Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

Am fost si eu la domnisoara in urma cu ceva vreme. M a asteptat intr un costum sexy prin care se vedeau sanii perfecti, m a poftit inauntru si m a servit cu un pahar cu apa dupa care m am cerut la dus.

Mi a oferit un prosop care(sper eu ca nu era uscat de la spalare si nu de la vreun coleg care a fost inainte acolo) era putin cam ud. Foloseste apa de gura inainte de actiune si foloseste si sapun intim ceea ce este un plus din punctul meu de vedere.

 

M a intrebat daca vreau OP sau ON. Am ales ON, care a fost destul de bunicel. Am trecut la misionar, fata geme si da contre bunicele, dupa care am pus o doggy(pozitie din care puteam sa admir si in oglinda privelistea). I am cerut sa schimbam pozitia(sa vina ea deasupra) si mi a zis ca trebuie sa termin repede ca ii vine alt client.

Note:

ON: 9

Normal:8,5

GFE: 7(fara fk)

 

De recomandat: Da

De revenit: Da

 

Seara faina!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost si eu la domnisoara in urma cu ceva vreme. M a asteptat intr un costum sexy prin care se vedeau sanii perfecti, m a poftit inauntru si m a servit cu un pahar cu apa dupa care m am cerut la dus.

Mi a oferit un prosop care(sper eu ca nu era uscat de la spalare si nu de la vreun coleg care a fost inainte acolo) era putin cam ud. Foloseste apa de gura inainte de actiune si foloseste si sapun intim ceea ce este un plus din punctul meu de vedere.

M a intrebat daca vreau OP sau ON. Am ales ON, care a fost destul de bunicel. Am trecut la misionar, fata geme si da contre bunicele, dupa care am pus o doggy(pozitie din care puteam sa admir si in oglinda privelistea). I am cerut sa schimbam pozitia(sa vina ea deasupra) si mi a zis ca trebuie sa termin repede ca ii vine alt client.

Note:

ON: 9

Normal:8,5

GFE: 7(fara fk)

De recomandat: Da

De revenit: Da

Seara faina!!

Multumesc pt cuvintele scrise si te mai astept si alta data .:*
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Draga Eva, esti chiar frumoasa.. daca vi in Timisoara, sigurrr as vrea o ora cu tine.. din recenzile colegilor de mai sus esti super ok, arati bine, dar posibil printre toate aceste pagini sa fi poerdut informatia, la ON este posibila finalizarea oarala?

 

Te rog eu mult, impreuna cu colegul de mai sus, fa o vizita si in Timisoara... 😭

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Draga Eva, esti chiar frumoasa.. daca vi in Timisoara, sigurrr as vrea o ora cu tine.. din recenzile colegilor de mai sus esti super ok, arati bine, dar posibil printre toate aceste pagini sa fi poerdut informatia, la ON este posibila finalizarea oarala?

 

Te rog eu mult, impreuna cu colegul de mai sus, fa o vizita si in Timisoara...

Subscriu :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Te rog eu mult, impreuna cu colegul de mai sus, fa o vizita si in Timisoara...

 

 

Subscriu :)

 

Si eu subscriu, dar cu o escala la Oradea inainte. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Draga Eva, esti chiar frumoasa.. daca vi in Timisoara, sigurrr as vrea o ora cu tine.. din recenzile colegilor de mai sus esti super ok, arati bine, dar posibil printre toate aceste pagini sa fi poerdut informatia, la ON este posibila finalizarea oarala?

Te rog eu mult, impreuna cu colegul de mai sus, fa o vizita si in Timisoara...

Draga Alex....ce sa zic...la Timisoara probabil voi ajunge luna viitoare (sper)..

Cat destre ON este fara finalizare orala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Eu unul am avut o surpriza extrem de placuta cu fapturica, programare usoara pe whatsapp, foarte amabila si deschisa, in realitate si mai amabila, Am fost poftit nu doar la intrare dar si la plecare cu o cafea, in rest apartament curat, placut, pe parter, sa nu se aude tocurile, totul brici.

E foarte atenta cu client, un sarut exceptional de placut dar o pusilica si mai samoasa, pur si simplu nu m-am putut opri de lins, e cea mai gustoasa de pana acuma din experientele mele... Mi-a placut vestimentatia in care m-a primit, dar de stiam de plasa postata pe ultima poza, aia as fi cerut-o.

In rest pe tot parcursul intalnirii am simtit un GFE extrem de ridicat, era mai mult dragoste, nu sex, m-am si finalizat in prezervativ, ceea ce rareori fac, dar s-a intamplat.

Piele fina, sanii superbi, ochii draguti, ce sa mai?

 

Locatie 10

Aspect 10

Oral 9,5

Normal 10

GFE 10

 

Lasati 200 de roni bine meritati la inceput, o recomand, presimt ca va fi in TOP foarte curand.

  • Like 8

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu unul am avut o surpriza extrem de placuta cu fapturica, programare usoara pe whatsapp, foarte amabila si deschisa, in realitate si mai amabila, Am fost poftit nu doar la intrare dar si la plecare cu o cafea, in rest apartament curat, placut, pe parter, sa nu se aude tocurile, totul brici.

E foarte atenta cu client, un sarut exceptional de placut dar o pusilica si mai samoasa, pur si simplu nu m-am putut opri de lins, e cea mai gustoasa de pana acuma din experientele mele... Mi-a placut vestimentatia in care m-a primit, dar de stiam de plasa postata pe ultima poza, aia as fi cerut-o.

In rest pe tot parcursul intalnirii am simtit un GFE extrem de ridicat, era mai mult dragoste, nu sex, m-am si finalizat in prezervativ, ceea ce rareori fac, dar s-a intamplat.

Piele fina, sanii superbi, ochii draguti, ce sa mai?

 

Locatie 10

Aspect 10

Oral 9,5

Normal 10

GFE 10

 

Lasati 200 de roni bine meritati la inceput, o recomand, presimt ca va fi in TOP foarte curand.

Helloo...te mai astept si alta data...:* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

SALUT.. 0747412807 .Te astept sa ne cunoastem. .... dulce si manierata disponibila pentru momentele tale te relax..Cer si ofer discretie si igiena maxima....

 

 

 

200/ 30min _ oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

 

_normal protejat

 

_69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

 

_ nu fac sex anal indiferent de suma.

 

 

 

300/ 1h _oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

 

_normal protejat

 

_69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

 

_ nu fac sex anal indiferent de suma.

  • Like 11
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Eu unul am avut o surpriza extrem de placuta cu fapturica, programare usoara pe whatsapp, foarte amabila si deschisa, in realitate si mai amabila, Am fost poftit nu doar la intrare dar si la plecare cu o cafea, in rest apartament curat, placut, pe parter, sa nu se aude tocurile, totul brici.

E foarte atenta cu client, un sarut exceptional de placut dar o pusilica si mai samoasa, pur si simplu nu m-am putut opri de lins, e cea mai gustoasa de pana acuma din experientele mele... Mi-a placut vestimentatia in care m-a primit, dar de stiam de plasa postata pe ultima poza, aia as fi cerut-o.

In rest pe tot parcursul intalnirii am simtit un GFE extrem de ridicat, era mai mult dragoste, nu sex, m-am si finalizat in prezervativ, ceea ce rareori fac, dar s-a intamplat.

Piele fina, sanii superbi, ochii draguti, ce sa mai?

 

Locatie 10

Aspect 10

Oral 9,5

Normal 10

GFE 10

 

Lasati 200 de roni bine meritati la inceput, o recomand, presimt ca va fi in TOP foarte curand.

Eu chiar ma bucur ca mai avem si din fetele ce ne viziteaza orasul, fete oneste cu servicii ok si preturi acceptabile si EVA cu siguranta e asa ma bucur sa vad ca ne reviziteaza si sper sa fie o prezenta permanenta in Cluj

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu chiar ma bucur ca mai avem si din fetele ce ne viziteaza orasul, fete oneste cu servicii ok si preturi acceptabile si EVA cu siguranta e asa ma bucur sa vad ca ne reviziteaza si sper sa fie o prezenta permanenta in Cluj

:* :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...