Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0731617041

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 peluco

peluco

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 184 Postari:
  • Inscris la:
    14 November 2017
  • Reputatie: 31

Postat 18 February 2018 - 08:34 PM

Vad pozele pe publi24.ro, sun zona litoral, str. Ialomiței o pensiune , vine jos îmi deschide Ușa, nu este nici o Recepție,urc scările cu ea avea un mers f ștrengăresc, deja mi-o închipui cum pun ciocanul pe ea pensiune f cocheta, camera micuța dar neckerman, îmi zice dacă îmi convine cum arată, dacă nu mai are 2 colege sa le aducă, este din București, in realitate ii mai drăguța ca in poze, ii f dulce, micuța 1,60 sânii naturali si buni, forme apetisante, decartez 150 o finalizare îmi zice ca 20 de minute, trece la oral protejat f bine executat, eram cu mâinele tot pe păsărica, țațele,fundul ei , îmi plăcea ce vad, o pun 3, 4 pozitii nu comentează nimic, mișcă f bine deja numai putea, îmi zice sa mi facă o laba,simțea ca nu ma mai termin, îmi face o laba unde m a terminat cu dulceața ei... îmi propune data viitoare S-o facem in 3...zic "de ce nu", locație 10, sex oral 10, corp nota 8, atitudine 10 + , sex nota -10, profesionista exact cum scrie in carte ca trebuie sa miște o femeie....de revenit cu siguranța

Fisiere atasate

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 >mandala69<

mandala69

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 236 Postari:
    • Inscris la:
      03 March 2014
  • Reputatie: 57

Postat 19 February 2018 - 10:22 AM

ON cu CIM nu face?
    • 0

#3 peluco

peluco

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 184 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2017
  • Reputatie: 31

Postat 05 May 2018 - 09:30 AM

Vad ca so intors in oras de recomandat în realitate II mai bună ca in poze .. ceva bun si inedit pt Mures
    • 0

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi