Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Prima dată ar trebui să tăiem un purcel :)))) m-ai botezat :)))), doi la mâna, cu cina mai greut, dar un prânz bun sună bine, eu sunt mai mâncăcios, se și vede pe mine, nu? :)))) suntem și oarecum vecini, dai un semn când e gata și sunt prezent :)))) la datorie :)))) eu nu refuz :))))

au au au ai asa vecina ? in locu tau as lua micu dejun,pranzu si cina numa la ea :laugh2

 

P.S. iti dai seama "desertu" cum e...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Prima dată ar trebui să tăiem un purcel :)))) m-ai botezat :)))), doi la mâna, cu cina mai greut, dar un prânz bun sună bine, eu sunt mai mâncăcios, se și vede pe mine, nu? :)))) suntem și oarecum vecini, dai un semn când e gata și sunt prezent :)))) la datorie :)))) eu nu refuz :))))

Am inteles domnu'anymatoru :)))

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Pentru ca perlele nu se află pe malul oceanului. Dacă vrei una, trebuie să te scufunzi după ea. :)

Sau mai simplu, să primească una de la un admirator :)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

 

...da si eu is baiat finut in pula mea si le las intotdeauna in plus.

 

In cazul ăsta ești invitatul meu la o cafea de 5 lei :)  Sper să lași 10 :P :laugh2
Doar la o cafea, sper c-ai înțeles corect, că mie îmi plac doar femeile. Gen...Eva  :blushing2
Și acum mi-e ciudă de mor că n-am reușit s-o ajutăm să-și găsească cazare în Timișoara. Practic am alungat-o la voi :slap2
Așa că... bucurați-vă de ea :) Poate la un moment dat voi avea si eu șansa sa mă bucur :)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ia lăsați fata în pace 😅😅😅 , aveți destule la Timișoara :))))sau trimiteți-o pe "J" aici'șa😊😊🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...

Asa ca gvbolovan speranta moare ultima :)

Așa e, și sunt convins că atunci când va ajunge la Timișoara, nu voi rata momentul, și va fi o experiența plăcută din toate punctele de vedere pentru amândoi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Așa e, și sunt convins că atunci când va ajunge la Timișoara, nu voi rata momentul, și va fi o experiența plăcută din toate punctele de vedere pentru amândoi :)

Voi veni si la Timisoara, doar ca nu stiu cand...ne vom intalni cu siguranta daca ai sa doresti :*

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Eva spune-mi te rog esti facuta din bor, uraniu, sodiu, carbon, iod si neon? Pentru ca esti :

Eu ți-am mai spus că ai texte în tine. Ar fi totuși decent să precizezi și sursa textelor tale.
De ex: 
 
 
Sau, că tot suntem la Cluj, versurile din Compact - Fata din vis, postate pe un alt topic.
 
 
Apropo, știi de unde este Leluț Vasilescu "Megastar"? Îți spun eu, e din Ghiriș :P :laugh2
 
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Eu ți-am mai spus că ai texte în tine. Ar fi totuși decent să precizezi și sursa textelor tale.

De ex: 

 

http://www.cevahaios.com/chimie/

 

Sau, că tot suntem la Cluj, versurile din Compact - Fata din vis, postate pe un alt topic.

 

http://nimfomane.com/forum/topic/4367-carmen-0725841648-0747143286-0748554985/?p=4056291

 

Apropo, știi de unde este Leluț Vasilescu "Megastar"? Îți spun eu, e din Ghiriș :P :laugh2

 

https://www.youtube.com/watch?v=JqJYC1Lk-fY

Pentru mine a fost un joc

Sa-ti arăt cât esti de prost,

Dupa mine esti ca un scai

Cand pe forum ma gaseai.

Eu râdeam mereu de tine

Te comporti ca o găina,

Scormonesti pamântul negru

Si mănânci ce iti dă stăpânul.

Cu un pas sunt mereu

Si te-am dus unde vreau eu,

De la mine ai un os

Sa nu mai latri.

Ca esti dubios.

Aici jocul se termina

Lasa-te de meserie,

Ale mele versuri sunt

Urmăreşte alt stăpân.

 

YUVE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...