Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Bună dimineața,ieri am vizitat-o și eu pe Eva. După cum își spune și ea este o "dulceață" de fată. ÃŽn primul rând mie personal mi se pare mai drăguță în realitate decât în poze și este chiar pe "gustul"meu.😉

Programarea prin wattsap,a răspuns imediat,din păcate pentru mine era disponibilă doar o jumătate de oră ceea ce pe mine mă "stresează" puțin deorece nu îmi place sexul pe viteză, dar sper că data viitoare să fiu mai norocos și Eva să fie disponibilă 1 oră.

Locația cea din prezentare,ușor de găsit,locuri de parcare accesibile în apropiere. Apartament în bloc vechi,dar foarte curat,baia mare,cu geluri de duș,apă de gură,papuci de casă și prosop curat. Nota 9.5

Atitudinea domnișoarei este exact cum îmi place mie pro-client,bine dispusă și chiar ai cu cine sta de vorbă,FK destul de timid dar și timpul era pre scurt având după mine altă programare și nici eu nu am insistat prea mult fiind la prima întâlnire (acomodarea)

Nota 10

OP, Nota 9 (poate cu mai multă atenție la și zonele adiacente ar fi de 10,dar probabil la următoarea întâlnire).

NP, Nota 9.5 și aici cred că la următoarea întâlnire va fi de 10 deoarece tot din cauza timpului eu am preferat doar o poziție.

Cu siguranță voi și eu recomand, chiar merită să fie în Top (din păcate pentru noi stă prea puțin în Cluj).

Pupici și sper să revedem cât de curând,Adi.😘😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună dimineața,ieri am vizitat-o și eu pe Eva. După cum își spune și ea este o "dulceață" de fată. În primul rând mie personal mi se pare mai drăguță în realitate decât în poze și este chiar pe "gustul"meu.

Programarea prin wattsap,a răspuns imediat,din păcate pentru mine era disponibilă doar o jumătate de oră ceea ce pe mine mă "stresează" puțin deorece nu îmi place sexul pe viteză, dar sper că data viitoare să fiu mai norocos și Eva să fie disponibilă 1 oră.

Locația cea din prezentare,ușor de găsit,locuri de parcare accesibile în apropiere. Apartament în bloc vechi,dar foarte curat,baia mare,cu geluri de duș,apă de gură,papuci de casă și prosop curat. Nota 9.5

Atitudinea domnișoarei este exact cum îmi place mie pro-client,bine dispusă și chiar ai cu cine sta de vorbă,FK destul de timid dar și timpul era pre scurt având după mine altă programare și nici eu nu am insistat prea mult fiind la prima întâlnire (acomodarea)

Nota 10

OP, Nota 9 (poate cu mai multă atenție la și zonele adiacente ar fi de 10,dar probabil la următoarea întâlnire).

NP, Nota 9.5 și aici cred că la următoarea întâlnire va fi de 10 deoarece tot din cauza timpului eu am preferat doar o poziție.

Cu siguranță voi și eu recomand, chiar merită să fie în Top (din păcate pentru noi stă prea puțin în Cluj).

Pupici și sper să revedem cât de curând,Adi.

:* ..te astept cu drag data viitoare
Link spre comentariu
Vizitator pavel28
Reputație: 0

Cei cate ati fost la Eva,locatia stiu unde e din recenzii,dar e discretie?Va intreb ca totusi e intr o zona foarte aglomerata..Eu as vrea mult sa o vizitez,dar din vauza asta am ceva retineri..Va multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Cei cate ati fost la Eva,locatia stiu unde e din recenzii,dar e discretie?Va intreb ca totusi e intr o zona foarte aglomerata..Eu as vrea mult sa o vizitez,dar din vauza asta am ceva retineri..Va multumesc

daca e tot pe teodor mihali locatia parchezi in parcare la profi pe dorobantilor si te duci pe jos 5 min. Da e aglomerata zona dar depinde ce cunostinte ai prin zona

Link spre comentariu

  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Mersi kkmitz,cum as putea lua legatura cu tine,sa te intreb ceva…Aici nu e ok,si nu pot sa iti dau mesaj privat aici..mersi

Salut. Mai ai 17 postari pana la 200 - joaca fazan - vei avea acces la mesageria privata de pe site.

 

Spor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...