Sari la conținut

Michelle Douglas 0734202766


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

PREȚUL MOMENTAN ESTE DE 100 fin 200 h ne negociabil se poate si oral fără prezervativ dush asistat masaj dominare finalizare orală uro ca activa sau pasiva evident dacă ești generos

400 Lei prețul la cuplu bărbat femeie eu fiind bisex pot face sex și cu ea fără nici o problema 69 sărutări jocuri excitante

300 lei pentru sex cu 2 parteneri odată

Zona Dristor

 

 

 

Dorești toate acestea in confortul casei tale sau camerei de hotel nici o problema doar ca prețul este dublu

V am pupat Michelle Douglas

 

 

 

PS: rog gunoaiele travesti prosti țiganii sa se abțină pt ca acest anunț nu li se adreseaza pace

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

fa muisto tu ce pula mea esti nu tot travestita esti fa ca ai barba pe fata si par pe mani si plina de bube pe picioare fa saracie ce esti tea dat lumea casa de mila unde sa stai fa hoato care esti ai uita ca ai dat tepe prin regimuri la victorie 1000lei si la romana si te dai mare trs mai zici de lory si de una alta ca se fute pe 100lei si etc asa ca astuparate sa nu zic mai multe daca ai niste unghi false si gene esti trs esti un travesti ca si noi 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa muisto tu ce pula mea esti nu tot travestita esti fa ca ai barba pe fata si par pe mani si plina de bube pe picioare fa saracie ce esti tea dat lumea casa de mila unde sa stai fa hoato care esti ai uita ca ai dat tepe prin regimuri la victorie 1000lei si la romana si te dai mare trs mai zici de lory si de una alta ca se fute pe 100lei si etc asa ca astuparate sa nu zic mai multe daca ai niste unghi false si gene esti trs esti un travesti ca si noi

poftim haha a zis ca ma duc pe 100 haha eu am 200 si 400 scrie si la mine pe forum risu asta vrea sai tund crețosu cred 😂😂😂😂 si asta vrea bătută eu pînă acum am investit 15 mii de euro in mine si asta zice ca merg pe 100 haha
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

fa muisto tu ce pula mea esti nu tot travestita esti fa ca ai barba pe fata si par pe mani si plina de bube pe picioare fa saracie ce esti tea dat lumea casa de mila unde sa stai fa hoato care esti ai uita ca ai dat tepe prin regimuri la victorie 1000lei si la romana si te dai mare trs mai zici de lory si de una alta ca se fute pe 100lei si etc asa ca astuparate sa nu zic mai multe daca ai niste unghi false si gene esti trs esti un travesti ca si noi

Poi ce te ataci așa ?!!! Topicul se referă strict la clienți pe cine primesc și pe cine nu rămâne doar problema mea
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Asta duce lipsă de pupă frate plus ca e bolnavă aveți mare grijă

 

 

Fa date n sloboz cu acuzațiile de genul asta .... dovezi!!????????si chiar de as fi nu te privește pe tine dar tu na tot curva vrei sa duci lumea in eroare mesajul meu din inima ți l spun ma doare in pula de tine și de persoana ta investițiile tale etc cânta la alta masa jet

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fa date n sloboz cu acuzațiile de genul asta .... dovezi!!????????si chiar de as fi nu te privește pe tine dar tu na tot curva vrei sa duci lumea in eroare mesajul meu din inima ți l spun ma doare in pula de tine și de persoana ta investițiile tale etc cânta la alta masa jet

ok dau eu ochii cu tine pe la afi cotroceni.....
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

In România este mentalitatea cum că dacă dai un ban mai mult, ai calitate. Nu neaparat!!!!! Fac apel la toți cei care văd acest mesaj. Nu am fost la un trans până acum dar aș încerca, doar că am emoții. Mi am cumpărat strap on dar deocamdată raman la așa ceva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...