Sari la conținut

Club Maya


nickname89

Postări Recomandate

A mai fost cineva mai recent in Club Maya? 

 

Imi poate spune si mie care mai sunt preturile? vazusem in topice de acu vreo 3-4 ani ca era 50 de lei un lapdance si 100 de lei striptease, dar ma gandesc ca poate s-au mai schimbat lucurile de atunci

Si daca puteti sa imi dati niste sfaturi pentru ca vreau sa merg prima data intr-un club de striptease.

Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

A mai fost cineva mai recent in Club Maya? 

 

Imi poate spune si mie care mai sunt preturile? vazusem in topice de acu vreo 3-4 ani ca era 50 de lei un lapdance si 100 de lei striptease, dar ma gandesc ca poate s-au mai schimbat lucurile de atunci

Si daca puteti sa imi dati niste sfaturi pentru ca vreau sa merg prima data intr-un club de striptease.

Multumesc

 

Nu am mai fost de curand, dar m-am intalnit cu niste fete de acolo si din ce stiu se cam duce in 150-200 stripteasul, depinde de fata.Partea buna fata de alte cluburi este ca nu te forteaza sa cumperi sampanii de milioane fetelor, niste bauturi la pahar de 40-50 de lei.In plus sunt destule fete bune.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fabulezi

:)) cu ce anume fabulez ,daca vrei sa ti danseze goala 100 de roni , eu cand am fost acolo nu ma multumusesc doar cu un dans , vrei sa iei 2-3 domnisoare daca le dai la fiecare de baut , fa-ti un calcul simplu plus bautura ta pe care o consumi ...dar probabil tu esti genul de client care ti iei o bere la 10 probabil ii oferi si ei tot o bere  alegi dansul de 50 de roni si ai fentat seara cu 70 de roni , credema ca stiu ce vb  merg in in club maya de 5 ani , dar ma simt talharit acolo .....prefer sa dau 2 mil al budhist intrarea sa beau pana nu mai pot ....1 mil cocktailu domnisoarei si daca ti place ceva intri pe camera cu 400 -450  ..., 700-800 toal , in maya cheltui 4-5  si plec cu pula sculata si talharit ,'' barmanitza sta in blocu starturi la bar , cum vede ca s a urcat una pe tine sa ti danseze ,vine la tine ii oferi ceva de baut domnisoarei ??, DA  ii ofer  si cand le aud ,adu mi si mie un gray goose cu red bul :))) si lasa paharu 3 sferui pe masa si pleaca ......

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

:)) cu ce anume fabulez ,daca vrei sa ti danseze goala 100 de roni , eu cand am fost acolo nu ma multumusesc doar cu un dans , vrei sa iei 2-3 domnisoare daca le dai la fiecare de baut , fa-ti un calcul simplu plus bautura ta pe care o consumi ...dar probabil tu esti genul de client care ti iei o bere la 10 probabil ii oferi si ei tot o bere  alegi dansul de 50 de roni si ai fentat seara cu 70 de roni , credema ca stiu ce vb  merg in in club maya de 5 ani , dar ma simt talharit acolo .....prefer sa dau 2 mil al budhist intrarea sa beau pana nu mai pot ....1 mil cocktailu domnisoarei si daca ti place ceva intri pe camera cu 400 -450  ..., 700-800 toal , in maya cheltui 4-5  si plec cu pula sculata si talharit ,'' barmanitza sta in blocu starturi la bar , cum vede ca s a urcat una pe tine sa ti danseze ,vine la tine ii oferi ceva de baut domnisoarei ??, DA  ii ofer  si cand le aud ,adu mi si mie un gray goose cu red bul :))) si lasa paharu 3 sferui pe masa si pleaca ......

E corect ce zici în mare parte, doar ca nu mai este demult 100 striptease și 50 topless, e mai mult. Când ai fost ultima data în maya?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

:)) cu ce anume fabulez ,daca vrei sa ti danseze goala 100 de roni , eu cand am fost acolo nu ma multumusesc doar cu un dans , vrei sa iei 2-3 domnisoare daca le dai la fiecare de baut , fa-ti un calcul simplu plus bautura ta pe care o consumi ...dar probabil tu esti genul de client care ti iei o bere la 10 probabil ii oferi si ei tot o bere  alegi dansul de 50 de roni si ai fentat seara cu 70 de roni , credema ca stiu ce vb  merg in in club maya de 5 ani , dar ma simt talharit acolo .....prefer sa dau 2 mil al budhist intrarea sa beau pana nu mai pot ....1 mil cocktailu domnisoarei si daca ti place ceva intri pe camera cu 400 -450  ..., 700-800 toal , in maya cheltui 4-5  si plec cu pula sculata si talharit ,'' barmanitza sta in blocu starturi la bar , cum vede ca s a urcat una pe tine sa ti danseze ,vine la tine ii oferi ceva de baut domnisoarei ??, DA  ii ofer  si cand le aud ,adu mi si mie un gray goose cu red bul :))) si lasa paharu 3 sferui pe masa si pleaca ......

un le pune nimeni fetelor nici greygoose nici redbull fetelor in paharele alea stai tu lininstit, ca stiu si ei ca raman nebaute, doar te taxeaza pe tine ca si cum ar fi

 

Buthist e în ligă 1

Maya liga 2

Alt concept nu poți compara mere cu pere

Mai este 21 gentleman club

Budhist e ceva mai ok, maya e ok si el pentru oferta de la noi dar in 21 nu va pierdeti timpul degeaba, decat daca o ardeti agenti imobiliari si aveti vreo combinatie cu locatia, altfel nu merita efortul

 

Ce ma enerveaza pe mine la locatii de genul asta, e ca ei nu inteleg ideea de relaxare pentru care am venit acolo

da-i dracu de bani ca oricum ii cheltui, si oricum nu vin acolo cu bani de 2 shaorma la mine, da macar daca tot las 4-5-6 mil ia-mii frumos, facandu-ma sa tii dau cu zambetu pe buze, nu hai repede, ce beti, ce le iei fetelor, hao chilotii jos, marca banu la lapdance, 4-5 minute, hai alta fata alta bautura, parca te fugaresc asa si asta nu-mi place

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:in cap
  • Oras:in cap

Nu am mai fost de curand, dar m-am intalnit cu niste fete de acolo si din ce stiu se cam duce in 150-200 stripteasul, depinde de fata.Partea buna fata de alte cluburi este ca nu te forteaza sa cumperi sampanii de milioane fetelor, niste bauturi la pahar de 40-50 de lei.In plus sunt destule fete bune.

si pe langa stripteas poti sa te mai alegi cu ceva ? o laba un oral?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...