Sari la conținut

0729606899


oddo21

Postări Recomandate

Mai stie cineva ceva despre ea?De 2 zile sun dar telefonul e inchis.Daca se poate un admin sa modifica numarul de telefon de la unele postari anterioare pentru ca apare numarul incorect.

0729606899  e nr la care raspunde

asteptam recenzia

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost la aceasta femeie de 2 ori. Face tot ce ii ceri, un anilingus foarte bun, chiar cu asta incepe, dar te poate linge la infinit :)

Are locatie prin Focsani. Achitat 50RON de fiecare data. La corp nu e cine stie ce, dar o suge bine. Prefera finalizarea pe fata si am vazut ca isi intinde sperma pe fata, in prima instanta cu instrumentul cand finalizezi, iar a 2a oara finalizasem si oral. Din partea mea, pentru supt nota 8, anilingus 10, igiena 9, locatie 6. Nu am fost la baie.

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna ziua !

 

Fiind din trecere in Marasesti pentru munca mea. Am vrut sa trec la doamna respectiva de curiozitate, chiar daca descriere facute aici nu erau tot pozitiv.

Am sunat pe doamna si am intrebat daca e libera acuma. La prima incercare tel ei era inchis, dar a raspuns a 2-lea. Doamna vorbeste civilizat cu vocea dulce.

Ma dat adresa si m'am dus la locul ei.

 

Apartament veche dar cu curatenia acceptabila. Doamna este foarte vorbereata si amabila, si am avut surpriza placuta ca nu este urata. Clar are corp de o femeia de 45 de ani, dar placut. Sani cam mare, un pic lasati dar nu de tot. Piciorele ingrijorate, epilata, si mirosea frumos. S'a supus la ce vream fara discutie. A fost oral + normal, pentru 50 de lei. Femeia asta este foarte calda si se comport styl "sotia uzuala", care mi a placut mie. Am finalizat pe sanii ei. Nimic iesit din comun dar chiar placut si pentru pret bun.

 

Locatie : 4

Fata : 2

Corp : 7

Oral : 6 - Standard + 1

Normal 6 . Inca mai este cam stramta doamna, uda si alunecoasa.

  • Like 6
Link spre comentariu

cea mai naspa experienta din viata mea

apelat duduia in cauza la telefon , nefiind din urbe m am orientat destul de greu , cartier muncitoresc zona bahne parca

ajuns la ea intru ca un dobitoc ce sunt sa mi descarc pusca

garsoniera jegooasa e putin spus , sordida , daca ar fi stele cu minus as categorisi o la minus 5*

duduia parca era bunica par lung blond nespalat cred ca cocheteaza cu etnia , sanii lasati pana la buric, in fine nu mai continui ca ma apuca greata

disputa a constat in sters organu cu servetele umede , de baie nici nu am intrebat, a prestat anilingus apoi oral , noroc ca mi am dat drumul rapid, totul; facut mecanic

imbracat si plecat in mare viteza

notele sunt toate sub zero

decartat 50 de ron ca un , repet , dobitoc

concluzia e FUGITI FRATILOR

  • Like 3
Link spre comentariu

1. Daca, totusi, nu ti-a placut, de ce ai mai stat? Si 2. Ti-ai dat drumul repede, deci si-a facut bine treaba!?

 

Nu sustin aceasta doamna, dar nici nu o contest. Am mers la ea de mai multe ori, iar pentru banii platiti, raportandu-ma la nivelul pietei, consider ca isi face destul de bine treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Sunt de acord cu Romanasul, este o adresa buna in Marasesti. Doamna este supusa si face ce vrei, plus nu e asa de urata la corp... Si cu nota "sub zero", nu ai cum sa dai drum cred eu. Tin si mintea de varsta ei, si tehnica.

Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

am vizitat-o recent...e o experienta interesanta,desi locatia din focsani arata cam rau.

Note:oral-9(era de 8,dar pt ca accepta cim primeste un pct in plus)

        anilingus-10 f interesant

        normal 8- un pct in pus pt ca este inca strimta. 

Per ansamblu merita incercata cel putin o data.

Toate astea...70 ron,dar daca esti fidel accepta 50.

numai bine la toti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

curios din fire sa aflu mai multe despre aceasta doamna pt ca de loc sunt din marasesti,am sunat ieri in jurul orei 4 si discutand cu ea am stabilit o  intalnire la ora 5 si  mai multe vom vorbi la fata locului cand ne vom intalni..Mi-a specificat ca e in marassti in acest weekend si  nu a comentat nimic cand i-am zis ca si eu am stat in marasesti..M-a indrumat catre locatia ei,un apartament modest,la et 3 al uni bloc candva populat numai de tigani,situat in apropierea scolii si a unei sali de sport,foarte usor de ajuns chiar si de cei din alta localitate.Odata ajuns am sunat-o si m-a indrumat cum sa ajung la ea si cand am ajuns sus...surpriza:o doamna de vreo 50 de ani cred eu,cunoscuta din vedere din oras,cam grasa dupa parerea mea,de etnie,cu parul de un blond spalacit,sani mari lasati,imbracata intr-o pereche de pantaloni mulati si un tricou.Am intrat in casa si am fost intrebat daca servesc o cafea sau altceva dar dupa ce am vazut cum arata bucataria am zis pas,preferand sa fumez o tigara in timp ce am discutat despre preturi si servicii:100 ron 2 numere O+N si 50 ron pt un numar O+N..Am ales varianta cu un numar pt 50 de lei,actiunea s-a desfasurat in dormitor,un dormitor modest dar acolo am aflat exact ce poate face doamna cati pt ca asa s-a recomandat:a  inceput cu un oral  simplu,fara sa se fi ajutat de maini,dar foarte receptiva la tot ce ii ceri,iar surpriza a fost un annalingus de zile mari,ce e drept cerut de mine(ea nu mi-a spus ca practica asa ceva dar citind in recenziile de pe forum am cerut si ea s-a conformat fara sa comenteze nimic).A continuat cu oralul combinat cu annalingusul pana am hotarat sa trecem la normal,unde spre surprinderea mea am vazut ca inca e stramta si se umezeste natural,am schimbat vreo 2 pozitii,si am finalizat in gura ei dupa ce am intrebat unde pot finaliza si mi-a spus ca oriunde vreau eu,eu alegand in gura ei dar nu a inghitit ci a scuipat intr-un servetel umed.Dupa ce a scuipat din gura,mi-a luat-o iar la supt pana a scurs tot,intrebandu-ma daca mi-a placut si daca mai revin zicandu-i ca annalingusul a fost partea cea mai tare din toata actiunea si ca voi reveni doar pt asta.Mirata de ce am spus ca pt inca 20 lei pot avea inca o repriza  de  annalingus in plus combinat cu o laba dupa cum s-a exprimat doamna,ceea ce am acceptat si am mai petrecut inca 15 min aproximativ...

NOTE

Dameza:7- pt cum arata la varsta ei cred ca e o nota buna,supusa,face tot ce ii ceri fara comentarii,sani marisori,lasati,cam grasuta,dar nu exagerat

Locatia:7-in baie nu am fost pt ca eram dusat de acasa si dupa actiune igienizarea s-a facut servetele umede,in bucatarie era cam mizerie,iar  dormitorul o camera simpla,curata,calduroasa

Oral:8-simplu,fara maini,atentie la bilute

Annalingus:10( cred ca ii place si ei)

Normal:8-inca stramta,umeda,ii place sa schimbe pozitiile si sa ai tu controlul

Pret:70 ron(50 ron prima data achitati la inceputul actiunii si 20 ron bonusul achitati dupa ce am acceptat oferta)

CIM:9-daca si inghitea era de 10

GFE:8- ii place sa sarute dar am refuzat eu,te saruta pe tot corpul,vrea sa te faca sa te simti bine,adora sa fie linsa la pasarica din cate mi-a zis

Anal:nu face

E bine de avut prezervative cand va duceti la ea pt ca la mine nu a avut,dar aveam eu o rezerva in portofel

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tecuci
  • Oras:tecuci

Revin cu recenzie l doamna din marasesti deci dezastru o pot numi.bun am sunato ma indicat l locatie acolo knd am intrat in kmera intro alta camera intrase unu o intreb stai singura ea cik da bun dupa pretu 50n+onep asa in timp ce o sugea cik dati drumu eu ii zic stai ca nu neam inteles asa cik nu dati drumu ce sa mai mia pierit tot chefu iam zis ca numai vin si ea cu tupeu jegos il cheama pe ala care era cu ea viorel dal afara ...dupa ce am iesit leam bagat cva de dulce si am plecat ca am lasat 50 lei numai conteaza..a plus ca nu avea nici o treaba cu suptu tinea gura deschisa si beleea pula baga gura in pl o scotea doar atat fara oo....Dezastru de evitat

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ieri am telefonat doamna si era in Focsani. Am trecut pe la ea, prin zona Sud. Imbunatatiri la oral. Prestatie unica, parerea mea. Cadou: 50 RON

Mai stie cineva ceva de doamna Katy? Un nr de tel cv.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...