Sari la conținut

Alessia, Rep. Moldova - 0746624131


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Dragii mei scumpilor din cauza unor intervenții personale voi fi nevoită să mai pun anunțul la publi inactiv pentru discreție va pup 😘😘😘

Las nr aici 0746920078

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Dragii mei ajutati-ma va rog cu găsirea unei locații bune,astept sfaturile voastre pe whatsapp 😘

Torontalului,aradului,ring cum vi se pare?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna scumpilor asta seara imi schimb locația,fiind una mai centrală)))

City of Mara ,complex nou,ce ziceți?

Va astept cu drag si va pup😗

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

La Alessia am fost zilele trecute,manat de curiozitate si de corpul rubesian am zis sa trec putin pe la ea!Am respectat programarea si am ajus la locatia veche (adora forest) dupa usa ma astepta o fata sexy cu o tinuta sexy rubesiana draguta cu simtu umorului si deloc plictisita.am stat 5 minute de vb si m'am cerut la dush!primit prosop curat,la dush ai geluri vreo 3-4 si apa calda:)!

Intors de la dush Alessia ma atepta pe pat dezbracata si relaxata,a atentat imediat la Gigel si la luat pe tot find anotimpul rece a intrat tot in gura:) la incalzit un pic pus prezeu si dai in mama iedului ,o splendoare de priveliste pusy e deatul de stramta numa buna!terminat in preze mers la dush decartat bani la sfarsit inbracat si plecat cu o amintire foarte faina!

On-10

NP-10

GF-9 (era muzica prea tare)

Per total e de revenit si de relaxat!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Multumesc de recenzie cu mare drag te mai astept 😘😘😘😘

Mersi ca mi-ai zis de muzica 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost ieri seara la Ale . Si mi-a parut bine.Am avut ceva emotii sa nu o sa iasa prea bine ca eram cam stresat cu niste probleme si inghetat de ger.

Alessia insa este o gazda perfecta, cea mai buna pana acum. Are un chip e om bun dar si senzualitate , nas fin buze pline frumos arcuite ochi mari , capul e punctul ei forte si sanii mari si naturali . La corp e mai plinuta dar promite sa mai dea jos cateva kg alea din talie mai ales. Apartamentul foarte frumos curat dichisit , ea la fel pusa la punct doar genele false cam prea mari si nu i se vad ochii frumosi asa bine. Deci m-a  incalzit cu un ceai foarte bun mi- a ascultat ca un psiholog problemele empatic pana am simtit ca imi vine iar sangele in vena ca daca ma lua asa din usa cu treaba cred ca esuam sa fac ceva. Deci chiar simtita fata , mai rar asa ceva un caracter bun ce se oglindeste pe chipul ei. Apoi a venit si cheful de sex pe care l-am dorit intre sani o combinatie de tits fuck cu oral pentru ca asta mi-a placut cela mai mult la ea si cum nu multe se pot preta la acest serviciu nu trebuia sa il ratez. Finalizat intre sani . Platit la sfarsit din proprie initiativa. Niciodata una care iti cere banu imediat si fuge cu el in alta camera nu va presta peste mediocru de celemai multe ori chiar jenant sau teapa curata. Alessia nu e genul acesta , dai la sfarsit ce e de dat asa cum e  normal. Am mai stat la povesti cu ea caci e foarte matura pentru varsta ei. E sincera , pozitiva , calda si i place scula si sexul ca la orice moldoveanca :)

O experienta placuta `pentru care ii multumesc.

Locatie 10

igiena 10

Atitudine 10 +++

Corp 7+1 pentru sani = 8 :)

Fata 10

Normal  - nu am servit

Oral 9 - buzele ei se simt foarte placut dar nu a reusit prea multe din cauza grosimii 

Tits fuck 10

150/ actiune vreo 20-30 nu ne-am uitat la cea si alte 30 min povestit. Cred ca am stat vreo 1h.

 Recomand amatorilor de plinute cu un fel de a fi de exceptie , pentru mine e in top ca atitudine si profesionalism care nu vin atat din experienta multa ca e tanara si recent in bransa ci din natura ei.

Te pup Ale si toate cele bune iti doresc.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost ieri seara la Ale . Si mi-a parut bine.Am avut ceva emotii sa nu o sa iasa prea bine ca eram cam stresat cu niste probleme si inghetat de ger.

Alessia insa este o gazda perfecta, cea mai buna pana acum. Are un chip e om bun dar si senzualitate , nas fin buze pline frumos arcuite ochi mari , capul e punctul ei forte si sanii mari si naturali . La corp e mai plinuta dar promite sa mai dea jos cateva kg alea din talie mai ales. Apartamentul foarte frumos curat dichisit , ea la fel pusa la punct doar genele false cam prea mari si nu i se vad ochii frumosi asa bine. Deci m-a incalzit cu un ceai foarte bun mi- a ascultat ca un psiholog problemele empatic pana am simtit ca imi vine iar sangele in vena ca daca ma lua asa din usa cu treaba cred ca esuam sa fac ceva. Deci chiar simtita fata , mai rar asa ceva un caracter bun ce se oglindeste pe chipul ei. Apoi a venit si cheful de sex pe care l-am dorit intre sani o combinatie de tits fuck cu oral pentru ca asta mi-a placut cela mai mult la ea si cum nu multe se pot preta la acest serviciu nu trebuia sa il ratez. Finalizat intre sani . Platit la sfarsit din proprie initiativa. Niciodata una care iti cere banu imediat si fuge cu el in alta camera nu va presta peste mediocru de celemai multe ori chiar jenant sau teapa curata. Alessia nu e genul acesta , dai la sfarsit ce e de dat asa cum e normal. Am mai stat la povesti cu ea caci e foarte matura pentru varsta ei. E sincera , pozitiva , calda si i place scula si sexul ca la orice moldoveanca :)

O experienta placuta `pentru care ii multumesc.

Locatie 10

igiena 10

Atitudine 10 +++

Corp 7+1 pentru sani = 8 :)

Fata 10

Normal - nu am servit

Oral 9 - buzele ei se simt foarte placut dar nu a reusit prea multe din cauza grosimii

Tits fuck 10

150/ actiune vreo 20-30 nu ne-am uitat la cea si alte 30 min povestit. Cred ca am stat vreo 1h.

Recomand amatorilor de plinute cu un fel de a fi de exceptie , pentru mine e in top ca atitudine si profesionalism care nu vin atat din experienta multa ca e tanara si recent in bransa ci din natura ei.

Te pup Ale si toate cele bune iti doresc.

 

same here 😋😋😋. Alessia sa nu ne parasesti hai te pup

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare tuturor,am fost si eu la domnisoara si pot spune ca a fost o experienta placuta,este amabila,draguta iar serviciile oferite sunt cele descrise mai sus,raport calitate-pret bun.Multumesc tuturor celor care contribuie la acest forum si sa auzim numai de bine.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...