Sari la conținut

Alina Dinu pentru prima dată în Cluj 0732813098.


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Imi cer scuze celor ce nu pot raspunde dar am foarte multe programări.

Va multumesc pt intelegere

Asta e bine, poate ramai mai mult in Cluj :). Ziceai de o colega, poti sa imi dai mai multe detalii? Ceva poze cu ea, o mica descriere, daca intrati la pachet, etc :)

Link spre comentariu

Poze reale si neretusate făcute recent.

Colega mea Carina o gasiti la nr de tel: 0737265831

Este bruneta creola, 1,70 75kg voluptoasa sani naturali,nr 5-6

Pentru un show erotic mangaieri, atingeri, oral(neprotejat in functie de igiena) normal, sex intre sani, masaj erotic, masturbari reciproce, detinem si jucarii, roluri si alte fantezii, te asteptam intr o atmosfera intima si relaxanta intr o locatie de lux pe Theodor Capidan.

Pretul pentru un show erotic ( impreuna) este de 300 lei pe parcursul unei jumatate de ora, fara graba si fara a-ne uita pe ceas.

post-243618-0-25753800-1518969769_thumb.jpg

post-243618-0-45845500-1518969778_thumb.jpg

post-243618-0-77689200-1518969801_thumb.jpg

post-243618-0-69571300-1518969819_thumb.jpg

post-243618-0-17700500-1518969828_thumb.jpg

post-243618-0-67955100-1518969836_thumb.jpg

post-243618-0-01879100-1518969858_thumb.jpg

post-243618-0-20943100-1518969883_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Toți au in cap ca exista pesteleu dar csz ma abțin spor băieți vizitați si marcați !!!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Fiind in trecere prin oraș, si cunoscând-o pe alina , am zis ca totuși merita sa încerc sa o sun , na răspuns din prima , i-am lăsat si mesaj , si am revenit , ce urmează , este EPIC , căci nebunia se derulează pe 2 zile , am încercat-o întâi pe colega ei care este o super voluptoasa si cu in chef nebun de a te face sa uiți de toate cele si in ultima instanța ne am gândit ca ar fi mai bine sa o punem si de o poveste in 3 gen manage a trois , aici lucrurile dragii mei copii , au fost cu de toate ,

Alina îmi făcea oral ba colega, ba una era pe la oute , ba una se masturba , si tot asa a continuat si normalul revers cow-girl si Alina era cu fructul ei pe fata mea Dezmat ca in filme .

Alegerea a fost perfecta momente epice cu aceste 2 fete o sa notez manage a trois si voi posta si pe pagina Carinei căci merita .

Locatie : ok centrala posibilitate de a ti lasa masina fara griji

Oral :10

Normal : Mmm Aici e greu de relatat ambele au 10,

Aspect : ochii frumoși , zambetul sa nul uitam , sânii superbi demențiali zici ca au silicoane desenați dar sunt naturali

GFE : destul de bun in condițiile in care abia ne am văzut

Servicii : oral si normal 9

Cadou : 100£

 

Ps : merita sa fie vizitata!!!! Si acuma îți simt mirosul

Programare respectata , nu se uita la ceas dar sa nu fii nesimțit cred !!! Oricum timpul acolo la ele se comprima .

 

Drumuri buna ca in Bavaria land !!!

post-68499-0-88432600-1519193615_thumb.jpeg

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

addicted69 Eee da , pai sa incepem asa cum este corect.

Din toata tigania mea cu "respect sefule" 🤣🤣🤣, te-am salutat, nu ti-am spus nimic 🤗gresit ,nu ti-am batut la usa sa iesi mai repede,😉 chiar daca Alina nu a "comentat" nu am facut galagie , nu am adus un alt client in timp ce tu iti satisfaceai poftele , ca ai cam depasit timpulðŸ˜! Deci nu inteleg fustrarea ta fata de mine , aaa cred ca stiu ai fost alergat de tiganci cu sacul cand erai mic chiparosule â¤ðŸ’‹ðŸ‘„🤣!🤔🤔🤔

DA SUNT TIGANCA CINE MA PLACE BINE CINE NU SA SUFERE IN INIMA LUI!

Dar ce pot sa spun , din moment ce chipul si fizicul, Alinei nu iti plac 🙄🙄🙄 de si ai ramas ! NUMAI INTELEG NIMIC!!! GEN " TRECI CU CAPUL IN PERNA SA TE FUT SI EU CA NU TE PLAC DELOC" 🤣🤣🤣🤣🤣

Si daca derulam filmul undeva mai sus faceai reclama fetei ( "bon de ordine , o sa regretati" is the best" etc ) 😎! E he he he rautaciosule !

Acum vor sari multi cu gura pe mine nervosi😡 dar sunt pregatita sa va ascult! 🙊🙊🙊

Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

N as fi vrut să mai intervin aici dar mă deranjează mârlănia și neamurile proaste!!!

Ori îi bestiala ori .....

Mai addicted69 nu prea ești bărbat :adică te duci o .... și zici : îi bestiala dar ști de fapt săraca i și da silința să mă satisfacă pe mine un domn din Cluj și ști am futut o numai așa ...ca de fapt nici nu mi place! Urat comportament de neam prost și de mitocan

Și încă ceva ție chiar nu ți e rușine să jignești un om pe care nu l cunoști mă refer la colega Alinei !

 

Scz pt intervenție ,m a luat valul citind inepțiile lui adicted ( o știu pe Alina și nu e cazul sa se vorbească așa despre ea și de colega ei ) o noapte faina

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

aronita: Inainte sa faci pe cavalerul in armura lucioasa si pe cal balan, aparatorul virginelor si nedreptatitilor, incearca sa-ti folosesti creierul. (Da, la voi astia mari aparatori stiu ca e o contradictie.) La ce naiba trebuie sa cunosti pe cineva ca sa vezi ca-i tiganca si grasa? Ochii din cap nu ajung?

Mai bine ti-ai fi folosit timpul sa citesti reprosul curvei cum ca ar fi stat addicted prea mult. Pai deja acest enunt ar trebui sa fie pt. toti curvarii un no go.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...