Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Dupa o tentative de programare la Anemona, din vina mea, pentru ca grabit fiind,  nu am asteptat un raspuns din partea ei, am incercat sa mai fac una. Nici aceasta nu a avut succes domnisoara fiind indisponibila pentru o programare.

 

Am zis imi WTF azi am ghinion? Ma uit in telefon si vad un nume cunoscut si drag. Ce sa fac ? O sun pe Eva, desi era un pic cam dimineata . Ma programez si in 15 minute sunt la ea.

 

Ei bine se pare ca am totusi si noroc. Am gasit-o pe eva in costumul care-i poarta numele. Naked!! Nu am lasat-o sa-si bea nici cafeaua, inainte. Ce badaram am fost totusi, ma gandeam doar la mine . Dar am dres-o totusi cu un cadou dulce.

 

O stiti pe Eva, o prezenta placuta, un prieten vechi pe care nu l-ai vazut de mult, te primeste cu caldura si te face sa te simti bine. Asa s-a intamplat si de data aceasta. Ma bucur ca am ajuns din nou la ea; ca-ci promisesem ca o sa trec sa-i mai sarut o data sânii.

 

Vedeti unde parcati masina. Eu am parcat lateral de blocul cu pricina pe locul unei dudui care a chemat politia, ca i-am ocupat locul de parcare. Desi mai erau vreo 10 locuri libere ea s-a luat de mine.

 

Duduia imi zice : De ce nu ai lasat un nr de tel? – Pentru ca am fost la tufut !!! era sa-i zic!!?? De obicei las , dar amu chiar nu era cazul. Noroc ca dl politist mi-a spus sa-i cer scuze doamnei ca sa scap de amenda , ceea ce am si facut !

 

Va doresc placeri maxime in bratele Evei !!

 

 

 

Happy hunting !!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Dupa o tentative de programare la Anemona, din vina mea, pentru ca grabit fiind,  nu am asteptat un raspuns din partea ei, am incercat sa mai fac una. Nici aceasta nu a avut succes domnisoara fiind indisponibila pentru o programare.

 

Am zis imi WTF azi am ghinion? Ma uit in telefon si vad un nume cunoscut si drag. Ce sa fac ? O sun pe Eva, desi era un pic cam dimineata . Ma programez si in 15 minute sunt la ea.

 

Ei bine se pare ca am totusi si noroc. Am gasit-o pe eva in costumul care-i poarta numele. Naked!! Nu am lasat-o sa-si bea nici cafeaua, inainte. Ce badaram am fost totusi, ma gandeam doar la mine . Dar am dres-o totusi cu un cadou dulce.

 

O stiti pe Eva, o prezenta placuta, un prieten vechi pe care nu l-ai vazut de mult, te primeste cu caldura si te face sa te simti bine. Asa s-a intamplat si de data aceasta. Ma bucur ca am ajuns din nou la ea; ca-ci promisesem ca o sa trec sa-i mai sarut o data sânii.

 

Vedeti unde parcati masina. Eu am parcat lateral de blocul cu pricina pe locul unei dudui care a chemat politia, ca i-am ocupat locul de parcare. Desi mai erau vreo 10 locuri libere ea s-a luat de mine.

 

Duduia imi zice : De ce nu ai lasat un nr de tel? – Pentru ca am fost la tufut !!! era sa-i zic!!?? De obicei las , dar amu chiar nu era cazul. Noroc ca dl politist mi-a spus sa-i cer scuze doamnei ca sa scap de amenda , ceea ce am si facut !

 

Va doresc placeri maxime in bratele Evei !!

 

 

 

Happy hunting !!

Vezi in spatele blocului, se poate sa ai mai mult noroc, am vazut multe locuri de paracare fară număr. În spatele blocului am parcat si eu data trecută.  :wink2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dupa o tentative de programare la Anemona, din vina mea, pentru ca grabit fiind,  nu am asteptat un raspuns din partea ei, am incercat sa mai fac una. Nici aceasta nu a avut succes domnisoara fiind indisponibila pentru o programare.

 

Am zis imi WTF azi am ghinion? Ma uit in telefon si vad un nume cunoscut si drag. Ce sa fac ? O sun pe Eva, desi era un pic cam dimineata . Ma programez si in 15 minute sunt la ea.

 

Ei bine se pare ca am totusi si noroc. Am gasit-o pe eva in costumul care-i poarta numele. Naked!! Nu am lasat-o sa-si bea nici cafeaua, inainte. Ce badaram am fost totusi, ma gandeam doar la mine . Dar am dres-o totusi cu un cadou dulce.

 

O stiti pe Eva, o prezenta placuta, un prieten vechi pe care nu l-ai vazut de mult, te primeste cu caldura si te face sa te simti bine. Asa s-a intamplat si de data aceasta. Ma bucur ca am ajuns din nou la ea; ca-ci promisesem ca o sa trec sa-i mai sarut o data sânii.

 

Vedeti unde parcati masina. Eu am parcat lateral de blocul cu pricina pe locul unei dudui care a chemat politia, ca i-am ocupat locul de parcare. Desi mai erau vreo 10 locuri libere ea s-a luat de mine.

 

Duduia imi zice : De ce nu ai lasat un nr de tel? – Pentru ca am fost la tufut !!! era sa-i zic!!?? De obicei las , dar amu chiar nu era cazul. Noroc ca dl politist mi-a spus sa-i cer scuze doamnei ca sa scap de amenda , ceea ce am si facut !

 

Va doresc placeri maxime in bratele Evei !!

 

 

 

Happy hunting !!

:* :* :*

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Gardienii publici sau politia? (MAI)

 

Cred ca era Politia locala. Au venit pentru o parcare ocupata cam 30 de minute. Dar daca ii suni si spui ca te simti urmarit, ca primeste telefoane suspecte , zeci de mesaje de la necunoscuti , nici nu te baga in seama. Dar ei sunt la datorie. Te poti baza pe ei.

 

Aici traim cu bune si cu rele, dar mai mult parca cu rele .

 

 

 

Happy Hunting !!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...