Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Pustoaica noua Militari Residence poze reale 0799696728

18 ani militari residence

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
20 raspunsuri in acest thread

#21 >crunch<

crunch

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 261 Postari:
  • Inscris la:
    10 July 2011
  • Reputatie: 467

Postat 18 February 2018 - 10:27 PM

A prestat si cu mine domnisoara. Avand in vedere corpul fain si varsta declarata, nu e de ratat asa ceva. Ofera ON si NP, 150 lei fin / 200 lei ora + 50 lei pt FK (ca initial a refuzat dar i-am facut oferta...)

E colega cu Roxi, cea recenzata aici http://nimfomane.com...63541616/page-2 si care are anunt cu nou nr de tel 0738553030 pe publi: 

https://www.publi24....73716c6b51.html

M-a programat si mi-a luat ceva pana am ajuns acolo, departe rau locatia... Militari Residence... Insa odata ajuns, Simona impresioneaza prin aparitie inca de la inceput. M-a intampinat in body-ul rosu, frumos machiata, aranjata, cu parul despletit. Multi si-ar dori s-o aiba. Arata ca o adolescenta proaspat parguita si are un chip foarte dragalas. E toata numai un zambet si are un fel delicat de a vorbi, care intarata pula.

Oralul il face asa cum ii ceri. Chiar daca nu are experienta, se conformeaza la tot felul de mici perversiuni pe care i le ceri, gen lins coaie, pe sub coaie (fiind proaspat epilat, bineinteles), cu ochisorii aia minunati aruncand priviri inocente in timp ce suge si linge acadeaua si podoabele, priceless... FK bun, pune gurita aia dulce la bataie si nu se fereste de jocuri cu limbuta. Am gustat-o cu pofta si raspunde imediat, pasional. Pacat ca nu face CIM. Nici deep nu poate.

Normalul e bun si el, de bun simt, participa in felul ei, natural, fara sa exagereze. Nu isi fereste privirea, saruta, mangaie, imbratiseaza... Si a stat la monta pana mi-am dat drumul si a doua oara. Chiar daca se cunoaste lipsa de experienta, avand mai mult o atitudine docila, se aude frumos cum gafaie si e rabdatoare, accepta orice pozitie.

Notele:

locatie 8 - e lux, cu tot ce vrei, dar departe rau...

aspect 10 - frumusica, frageda, carnea tare pe ea, iar curu' ala e o minune a naturii

oral 8 - fara CIM si fara deep, dar dispusa sa se perfectioneze, receptiva la sugestii

normal 9 - nu exceleaza cu cine stie ce scheme, dar se implica frumos

GFE 8 - feeric pe parcursul actiunii, cu FK din belsug si stat in brate la povesti... dar dupa al doilea numar s-a imbracat imediat (zice ca se spala dupa...) si nu prea a mai raspuns la FK

E de pastrat in Fuck List, sa tot futi la ea...

Ciocane tari!

Crunch

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de crunch: 18 February 2018 - 10:40 PM

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)