Sari la conținut

0729606899


oddo21

Postări Recomandate

Imi incerc prima descriere, pentru cei din zona Vrancea in special.

Din pacate nu am poze anuntul fiind din ziar luat si neavand sursa.

Tipa are peste 45 de ani dupa parerea mea si nu e foarte vorbareata la telefon.

Mi-a dat adresa si am mers la ea sta in marasesti la bloc undeva dupa gara. Apartamentul e modest dar in camera e ok, se poate desfasura actiunea fara probleme. m-a asteptat imbracata normal din pacate nimic provocator, camasa sau tricou si coalnti. dupa scurte negocieri a ramas undeva in jurul la 50ron iar ca actiune..... ne adaptam pe parcurs.

Dupa ce am scapat de haine amandoi am trecut la atingeri, mangaieri, sarutari reciproce. Tipa e foarte pupacioasa daca vede ca primeste acelasi lucru in schimb. Am trecut apoi la oral, ii place asta enorm si o  face ritmic, frumos, fara dinti ca altele si destul de adanc. Pentru amatorii de cunnilingus e superba...... se umezeste atat cat trebuie si adora momentul.....geme...tipa...te tine acolo.....adora sa ajunga la orgasm astfel si cand atinge punctul culminant tremura toata. La normal accepta orice pozitie, se ajuta cu degetele deci se implica.......

Finalizarea se poate oricum, oriunde dar cel mai mult ii place pe fatza, se maseaza apoi.... pentru ten cred :)))

Are baie pentru igiena daca e nevoie inainte si cu siguranta dupa

 

Pe scurt......

Locatie - 8 -  baia lasa de dorit putin insa are avantajul ca sta singura, acolo chiar locuieste

Igiena - 9 - pentru varsta ei e ok si depinde de moment, am prins-o si epilata comple acolo jos dar si cu padurice........

Pret - 10 - raportat la zona e mai mult decat ok

Fizic - 8 - avand in vedere varsta pe rand...... par lung, blond, prins in coada la inceput in general .....sanii potriviti spre mari, numai buni sa ai cu ce sa te joci, sfarcuri care se intaresc frumos ...... trup cu forme, carnea destul de bine sta pe ea ....... fundul adatat varstei, nu foarte bombat dar jucaus ....... picioare carnoase....se excita teribil daca o saruti acolo ....... i-as fi dat note mai mari daca ar adapta si niste tinute sexy dar deja dupa prima intalnire te asteapta dezbracata complet

Oral - 10 - te excita si ii place sa o ia in orice pozitie, accepta CIM CIF, pe sani, fund......oriunde ....... si la CIM inghite .......

Normal - 8 - ar trebui sa fie ceva mai activa si sa aiba initiativa mai mult dar este supusa, la alegere cu sau fara prez....eu am preferat mereu cu ....

Anal - nu accepta, nici macar cu deget, dar ii place sa o saruti acolo

 

sper ca am dat suficiente informatii .... revin daca voi vedea ca mi-a scapat ceva sau daca aveti intrebari

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Am trecut azi pe la ea. Amabila, am fumat o tigara dar nu am facut nimic. Imi imaginam sa fie slaba, desi avea 45. Are forme rubensiene, adaptate varstei. Am plecat insa tipa foarte amabila pana la final.

ai pute da mai multe detalii,,in egatura cu fizicul,,chiar nu merita sau....

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Imi incerc prima descriere, pentru cei din zona Vrancea in special.

Din pacate nu am poze anuntul fiind din ziar luat si neavand sursa.

Tipa are peste 45 de ani dupa parerea mea si nu e foarte vorbareata la telefon.

Mi-a dat adresa si am mers la ea sta in marasesti la bloc undeva dupa gara. Apartamentul e modest dar in camera e ok, se poate desfasura actiunea fara probleme. m-a asteptat imbracata normal din pacate nimic provocator, camasa sau tricou si coalnti. dupa scurte negocieri a ramas undeva in jurul la 50ron iar ca actiune..... ne adaptam pe parcurs.

Dupa ce am scapat de haine amandoi am trecut la atingeri, mangaieri, sarutari reciproce. Tipa e foarte pupacioasa daca vede ca primeste acelasi lucru in schimb. Am trecut apoi la oral, ii place asta enorm si o  face ritmic, frumos, fara dinti ca altele si destul de adanc. Pentru amatorii de cunnilingus e superba...... se umezeste atat cat trebuie si adora momentul.....geme...tipa...te tine acolo.....adora sa ajunga la orgasm astfel si cand atinge punctul culminant tremura toata. La normal accepta orice pozitie, se ajuta cu degetele deci se implica.......

Finalizarea se poate oricum, oriunde dar cel mai mult ii place pe fatza, se maseaza apoi.... pentru ten cred :)))

Are baie pentru igiena daca e nevoie inainte si cu siguranta dupa

 

Pe scurt......

Locatie - 8 -  baia lasa de dorit putin insa are avantajul ca sta singura, acolo chiar locuieste

Igiena - 9 - pentru varsta ei e ok si depinde de moment, am prins-o si epilata comple acolo jos dar si cu padurice........

Pret - 10 - raportat la zona e mai mult decat ok

Fizic - 8 - avand in vedere varsta pe rand...... par lung, blond, prins in coada la inceput in general .....sanii potriviti spre mari, numai buni sa ai cu ce sa te joci, sfarcuri care se intaresc frumos ...... trup cu forme, carnea destul de bine sta pe ea ....... fundul adatat varstei, nu foarte bombat dar jucaus ....... picioare carnoase....se excita teribil daca o saruti acolo ....... i-as fi dat note mai mari daca ar adapta si niste tinute sexy dar deja dupa prima intalnire te asteapta dezbracata complet

Oral - 10 - te excita si ii place sa o ia in orice pozitie, accepta CIM CIF, pe sani, fund......oriunde ....... si la CIM inghite .......

Normal - 8 - ar trebui sa fie ceva mai activa si sa aiba initiativa mai mult dar este supusa, la alegere cu sau fara prez....eu am preferat mereu cu ....

Anal - nu accepta, nici macar cu deget, dar ii place sa o saruti acolo

 

sper ca am dat suficiente informatii .... revin daca voi vedea ca mi-a scapat ceva sau daca aveti intrebari

buna seara,cu tot respectul pt colegul oddo21 dar calificativele mi se par mult,dar f mult exagerate,,acum depinde de pretentiile fiecaruia,dar in ceea ce ma priveste e naspa tare de tot,eu personal nu m-as mai risca,repet,fara suparare,fiecare cu gustul lui....sa aveti spor !!!

Link spre comentariu

buna seara,cu tot respectul pt colegul oddo21 dar calificativele mi se par mult,dar f mult exagerate,,acum depinde de pretentiile fiecaruia,dar in ceea ce ma priveste e naspa tare de tot,eu personal nu m-as mai risca,repet,fara suparare,fiecare cu gustul lui....sa aveti spor !!!

de ce nu te-ai risca???? da motive....

calificative mari la ce? ai incercat ceva sau doar la fizic vorbesti? acolo oricum nota nu e foarte mare si reprezinta corelarea si cu varsta ei.

astept motivarea ta nu doar asa  ”vorbe”

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

faza e ca femeia isi da toata silinta sa fac o treaba buna,,dar intr-o locatie vai de ea,apoi mai are si un catel care iti latra la cur,lasa-ma frate ca daca o fac manual ies mai bine decat asa,apoi arata jalnic tanti,dar cum spuneam mai sus sunt gusturi si gusturi,deci calificativele mele sunt urmatoarele :

locatie 3

fizic 2

pret 5

repet,nu vreau sa te jignesc,te rog nu ma intelege gresit,dar asta am simtit/vazut asta zic,plm poate sunt eu mai pretentios,nu stiu, dar am avut parte si de mai bine la banii astia

  • Like 2
Link spre comentariu

faza e ca femeia isi da toata silinta sa fac o treaba buna,,dar intr-o locatie vai de ea,apoi mai are si un catel care iti latra la cur,lasa-ma frate ca daca o fac manual ies mai bine decat asa,apoi arata jalnic tanti,dar cum spuneam mai sus sunt gusturi si gusturi,deci calificativele mele sunt urmatoarele :

locatie 3

fizic 2

pret 5

repet,nu vreau sa te jignesc,te rog nu ma intelege gresit,dar asta am simtit/vazut asta zic,plm poate sunt eu mai pretentios,nu stiu, dar am avut parte si de mai bine la banii astia

unde? in focsani ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Doamna se afla in Marasesti, la cateva stradute de gara. Am vizitat-o acum 6-7 luni in urma, dar n-o sa ma mai duc....E putin mai plinuta sau cel putin asa era atunci, blonda din cate imi amintesc. Am intrat la ea, dupa ce am asteptat in fata blocului sa iasa alt "client", i-am spus ca vreau oral si normal, iar finalizarea sa fie pe fata ei. Mi-a spus ca e ok, avea o canapea in camera, dar a intins niste prosoape pe jos, spunandu-mi ca acolo prefera. Nu m-am impotrivit, fiindca m-am hotarat sa-mi faca doar oral, cu toate ca la inceput stabilisem si normal. Cred ca i-a convenit si ei mai mult...

Acum ea se asezase in genunchi, eu in picioare si a inceput oralul, pe care l-a facut neprotejat. A fost un oral bunisor, pe mine excitandu-ma ca o femeie matura sta in genunchi in fata mea, un pustan. S-a jucat cu limba peste tot, am tinut-o si de cap si de par, n-a comentat nimic. A venit ejacularea, pe fata ei, cum stabilisem, dupa care....surpriza.....incepe sa-si intinda pe fata sperma cu mainile, asa cum te dai cu sapun cand te speil, spunandu-mi in timp ce intindea sperma:"ca sa fii multumit si sa mai vii". Nu stiu de ce, dar chestia aia chiar nu mi-a placut, facandu-mi greata imaginea aia cu ea intinzand sperma cu palmele peste ochi, nas, gura, obraji....Cam asta a fost, eu n-am mai revenit, posibil altora sa le placa...Ce-i drept, mi-a placut si mie prestatia ei pana in acel moment.

Nu mai stiu exact cat am cotizat, dar am impresia ca in jur de 100 RON. Si inca ceva...cat a prestat, a dus telefonul pe hol, unde suna intr-una....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

Salutare tuturor. Am fost si eu la duduie ani in urma si pot spune ca se adevereste ce spune silviu83. Mi-a venit rau cand a inceput sa isi intinda smantana pe fata de parca nu mai vazuse asa ceva si locatia este veche si fara conditii decente.  O perioada buna a prestat si prin cartierul Bahne. Am luat anuntul din ziar si m-am deplasat acolo,in schimb cand am vazut despre cine este vorba m-am scuzat ca am treaba si revin mai tarziu. Nu recomand. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...