Sari la conținut

Matura 38 noua in orasul tau


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva
  • Telefon: 0722333222
  • Oras:Deva

Vizitat astazi dameza.Locatie in Micro 15,vis a vis de Maxxa.Locatie curata,dameza este singura in locatie.Pozele,bineinteles ca seamana cu fata,dar sigur nu sunt ale ei.Trecand peste acest lucru am optat pt.o finalizare.Dus am facut acasa asa ca nu era cazul.Totusi am vazut baia curata,prosoape,geluri etc.Halat 100 lei.Op,executat destul de bine,indraznesc sa dau un 8.Np in toate pozitiile,geme fortat,dar macar o face.Finalizat in caciulita in poz.umeri craci.Fata curata,fara mirosuri.Aici nu am absolut nimic de reprosat.Per ansamblu credf ca merita un 8-8,5.De revenit,probabil daca va plac milf-urile.Era sa uit.Tel.0737145409.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Vizutat duduia,se apropie de 45 de ani dar arata destul de bine..nu cred ca sunt pozele ei,are in jur de 1.70 vreo 65-70 kg e corpolenta dar nu grasa,sâni si cur misto..locatie la turnul de langa cadastru...e colega de apartament cu cealalta matura...op 9 o suge destul de bine..la normal e destul de forjata dar isi da interesul. e vorbareata si incerca sa te faca sa te simti ok,telefonul il da pe silent....in afara de faptul ca e cam larga e cea mai misto matura din zona si cel putin pt oral voi reveni..a zis ca mai ramane in zona o perioada

Link spre comentariu

Dama e plăcută, încercă să te facă să te simți bine. E chiar drăguță! Geme fals însă se implică și se străduiește! Adevărat că e cam largă și nu simți prea confortabil! Dar că și concluzie merită vizitată! Oralul este chiar peste 8! Eu zic că merită o vizită pentru nepretențioși!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...