Sari la conținut

Caut, cine ma poate ajuta?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Era o tipa ce avea locatia undeva pe Circumvalatiuni la parter, am fost in urma cu vreo 2 ani, o experienta banala, regretabila chiar, am cautat anuntul dar nu l-am gasit.

Nu as recomanda-o dar avea clitorisul mare.

Link spre comentariu

Loredana din top..nu exista pe undeva ceva poze cu pasarica ei..am vazut ca la ea acolo are multe dar niciuna cu pasarica..si multi o recomanda pentru astfel de fantezii..nu putem vedea si noi cam ce are fata asta?

Link spre comentariu

Ba da, facandu-i o vizita :)

nu sunt interesat de ea, sunt curios...am vazut ft mult recomandari si recenzii pe treaba asta..si chiar i-am cerut o data si nu a vrut sa imi dea,i-am jurat ca vin la ea daca imi demonstreaza ca e asa, si nu pricep de ce..are poze goala, nu isi acopera fata e clar ca nu are nimic de ascuns..dar totusi nu arata pasarica sa mor de inteleg

Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

nu sunt interesat de ea, sunt curios...am vazut ft mult recomandari si recenzii pe treaba asta..si chiar i-am cerut o data si nu a vrut sa imi dea,i-am jurat ca vin la ea daca imi demonstreaza ca e asa, si nu pricep de ce..are poze goala, nu isi acopera fata e clar ca nu are nimic de ascuns..dar totusi nu arata pasarica sa mor de inteleg

Pai tocmai sa te faca sa innebunesti de curiozitate si sa mergi s-o vezi live  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...