Sari la conținut

o doamna serioasa in sfarsit


mylky

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

E vorba despre prietena de ocazie despre care aipomenit în unul din posturile tale.

Doamne feri... La Ramona (asa se prezenta pe vremea aia) am facut cateva vizite (vreo 2-3) intr-o perioada de restriste (nu aveam amanta si vreo 2-3 pustoaice bune disparusera). Era prietenoasa si corecta. Era totusi prea slaba chiar si pt gusturile mele (I like slim). Locuia intr-o garsoniera destul de ok prin Iosia si avea un acvariu in camera. Cam atat imi aduc aminte (era prin 2005 - 2006)

  • Like 5
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Duuamne, ce-am mai râs... Prima oară când am avut răbdarea să citesc pe acest forum niște comentarii lungi, pline de greșeli! ☺

Cu toate ca acest "prin care" nu prea are ce căuta la o persoana atat de nepriceputa in scris..."nu vad nici un text prin care sa fi zis".

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mai zi. Unde mergi în cursă? Faci extern? E MAN, Volvo, Renault sau Iveco ? E frigorific? Cât ai stat la vamă ? Ţi ai plătit rata la bancă? Înţelegi tu, astea sunt chestiile care ne interesează pe un forum de curvari.

foarte tare  :bow

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu am fost de vreo 10 ori... Stau aproape de ea. Parerea mea e ca merita pentru banii astia. Anult trecut am stat 1 ora pentru 80 de roni. Imi place cum face sex oral. Dupa multe incercari am reusit sa o conving sa facem si anal. O doare dar am observat ca ii place rau. Si da, intr-adevar e foarte slaba 🙄

Acuma actioneaza pe Apostol Andrei.

 

Locatie :5

Oral:10 (face CIM)

Normal:8

Anal:9

De revenit: Da

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mai zi. Unde mergi în cursă? Faci extern? E MAN, Volvo, Renault sau Iveco ? E frigorific? Cât ai stat la vamă ? Å¢i ai plătit rata la bancă? ÃŽnÅ£elegi tu, astea sunt chestiile care ne interesează pe un forum de curvari.

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

“ strica “ ai vrut sa spui?

Și nu imi strica nimic, bă din contra ca vreau săi dau bani

Se scrie "să-i"

Dacă e să fim riguroşi, nu căutăm bârna din ochiul altuia... întâi conştientizăm că avem un băț în ochiul propriu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...