Sari la conținut

Hey noua la voi in oras


erika24

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare tuturor,
Domnisoara Erika are un topic deschis pe secțiunea Botoșani

https://nimfomane.com/forum/topic/108654-erika-0746890704/

care din pacate nu contine recenzii ci doar certuri și gîlceavă fără rost, noi la Botoșani suntem mai pudici futem dar nu spunem nimic
Ii urez titularei acestui topic ședere plăcută la Suceava și sa-i încântă pe bucovineni cu prezenta dansei
Stima!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Salutare colegi. Pe aceasta Erika am vizitato eu. Ce pot sa va spun ca pozele sunt reale, dar ca prestatie slaba! Posibil si ora tarzie in jur de 23:30 cred ca a contat ca nu prea avea chef... lui Erika atat ii place sa suga..suga...suga...suga...restul nimica..se ferea de penis ca dracu de tamaie...atata a rezistat vreo 3-4 minute pe la spate si dupa a preferat sa o suga din nou cu cateva mangaieri si piscaturi pe pieptul meu 😆....nu stiu ce a deranjato pentru ca din partea mea au fost toate conditile..am incercat sa duc un dialog cu ea dar parca era cazuta de pe Marte..mi'a lasat o impresie proasta, de nepasare..Pacat de dansa i'am spus ca o sa ii fac o recenzie!

Note: Oral- 8.5

Normal- 3

Anal nu face..

Altceva nu am mai incercat ca m'am plictisit eu de indolenta ei. Sper ca v'ati facut o parere si spor la ciocane!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...