sunt buni la box dar daca erau asa dotati ma gandesc ca nu batea a mea atata cale. Avea niste ani de experienta ca nu era cuminte dar nu gasise ceva mare inca

Din ciclul: "laudă-mă gură, că-ți dau friptură".

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din ciclul: "laudă-mă gură, că-ți dau friptură".

Cine se lauda ? Eu doar povestesc niste fapte. Gagica asta era si este o sportiva cunoscuta campioana. Pe vremea aia pe strada era plin de baieti solizi care schimbau bani. Valutistii . Majoritatea o stiau din publicatiile sportive. Deabia incepusem si eu sa trag da eram slabut . I-am zis la unu de sala cu care eram prieten ca a zis tipa pe internet ca vine la mine. Nimeni nu m-bagat in seama. Intr-o zi cand a venit ala de la sala pe la mine a vazut-o pe gagica in fotoliu. A intepenit se uita ca mutu la ea si nu mai putea vorbi. Gagica era isteata s-a amuzat si l-a mai luat la misto. I-am zis dupa aia : Nu ti-am zis ma ca vine ? Zice : Da ba da n-am crezut. De atunci cand treceam pe langa valutisti se uitau lung atenti si tacuti.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cine se lauda ? Eu doar povestesc niste fapte. Gagica asta era si este o sportiva cunoscuta campioana. Pe vremea aia pe strada era plin de baieti solizi care schimbau bani. Valutistii . Majoritatea o stiau din publicatiile sportive. Deabia incepusem si eu sa trag da eram slabut . I-am zis la unu de sala cu care eram prieten ca a zis tipa pe internet ca vine la mine. Nimeni nu m-bagat in seama. Intr-o zi cand a venit ala de la sala pe la mine a vazut-o pe gagica in fotoliu. A intepenit se uita ca mutu la ea si nu mai putea vorbi. Gagica era isteata s-a amuzat si l-a mai luat la misto. I-am zis dupa aia : Nu ti-am zis ma ca vine ? Zice : Da ba da n-am crezut. De atunci cand treceam pe langa valutisti se uitau lung atenti si tacuti.

N-ai înțeles...nu contează! Oricun, felicitări!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cineva mai sus spunea asa in subtil ca as "minti" cand am spus de marimea 26, Acum am inchis un apel, in care cineva ma intrebat daca primesc persoane dotate de 28 cu 4,5. Apai ce sa mai zic..... Binenteles ca eu personal am refuzat. La asemenea marime...no coment....

Mai bine il invitai sa-i iei masura.. Cine stie ce coada de soricel o fi fost in realitate. Oricum, daca abereaza de la telefon, presupun ca nu-i o placere nici in calitate de companie...  :laugh2  PS: Sa intelegem ca sub 30 nu mai primesti, da?  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Mai bine il invitai sa-i iei masura.. Cine stie ce coada de soricel o fi fost in realitate. Oricum, daca abereaza de la telefon, presupun ca nu-i o placere nici in calitate de companie...  :laugh2  PS: Sa intelegem ca sub 30 nu mai primesti, da?  :girly

peste 22 nu mai primesc :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu am vazut niciodata una mare ci doar dotate! Sau invers, cum e? 😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adică ai văzut pwle dotate? Cu ce? :)))

Ia uite ce-mi spunea azi cineva in privat...

 

[21.03, 07:21] ‪ Buna

[21.03, 07:21] ‪ Nu găsesc preturile

[21.03, 07:21] ‪ E suprapopulat ala

[21.03, 08:33] Alexa: 😅

[21.03, 08:33] Alexa: Logic 😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adică ai văzut pwle dotate? Cu ce? :)))

Cu mine vorbeai? 😅

Vai...😈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...