Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

Salut. Am fost si eu vineri. Initial am optat pt 2 finalizari, dar am ramas doar la una pt ca intarziam sa predau ceva.

Locatie 8 apartament curat,liftul mergea, dusul ok, prosop curat.

Aspect 8 (depinde de gusturi) e ca in poze, si da, intradevar are putina burtica, dar nederanjanta din punctul meu de vedere.

Atitudine 10, chiar foarte comunicativa, nu ma asteptam.

Oral 9, a fost neprotejat cu cim se descurca foarte bine cu grija la zone adiacente si deepthroat.

Normal nu am facut.

De revenit am sa revincu siguranta.

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Salut. Am fost si eu vineri. Initial am optat pt 2 finalizari, dar am ramas doar la una pt ca intarziam sa predau ceva.

 

Locatie 8 apartament curat,liftul mergea, dusul ok, prosop curat.

 

Aspect 8 (depinde de gusturi) e ca in poze, si da, intradevar are putina burtica, dar nederanjanta din punctul meu de vedere.

 

Atitudine 10, chiar foarte comunicativa, nu ma asteptam.

 

Oral 9, a fost neprotejat cu cim se descurca foarte bine cu grija la zone adiacente si deepthroat.

 

Normal nu am facut.

 

De revenit am sa revincu siguranta.

 

Bravo si multumim

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat vinerea trecuta in jur de ora 16:00... programat in 40 minute. Ajuns in zona sunat de mai multe ori, asteptat 30-40 minute fara nici un raspuns din partea domnisoarei. Am renuntat si am plecat unde aveam treaba.

 

Din punctul meu de vedere... daca nu are o scuza pentru intamplarea de saptamana trecuta, pentru mine este de evitat din cauza neseriozitatii.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Imi cer scuze dragul meu dar eu nici macar nu mai eram vineri la ora 16 in locatie probabil ti a raspuns colega mea. Nu mi sta in fire sa nu mi respect programarile.. dar in fine fiecare are dreptul sa creada si sa faca ce vrea .. te pup si daca vrei sa vii pe la mine suna ma programul meu de obicei incepe la 10 jumate

Link spre comentariu

Fost-am si pot sa concluzionez ca este un cuib. Initial am crezut ca este un laborator de triere a cocainei, in sens ca domnisoarele umbla dezbracate prin apartament fara nicio o grija, si nu din cauza ca ar fi curat, din contra, mi s-a parut ca e un haos total in locatie din punct de vedere al curateniei. Am fost intalnita de una (mai creola), care nu inspira incredere, si m-a bagat in bucatarie si mi-a spus sa nu fac galagie ca inca nu a plecat clientul dinainte mea  :laugh2 . Ea era si cea care administra telefoanele.

 

Dupa aia a mai aparut inca una creola, care era miniona si parea foarte tanara. Deloc frumoasa, zici ca avea vreun sindrom.

 

Apoi a aparut si Diana dupa ce a terminat de muncit. Este o prezenta sclipitoare pe langa cele 2. Totusi, nu este nici pe departe un model.

 

Aspect: Corp (6-7). La fata are trasuturi frumoase.

 

Igiena: a facut dus si nu am simtit niciun miros 8

 

O/N: Lucreaza bine aici. +CIM (8)

 

Normal: N/a

 

Atitudine: pare de treaba dar era grabita si haotica si, presupun eu, se gandea cum sa termine mai repede si cu viitorii care vor veni. O atitudine fast fuck dar la un nivel mai moderat fiindca nu m-am simit grabit, adica a lucrat cu smerenie si nu a comentat.

 

In timp ce terminam munca deja intrase altul care astepta la bucatarie si facea galagie cu piranda (apropo, avea sanii mari).

 

Plata: 100 Ron. Ma aspteam sa primesc rest dar i-am zis multumesc in timp ce i-am inmanat banii si mi-a multumit si ea. Cred ca a crezut ca e ca la restaurant. In fine, nu i-am zis absolut nimic ca n-am primitul restul. Poate e vina mea ca i-am dat de inteles gresit sa pastreze restul sau poate e vina mea ca nu am insistat sa cer banii. In fine, mie mi s-a parut comica situatia si am zambit la aceasta faza.

 

De revenit? As reveni daca as sti ca sta singura fiindca oralul e bun. In cuib nu o sa revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Haos ,haos total .Suna tel ca în gara de nord.Diana d.p.m.d.v nota 5-6 .Sâni Nr 3 dar lăsați grav de tot pe burta celulita la greu. Se aude fi dormitorul celălalt cum răspunde colega și ce vb la telefon.intra pe ușă unul din 10 in 10 min.Sunt tocite butoanele la interfon cu Nr Ap.Pentru mine la de evitat cu ele.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Bun deci hai sa le luam pe rand da intr adevar saptamana trecuta a fost un pic de haos pt ca ne venisera 2 colege noi care acum nu mai sunt tocmai din aceasta cauza . Al doilea lucru ok nu sunt fotomodel dar asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti ca nici eu nu cred ca am jignit pe cineva . Si al treilea lucru scuze ca am uitat de rest se mai intampla dar cred ca la fel cum ai spus tu fiecare a inteles altceva .

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Gata ati amutit cu totii nu mai zice nimeni nimic ?hai ca in seara asta dezbatem subiecte 😂😂😂 cine mai este nemultumit sa spuna acum sau sa taca . 😂😂😂😂 va pup pe toti indeferent daca ati fost multumiti sau nu de mine 😘😘😘😘😇😇

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Multumesc de intrebare totul este sub control si nu mai exista haos ideea este ca saptamana trecuta a fost cam grea pt mine si a trebuit sa gasesc inlocuitor dar se pare ca am dat gres ... asta e va poop dulce si asa cum sunt eu plina de celulita pe burta dupa spusele unor dragi vizitatori tot respect pe toata lumea...😘😘😘😘😆😆😇

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Nu sunt acolo am plecat la 18 vin maine dim la 10 jumate sunt prezenta. Ti as da nr meu dar din pacate nu esti singurul care vede mesajele ...😘😆😆😆🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...