Sari la conținut

Alessia, Rep. Moldova - 0746624131


Postări Recomandate

Vizitator yyyro
Reputație: 0

Salut,

As putea zice ca in lipsa de altceva, dar fara sa o cunosc pe domnisoara, ma incumet sa ii fac o vizita, vazand ca totusi sta bine la recenzii. Zona un pic ciudata, in spate la stadionul CFR, blocurile noi, nu se ajunge greu, dar santier maxim in zona.

Parcare pe strada sau in curte, cu risc caci locurile sunt private, eu am preferat pe strada, care nu este prea circulata.

Primit detalii prin telefon, urcat la domnisoara, parca etajul 1....si sa incepem: Apartament superb,foarte placut pot zice de lux, special amenajat pentru inchiriat, nu cred ca pentru astfel de intalniri, dar economia de piata isi spune cuvantul. Domnisoara asa cum ma asteptam, putin plinuta, spre plinuta, poza de  la profil de aici nu are nici o legatura cu realitatea. Un mare avantaj, la fata este draguta, pacat ca se incarca prea mult cu machiaje si gene etc, simpatica, vorbeste mult, si rade, asta o ajuta sa fie placuta. Sanii sunt mari, dar fara sutien gravitatia isi spune cuvantul, nu sunt nici macar in top 10 personal.

Am ramas un numar, oral protejat la cererea mea, nu fac exceptii aici, oral ok , nimic spectaculos, dar corect si corespunzator sa zic asa :)

Normal fata se implica, ea deasupra sa miscat ok, caprita a fost interesant, apoi am terminat intre sanii atat laudati,

 

Locatie –10 fara ezitari, nu ca pentru asta as merge la ea, dar conteaza foarte mult pentru mine si locatia.
Igiena – 9  am primit prosop curat, nimic suspect
Aspect - 8 aici nu stiu ce sa zic, depinde de gusturi, nu cred ca pot da mai mult
ON – 8 repet corect si corespunzator, dar nimic wow
Normal – 8, fara comenatarii , cuminte si ascultatoare
Anal – nu am intrebat
Atitudine 9 aici chiar a fost ok, ii recomand sa isi foloseasca zambetul
GFE – 9

Pret - 150 lei, pret corect

 

Nu cred ca mai revin, dar recomand tinand cont de oferta de pe piata, macar nu dai gres.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Multumesc pentru recenzie,da pînă la urma fiecare cu gusturile sale😘😘

Nu poti fi pe placul tuturor pînă la urma ðŸ˜ðŸ˜

Păcat ca ai zis ca nu imi apartine poza cînd de fapt chiar imi apartine...((

Multumesc de observația cu machiajul o sa incerc sa fiu mai naturala😘😘

Link spre comentariu

 

Salut,

As putea zice ca in lipsa de altceva, dar fara sa o cunosc pe domnisoara, ma incumet sa ii fac o vizita, vazand ca totusi sta bine la recenzii. Zona un pic ciudata, in spate la stadionul CFR, blocurile noi, nu se ajunge greu, dar santier maxim in zona.

Parcare pe strada sau in curte, cu risc caci locurile sunt private, eu am preferat pe strada, care nu este prea circulata.

Primit detalii prin telefon, urcat la domnisoara, parca etajul 1....si sa incepem: Apartament superb,foarte placut pot zice de lux, special amenajat pentru inchiriat, nu cred ca pentru astfel de intalniri, dar economia de piata isi spune cuvantul. Domnisoara asa cum ma asteptam, putin plinuta, spre plinuta, poza de  la profil de aici nu are nici o legatura cu realitatea. Un mare avantaj, la fata este draguta, pacat ca se incarca prea mult cu machiaje si gene etc, simpatica, vorbeste mult, si rade, asta o ajuta sa fie placuta. Sanii sunt mari, dar fara sutien gravitatia isi spune cuvantul, nu sunt nici macar in top 10 personal.

Am ramas un numar, oral protejat la cererea mea, nu fac exceptii aici, oral ok , nimic spectaculos, dar corect si corespunzator sa zic asa :)

Normal fata se implica, ea deasupra sa miscat ok, caprita a fost interesant, apoi am terminat intre sanii atat laudati,

 

Locatie –10 fara ezitari, nu ca pentru asta as merge la ea, dar conteaza foarte mult pentru mine si locatia.

Igiena – 9  am primit prosop curat, nimic suspect

Aspect - 8 aici nu stiu ce sa zic, depinde de gusturi, nu cred ca pot da mai mult

ON – 8 repet corect si corespunzator, dar nimic wow

Normal – 8, fara comenatarii , cuminte si ascultatoare

Anal – nu am intrebat

Atitudine 9 aici chiar a fost ok, ii recomand sa isi foloseasca zambetul

GFE – 9

Pret - 150 lei, pret corect

 

Nu cred ca mai revin, dar recomand tinand cont de oferta de pe piata, macar nu dai gres.

 

 

foarte ok recenzia, multumim. dar ai omis un lucru :) , te iertam oricum : in descriere ai scris OP, iar in note ai ON

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumesc pentru recenzie,da pînă la urma fiecare cu gusturile sale

Nu poti fi pe placul tuturor pînă la urma

Păcat ca ai zis ca nu imi apartine poza cînd de fapt chiar imi apartine...((

Multumesc de observația cu machiajul o sa incerc sa fiu mai naturala

@ Alessia, nu e nevoie sa fii mai naturala sau mai machiata, e nevoie sa fii cum iti place tie. daca ai 2 clienti intr-o zi unul te vrea machiata si celalalt naturala. ramai la ce iti place tie :). Sau o alta varianta e sa ii intrebi din telefon in timp ce vin spre tine, cum te prefera

 

Ca exemplu : eu le spun uneori sa nu ma astepte pe tocuri. Alti baieti sunt convins sa si-ar dori de ex sa deschida usa o dameza pe tocuri ...(just an example)

 

spor la munca :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Multumesc sergiu😘😘

Da sunt o fire mai sensibilă pun repede totul la suflet ((

Pina la urma am deschis acest forum de discuție pentru a sti la ce mai am de invatat si la ce ma descurc deja ))

Nu pot fi pe placul tuturor Nu???

Voi sunteti multi si eu una))

Oricum multumesc tuturor sunteți faini ,va mai astept cu drag

Sunt inca la inceput si va multumesc pentru tot😘

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

foarte ok recenzia, multumim. dar ai omis un lucru :) , te iertam oricum : in descriere ai scris OP, iar in note ai ON

Da, e greseala mea...dar cred ca sa inteles ca a fost clar OP. Bine ca nu am scris NN 

:))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Multumesc sergiu

Da sunt o fire mai sensibilă pun repede totul la suflet ((

Pina la urma am deschis acest forum de discuție pentru a sti la ce mai am de invatat si la ce ma descurc deja ))

Nu pot fi pe placul tuturor Nu???

Voi sunteti multi si eu una))

Oricum multumesc tuturor sunteți faini ,va mai astept cu drag

Sunt inca la inceput si va multumesc pentru tot

 Din discutiile de aici trebuie sa iei totul constructiv, sa vezi ce ti se potriveste si astfel sa iti faci un stil a tau. Eu am incercat, nu a fost ceva care sa ma faca sa revin, cu siguranta altii pleaca de la tine incantati, dovada ca ai recenzii bune. Eu zic ca esti pe calea cea buna.

Insa ia in calcul nu doar noi suntem multi, si voi......:)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cand am spus ca esti versat rau, nu cred ca m-a crezut cineva  :laugh2

 

Unde e colega ta moldoveanca blonda cu care erai anul trecut pe  Coposu langa Nike ? Mi-e dor de ea !

 

 

Habar nu am unde E,nu ținem legătura ,am fost doar colege un timp scurt si atit))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...